Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Re: antykocepcja

13 lip 2017, 23:36

Skutki uboczne w tym spadek libido wywołany jest poprzez nieodpowiednio dobrana antykoncepcję dlatego tak ważne są badania przed jej doborem. Ja nigdy nie miałam żadnych problemów przy tabletkach. Obecnie przy wkładce levosert również nie odczuwam skutków ubocznych. Jeśli lekarz zapisał Ci antykoncepcję i coś po niej jest nie tak to trzeba to skonsultować.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: antykocepcja

31 sie 2017, 13:51

Dobrze dobrana pigułka też ich nie powoduje. ;)

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: antykocepcja

23 wrz 2017, 19:12

ale najważniejsze jest to, żeby przed doborem antykoncepcji iść do ginekologa, żeby wybrać odpowiednią metodę i dobrze się na niej czuć.

justyna43300
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2017, 14:48

Re: antykocepcja

25 wrz 2017, 15:08

Ja 10 lat stosowałam tabletki różnych firm. Raz było lepiej raz gorzej. Przy niektórych niestety spuchłam, cellulit się pojawił i libido -10 :( później za poleceniem kolezanki zaczęlam używać Ringów. Jedynym skutkiem ubocznym były nabrzmiałe piersi ale nawet mi sie to podobało (tylko cięzko było spać na brzuchu) super było to, że nie musiałam o nich pamiętać. niestety po paru miesiącach tak podrazniło mi środek pochwy - przez pozostawienie jej w srodku w trakcie stosunku. Że pózniej długo dochodziłam do siebie i nie wrócę do nich na pewno.

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: antykocepcja

29 wrz 2017, 07:50

To prawdziwy pech, ja mam tabletki vines teraz i na nie nie narzekam, nie czuję że w ogóle biorę antykoncepcję hormonalną, bo one mają tak mało hormonów że nie dają objawów typu tkliwe piersi, bóle głowy, obniżony nastrój czy libido , a mimo tego są tak samo skuteczne jak te uniwersalne

olaaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 06 paź 2017, 13:46

Re: antykocepcja

06 paź 2017, 14:19

Ja bardzo dlugo juz stosuje tabletki, teraz jest ok ale przy wczesniejszych libido tez bylo -10. Sa tez rozne inne metody typu plasterki, spirale czy wkladki, ale jakos sie tego boje bo przyzwyczailam sie juz do moich tabletek.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość