Inatka93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 07 wrz 2018, 20:57

Re: Ortodonta w Warszawie

12 lut 2020, 17:59

Dobra, a nad morzem kogo możecie polecić? Od jakiegoś czasu mieszka tam moja siostra i musi pilnie się udać do dentysty, prosiła mnie o pomoc. Troszkę mi głupio brać taką odpowiedzialność, dlatego stwierdziłam, że do Was napiszę. Może lepiej coś wiecie. To jak, jesteście w stanie pomóc? Czy Dental Pro w Gdańsku Ujeścisku będzie dobrym wyborem?

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Ortodonta w Warszawie

25 lut 2020, 13:29

ja byłam ostatnio w eurodental w Warszwie, wizyta przebiegła super, synek w ogóle się nie denerowoała, może warto spróbować umówić wizytę właśnie u nich?

magda87
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 24 mar 2020, 11:42

Re: Ortodonta w Warszawie

24 mar 2020, 16:18

W Warszawie polecam Rock Your Smile. Sama tam chodzę. Mają świetnych ortodontów i personel pomocniczy, do tego stosują nowoczesne metody leczenia, mają różne aparaty dostępne. Nie bez powodu cieszą się renomą :) Polecam sobie sprawdzić.

bazylka19
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2016, 17:59

Re: Ortodonta w Warszawie

02 wrz 2021, 14:58

Może nie w centrum Warszawy, ale w podwarszawskich Ząbkach, mianowicie klinika Flodental https://flo-dental.pl/ Bardzo dobra opieka ortodontyczna, na miejscu kompleksowe leczenie, diagnostyka, no i nie jest drogo.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość