HaniaW
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2017, 13:41

Re: Problemy ze snem

22 paź 2017, 22:09

Mialam kiedys podobna sytuacje, okazalo sie, ze za bardzo stresowalam sie tym co mi sie przytrafia w ciagu dnia i to troche wplywalo. Na szczescie udalo mi sie z tym uporac, wieczorem zawwsze dbalam, aby sie odstresowac, czasem siegnelam po nervomix sen i w koncu mi przeszlo.

maksik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2017, 11:39

Re: Problemy ze snem

23 paź 2017, 11:17

A co zrobić jak chrapiemy? Bo mój mąż chrapie od jakiegoś czasu, ale chyba się do tego przyzwyczaiłam ale ostatnio to ja też chrapie i sama się budzę. jakiś koszmar.

kaska90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 sie 2017, 17:22

Re: Problemy ze snem

16 lis 2017, 11:08

A nie masz jakiś stresów? Ja nie mogłam spać i budziłam się w nocy, bo cały czas myśłałam o czymś, co mnie stresuje i przez to chodziłam cały czas niewyspana. Kupiłam ziołowe tabletki nervomix, bo już nie wiedziałam co robić. Ale na szczęście pomogły i teraz jak je wezmę i kładę sie spać, bo jestem wyciszona o niczym nie myślę i przesypiam całą noc

mikusia369
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 06 lut 2018, 00:27

Re: Problemy ze snem

10 lut 2018, 15:42

Rozumiem doskonale ten problem i dlatego polecam tonik Biovital. Miałam taki okres, że też nie mogłam spać. A często było tak, że jak już zasnęłam, to budziłam się na przykład po godzinie i patrzyłam w sufit nie mogąc znów zasnąć. Męczyłam się bardzo, w dzień człowiek nie do życia. Ktoś mi polecił właśnie ten tonik. Piję go już ponad rok. Głóg i witaminy łagodzą napięcie, organizm jest lepiej odżywiony i wzmocniony. Dla mnie nie ma nic skuteczniejszego.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość