Dreptaki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 16 gru 2014, 15:50

Re: Rozwijające zabawki dla 2,3,4-latka

21 kwie 2016, 11:03

Moim zdaniem warto zainwestować również w fajne,ciekawe gry edukacyjne planszowe które będą bawić i jednocześnie uczyć czegoś naszego dziecka,u nas znakomicie sprawdza się właśnie ta metoda:)

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Rozwijające zabawki dla 2,3,4-latka

22 kwie 2016, 11:53

Jeśli będziecie szukać zabawek dla 3 latka, to koniecznie musicie sprawdzić ofertę sklepu Urwis.pl. Tam jest naprawdę duży wybór przeróżnych zabawek (drewnianych, edukacyjnych czy interaktywnych), że na pewno uda Wam się coś znaleźć.

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Rozwijające zabawki dla 2,3,4-latka

01 cze 2016, 13:51

Dla takiego dziecka to bardziej rozwijające będzie pójście w fajne miejsce, zamiast kolejnej zabawki :) Taki kilkulatek będzie zachwycony np. salą zabaw. Widzę po swojej 2-letniej córce, że z takiego miejsca to najchętniej by nie wychodziła. W Warszawie jest np. Inca Play http://www.incaplay.pl/ .

Maybebaby
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2016, 15:43

Re: Rozwijające zabawki dla 2,3,4-latka

15 cze 2016, 12:44

Poniekąd masz też racje,zawsze to w jakiś sposób rozwija nasze dziecko,jeżeli np pojedziemy z nim na ciekawą wycieczkę,pokażemy mu kilka rzeczy,a teraz latem pogoda będzie tylko sprzyjać takim wspólnym wyjściom:)

Luska1982
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 15 wrz 2016, 08:46

Re: Rozwijające zabawki dla 2,3,4-latka

15 wrz 2016, 11:36

Dziewczyny mają rację, najlepiej zapytać w przedszkolu -czym dziecko najchętniej się tam bawi. ale może nie po to, żeby kupować mu podobne, tylko właśnie stymulować inne umiejętności. Nie wiem, skoro w przedszkolu dużo rysuje, to w domu może kupić jakieś ekstra klocki?? Moja uwielbia wszelkiej maści figurki, ale zamiast kupować jej kolejne czekoladowe jajko, który powoduje zaparcia i przykrość matce, bo się dziecko NIE DZIELI, szukam zestawów do odgrywania różnych scenek, jako że dziewczynka to szał robi róż i zwierzaczki np. http://allegro.pl/hello-kitty-wesola-fa ... 81951.html

magdaimagdalena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 02 wrz 2019, 00:26

Re: Rozwijające zabawki dla 2,3,4-latka

16 lis 2019, 20:09

Moim zdaniem, fajna zabawka to taka która rozwija dziecko, a nie tylko zmusza je monotonną melodią i uciążliwym światełkiem do bezsensownego gapienia się... Dlatego my kupujemy naszym dzieciakom zabawki sensoryczne. Ostatnio nawet udało mi się uszyć samodzielnie książeczkę sensoryczną, wyszło super. Polecam wpis na blogu na https://bawelna-tkaniny.pl/pl/, tam cały opis, jak wykonać nie tylko książeczkę sensoryczną, ale też kostkę, piłeczkę i matę :-)

Mimi9
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 sty 2020, 21:19

Re: Rozwijające zabawki dla 2,3,4-latka

03 lut 2020, 18:13

Mogę wam polecić klocki Plus Plus - rozwijają wyobraźnię bo trzeba wymyślić co chce się z nich stworzyć a do tego ćwiczą paluszki

Paula12345
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 29 sie 2019, 20:02

Re: Rozwijające zabawki dla 2,3,4-latka

31 maja 2020, 17:22

Zdecydowanie KSIĄŻKI. Cyba nie ma bardziej wartościowej zabawki. Polecam ci zajrzeć na sklep internetowy Wydawnictwa MD Monika Duda. Tam znajdziesz mnóstwo wspaniałych zabawek, Malowanek z naklejkami, książek kartonowych czy tanich encyklopedii. U nas hitem są kolorowanki notesowe :ico_haha_01: Polecam zajrzeć https://www.wydawnictwomd.pl/

Ania3333
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2020, 12:34

Re: Rozwijające zabawki dla 2,3,4-latka

25 cze 2020, 12:48

Ja polecam Wam opcję jaką jest zestaw edukacyjny "Spacer w Zoo". Na stronie: [spacerwzoo.panuszhenryk.eu] znajdziecie szczegółowe informacje na temat zestawu. To świetne rozwiązanie. Dzieci nie tylko będą się bawić, ale także rozwijać. Jest to jedyna taka oferta na rynku. Bardzo polecam.
Czytając wierszyki-zagadki dziecko będzie ćwiczyło wymowę, a oprócz tego będzie mogło ułożyć puzzlowe obrazki ze zwierzętami i nauczy się wyszukiwania wiadomości o zwierzętach przez internet. :ico_urodzinki:

magdaimagdalena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 02 wrz 2019, 00:26

Re: Rozwijające zabawki dla 2,3,4-latka

02 lis 2020, 00:55

Ja myślę, że każde dziecko ma swoje ulubione zabawki. Dziwne mamy teraz czasy, że się kupuje dziecku prezent już na siłę, bo samo nie potrafi się zdecydować na coś. Dzieci przestają mieć marzenia, bo wszystko w domach mają, to czego chcieć więcej. Fajny pomysłem jest robienie samodzielnie zabawek. Domek dla lalek z kartonu, zamiast wypasionego domku za całe 600zł, przebranie za Supermana uszyte z prześcieradła, zamiast naszpikowanego gadżetami stroju za kilkaset złotych. Bardzo ciekawe diye można znaleźć na blogu https://sklepantex.pl/blog/

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość