Klaudiusz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2018, 14:15

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

26 mar 2018, 14:22

Dzień dobry,

Na co dzień sprzedaję foteliki w sklepie stacjonarnym i bardzo często przychodzą do nas klienci, którzy nie mają bladego pojęcia np. o testach ADAC lub o tym, że nie każdy fotelik pasuje do każdego samochodu - oczywiście nie każdy musi się tym na co dzień interesować dlatego zawsze zaczynam taką rozmowę od uświadomienia rodzica o tych wszystkich ważnych kwestiach i dopiero na samym końcu proponuje klientowi konkretny model.

Razem z znajomymi z branży stworzyliśmy specjalną grupę na facebooku na której pomagamy rodzicom dobrać odpowiedni model fotelika.

Grupa nazywa się: " Foteliki obrotowe Pytania / Opinie "

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to dołącz i po prostu zadaj pytanie, które cie nurtuje a na pewno otrzymasz odpowiedź.

tamara64
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 gru 2016, 14:24

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

12 kwie 2018, 15:01

Ja zdecydowałam się na fotelik Jane Gravity, jest obrotowy na 360 stopni, do tego ma regulowane oparcie i zagłówek. Z zakupu jestem zadowolona, sprawdza się bezproblemowo. A cena nie była wygórowana, jakość dość wysoka.

mariabiz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 09 paź 2017, 22:36

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

21 maja 2018, 12:00

Dla maluszka polecam fotelik Rotario :-) tez się sporo naszukalam, zanim wybrałam odpowiedni model, zwłaszcza ze w sklepach fotelików jest masa, wiekszosc parametrami zblizona do siebie... ja trafilam na swoja perelke przypadkowo, ten model jest krotko na rynku, ale producenta znam dosc dobrze :-) co mnie najbardziej przekonalo do tego modelu- rotowanie o 360'. Lubie wozic synka tylem do kierunku jazdy i tutaj naprawde leciutko, swobodnie mozna rotowac fotelik i wygodnie podrozowac.

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

27 cze 2018, 18:04

Ja mam cały komplet z anexa- wózek z opcją 3w1 i jestem mega zadowolona. Całość wygodna, łatwa w obsłudze, lekka i poręczna a dodatkowo fajnie wygląda;)

verka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 paź 2011, 19:27

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

28 cze 2018, 15:21

Yorkfix to bardzo fajny fotelik dla noworodka, który jest zgodny z bardziej wymagającą normą i-Size. Jest nie tylko bezpieczny, ale prześliczny i w nietypowych kolorach. Moim zdaniem najładniejszy fotelik 0-13.

dancerka28
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 29 maja 2018, 11:40

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

18 lip 2018, 12:01

Dla maluszka polecam fotelik Rotario :-) tez się sporo naszukalam, zanim wybrałam odpowiedni model, zwłaszcza ze w sklepach fotelików jest masa, wiekszosc parametrami zblizona do siebie... ja trafilam na swoja perelke przypadkowo, ten model jest krotko na rynku, ale producenta znam dosc dobrze :-) co mnie najbardziej przekonalo do tego modelu- rotowanie o 360'. Lubie wozic synka tylem do kierunku jazdy i tutaj naprawde leciutko, swobodnie mozna rotowac fotelik i wygodnie podrozowac.

ja z kolei mam ich tinto, do 13 kg mozna wozic dziecko tylem do kierunku jazdy, co jest przydatna moim zdaniem opcją :ico_oczko: czytałam, ze ta pozycja jest najbezpieczniejsza dla dziecka.

wiciaszcz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 lip 2018, 07:40

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

20 lip 2018, 07:44

Najważniejsza sprawa to atesty i to nie te na Polskę bo te są nic nie warte a te na na Europę. Wystarczy pooglądać testy na youtube a szybko się przekonasz, że warto kupić ten z wyższej półki.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

02 sie 2018, 14:49

To zależy, jakie macie założenia.
Zobaczcie - https://www.empik.com/dziecko/foteliki-samochodowe/0-13-kg
Są foteliki od 0 do 13 kg. Ale taki wystarczy na rok z hakiem - zależy od danego dziecka.
Niektóre osiągają taką wagę po roku, a niektóre po dwóch.
Lepiej na początek korzystać z zestawu 3w1, a dopiero później kupić docelowy fotelik.
Czy tak nie lepiej?

vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

13 wrz 2018, 10:53

wiesz co ja pamiętam, że długo szukałam fotelika idealnego i w końcu udało mi się kupić model Rotario z Easy Go. Jest świetny! Super materiały, przyjemne w dotyku, dziecko się nie poci. Posiada homologację obowiazującą w krajach UE, jest więc w pełni bezpieczny. No i funkcja rotowania przód, tył i bok jest super - spora wygoda podczas każdej podróży.

EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

19 gru 2018, 22:52

Ja fotelik kupiłam razem z wózkiem (opcja 3w1) z anexa. Całość bardzo wygodna i łatwa w użyciu, fotelik mogę zamontować do stelaża- a na tym mi bardzo zależało. Wózek fajnie się też prezentuje;)

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość