Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Kosmetyki, które nie uczulają

16 maja 2016, 11:56

Ja zdecydowanie korzystam z kosmetyków Nivea, dla mojej skóry są idealne. Kiedyś próbowałam używać tych z Tołpy, a choć mówi się, że są naturalne, to dziwnym trafem miałam po nich same problemy, głównie z oczami, choć starałam się omijać te okolice. Każdy powinien sam spróbować i przekonać się, który kosmetyk jest najlepszy.

KochamZdrowie
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 03 lis 2015, 11:06

Re: Kosmetyki, które nie uczulają

17 maja 2016, 09:54

Z całą pewnością tymi naturalnymi kosmetykami,które w żaden sposób nas nie uczulą,są te oparte na kolagenie,warto sprawdzić www.KochamZdrowie.com gdzie znajdziecie ich szeroki wybór w niższej cenie.

kara84
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2016, 08:39

Re: Kosmetyki, które nie uczulają

13 wrz 2016, 09:18

Nie uczulają kosmetyki z apteki. One są zawsze przebadane dermatologicznie i są najbardziej bezpieczne. Ja nie mogłabym używać kosmetyków z drogerii, bo od razu miałabym tego skutki. Mam wrażliwą skórę i wolę nie eksperymentować.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Kosmetyki, które nie uczulają

12 paź 2016, 10:55

Nie tylko kosmetyki apteczne, bo przecież wystarczy aby były one w 100% naturalne bez dodatku chemii i parabenów, polecam w szczególności kosmetyki z kolagenem, który ma szereg właściwości, zobaczcie na (link usunięty)

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Kosmetyki, które nie uczulają

27 maja 2017, 16:40

Ja mam bardzo wrażliwą cerę i do codziennej pielęgnacji używam kosmetyków naturalnych z Resibo. Świetnie dbają o moją cerę, pozostawiają ją pięknie nawilżoną, gładką i ujędrnioną. Są bardzo wydajne i przyjemnie pachną;)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość