Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

06 paź 2007, 12:37

a ja odkąd urodziłam dziecko nie mam żadnej koleżanki. wszystkie się ode mnie poodwracały :( a fajnie by było tak się z kimś spotkać, pogadać....

Awatar użytkownika
ela131
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2007, 14:23

19 lis 2007, 16:35

Moja córeczka ma prawie dziewięć miesięcy moi znajomi zagineli niewiem co u nich bo jak się chcem z nimi spotkać to oni nie mają czasu a przepraszam ale to chyba ja powinnam go mieć mniej niż oni. Niewiem ale chyba dziecko to odstraszacz dla znajomych to głupie ale prawdziwe. Prawde mówiąc to przechodze już załamanie nerwowe z tego powodu bo fajnie by było gdzieś wyjść lub by ktoś mnie odwiedził.

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

20 lis 2007, 08:36

U nas podobnie mieszkamy w Austrii ludzie z ktorymi sie spotykalismy zaczeli wraca do Polski a inni bezdzietni zapadli sie po ziemie. Mysla chyba ze teraz to tylko o "kupkach" potrafimy rozmawiac czy cos podobnego.Trudno bez takich znajomych przezyjemy.Ale czasami przydala by sie bratnia dusza bo owszem z mezem mozna pogadac ale nie zawsze jest pod reka jak potrzebny.A jak sie siedzi tylko z dzieckiem caly dzien to czasami chcialoby sie miec kogos z kim by mozna bylo wypic kawe :-)

Awatar użytkownika
Lia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 546
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:06

22 lis 2007, 19:36

hej,dawno nie było mnie na forum.
mi coraz bardziej doskwiera samotność.niedawno przeprowadziłam się do innego miasta.nie znam tu nikogo,no prawie.znam tylko kilka dziewczyn z pracy,ale z nimi jakoś ledwie klei się rozmowa.po pracy wracam do domu,gotowanie,zakupy,zabawa z dziecmi,pogaduszki z mezem,krótkie,bo pracuje cale noce a dnie prawie cale przesypia.Wieczorem kąpiel,i spanie(dzieci oczywiscie.Mąż wychodzi do pracy a ja zostaje sama ze sobą.I z kompikiem.Coraz gorzej się z tym czuje.Brakuje mi znajomych,rodziny,wszystkich.doskwiera mi to coraz mocniej;(

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

02 gru 2007, 19:37

Lia, no to jesteśmy w podobnej sytuacji. mje przyjaciólki zostały daleko, a ja nie mam z kim się spotkac, pogadac. Ciężko czasami...

Awatar użytkownika
Lia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 546
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:06

03 gru 2007, 23:59

tak cięzko,mam jedna przyjaciólke,poznałysmy sie w realu,ale znamy się z blogowiska,jednak pogaduchy przez kompa to nie to samo co rozmowa w cztery oczy,a skad jestes? jesli mogę wiedzieć:)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

04 gru 2007, 11:51

i ja się dołącze....niestety i mnie doskiewra brak przyjaciół czy znajomych z którymi mozna by wyjść,pogadać,posmiac sie...wiadomo,ze rozmowa na gg czy na forum to nie to samo :ico_noniewiem: dobrze,ze chociaz chodze teraz do pracy i tutaj są fajne kobietki do pogadania bo tak to bym chyba wpadła w depresję.... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
beata
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 338
Rejestracja: 14 lis 2007, 13:57

10 gru 2007, 11:57

no właśnie chciałam wam powiedzieć że dopóki nie poszłam na zwolnienie to nie odczuwałam braku towarzystwa bo wiadomo w pracy spędza się dużo czasu i zawsze cos się dzieje a teraz w domu to po prostu czasem trauma moja najlepsza koleżanka okazała się płytka osobą bo stwierdziła że jak jestem w ciąży to juz nigdzie nie wyjdziemy do żadnego lokalu ani na dyskoteke a wcześniej co tydziń gdzieś wychodzilismy całą paczką teraz nawet znaku życi nie daje jakby ciąża to była jakaś choroba zakażna strasznie mnie kurzyła

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

11 gru 2007, 12:26

beata przykro mi,z emasz takie "przyjaciólki" ale ludzie są tepi :ico_olaboga: :ico_puknij: aż żal mi takich osób...dobrze,ze chociaz mamy tt :ico_sorki: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
beata
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 338
Rejestracja: 14 lis 2007, 13:57

11 gru 2007, 22:45

masz rację Kwiatunio ludzie są tępi a najgorzej że uważają się za inteligentnych,ale nic mąż mnie zaprosił na obiad do restauracji i też było bardzo miło

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość