Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

07 gru 2008, 18:15

ja uwielbiam Zakopane i w lecie i w zimie :)

Lenia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 31 gru 2008, 00:38

31 gru 2008, 00:51

Tatry są super, Zakopane może byc, ale jak najdalej od Krupówek!

Pauliss
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 25 lut 2009, 11:26

04 mar 2009, 16:11

Tynusz1 pisze:ja uwielbiam Zakopane i w lecie i w zimie :)

Podpisuję się pod tym :-) Jest tam na prawdę uroczo o każdej porze roku.

ZochnaDOBROCHNA
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 mar 2009, 18:05

19 mar 2009, 18:10

Lubię spędzać wakacje w moim regionie, czyli akurat na Podkarpaciu. Za mrozem nie przepadam :) Wolę górki, dolinki, duzo zieleni lub śniegu zależnie od pory roku - i spokoju. A jak się nei jest nad sama Soliną to w tym moim małym światku świętego spokoju że hoho :)

Szprotka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 kwie 2009, 19:15

28 kwie 2009, 19:53

Uwielbiam ciepło,więc w tym roku spełnią się moje marzenia;D Jadę na obóz do Egiptu z ok-tours;D Cieszę się jak dziecko-poznam nowych ludzi,spędzę czas w komfortowych warunkach i pierwszy raz w życiu polecę samolotem;D Ech,już się nie mogę doczekać wakacji;);) Inaczej znowu siedziałabym na działce w lesie i umierała z nudów po tygodniu,hehe;)

violet
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 28 kwie 2009, 20:39

28 kwie 2009, 21:15

Szprotka byłam kiedyś na obozie z ok-tours, było wspaniale!! Mają rewelacyjną kadrę, opiekunowie świetnie się z nami dogadywali, żartowaliśmy razem, bawiliśmy się i były też poważne rozmowy. Mają doświadczenie, a warunki były naprawdę extra, sterylnie, czyściutko, mało ludzi w pokoju, bo były 2-3osobowe, więc naprawdę komfortowo. Polecam! W te wakację chcę wyjechać do Norwegii, marzą mi się fiordy:) Ale pewnie jeszcze zobaczymy. Marzy mi się też Czarnogóra? Ktoś był, ktoś może coś bliżej powiedzieć o tych dwóch rejonach?

impresja_switu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 16 lut 2009, 19:08

31 maja 2009, 14:16

Ja nastawiam się na spontaniczne wyjazdy tego roku! Nie mam zaplanowane prawie nic, poza Krakowem, choć nie wybieram się tam dla relaksu... Gdyby jednak ktoś chciał odwiedzić starą stolicę, to polecam hostel Aston:) Przede wszystkim ma bardzo dobrą lokalizację, zaraz przy Stary Rynku, a przy tym nie jest drogi:)

Awatar użytkownika
Pantofelek_84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 07 cze 2009, 14:53

08 cze 2009, 22:02

a ja lubie lubie spedzac wakacje aktywnie, wiec wybieram takie miejsca gdzie sa lasy lub inne fajne miejsca do biegania lub uprawiania innych sportow, lubie tez gory i wspinaczke,Lenia, zgadzam sie z Toba w pelni, od Krupowek jak najdalej!

Awatar użytkownika
dagmarka35
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 09 gru 2008, 13:33

15 cze 2009, 11:16

Widzę, że liczba amatorów podróżowania rośnie z każdym dniem! Bardzo mnie to cieszy bo tak się składa, że sama jestem miłośniczką gorących klimatów, pięknych plaż, przejrzystej i ciepłej wody. Trochę już zwiedziłam, niezwykle mile wspominam tureckie wieczory w Bodrum czy czarujące swoim pięknem greckie wyspy. Jedno jest pewne nie zamierzam na tym kończyć mojej przygody z podróżowaniem. A jak tam wasze wakacyjne plany, zdradzicie coś?

Awatar użytkownika
Marteczka.P
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 24 lis 2008, 14:46

23 cze 2009, 10:45

wymyśliłam sobie, że tym razem będzie to Side - hotel joy pegasos world byliście może? oferta wyjątkowa wpadła mi w oko, więc chyba nie ma co dłużej zwlekać

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość