fiona45
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 06 lut 2017, 13:39

Re: Blizny potrądzikowe :(

21 sie 2017, 12:58

Można je także złagodzić dobrymi kremami. Ja używam od dawna kremów naturalnych. Moje ulubione to od Eldan, które mają różne działania. Widziałam wiele ciekawych http://www.eldancosmetics.pl . Blizny te mogą ulec zmianie jak będziemy dobrze działać na twarz i redukować ilość trądziku.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Blizny potrądzikowe :(

04 paź 2017, 11:38

Niestety ja osobiście nie widziałam jeszcze kremu który byłby w stanie skutecznie złagodzić blizn potrądzikowych, tutaj laser bezie skuteczny,o czym zresztą mowa powyżej. Warto wcześniej zasięgnąć opinii i konsultacji dermatologa w tej kwestii.

aviola
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 17 sie 2018, 16:16

Re: Blizny potrądzikowe :(

30 wrz 2018, 20:27

Bo to nie o krem chodzi, tylko o żel albo plastry silikonowe. Na blizny tak w ogóle. A laser to jest metoda inwazyjna i od razu ja bym się zastanawiała dwa razy czy nie ryzykuję jakimiś powikłaniami.

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Blizny potrądzikowe :(

27 paź 2018, 20:46

O tak, on jest ok ale można też olejkiem bio oil smarować te miejsca i też działa i jak ślicznie pachnie :), tak trochę orientalnie :)

Torka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 lut 2019, 03:14

Re: Blizny potrądzikowe :(

13 lut 2019, 08:14

Wiem, jak bardzo takie skazy na skórze potrafią przeszkadzać, dlatego polecam sprawdzić zabbieg usuwania blizn potrądzikowych laserem fotona 4d. Jest to bardzo skuteczny sposób na pozbycie się blizn przy jednoczesnym odmłodzeniu skóry, poprawie gęstości i usunięciu zmarszczek. Takie zabieg określa się mianem "peelingu laserowego". Skóra wygląda jak nowa... Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę polecić sprawdzone przeze mnie miejsce w okolicach Poznania http://medicalaser.pl/blizny-potradzikowe/

MariolaKuleczka5
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 31 sty 2019, 11:38

Re: Blizny potrądzikowe :(

06 mar 2019, 12:25

Mi bardzo pomogły zabiegi z udziałem lasera frakcyjnego i na takie zabiegi chodziłam do Kliniki urody w Maestria w Szczecinie. Efekty są widoczne i nie musze się już tak pudrować kryjącym podkładem i moja skóra jest lepiej dotleniona.

Maniana91
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 18 wrz 2019, 12:50

Re: Blizny potrądzikowe :(

08 gru 2019, 13:48

Blizny potrądzikowe można zredukować odpowiednia pielęgnacją. Oprócz zabiegów złuszczających, laserów warto takze sięgnąć po mniej inwazyjną metodę. Z czystym sumieniem mogę polecić krem i serum z NovaClear Whiten, które są bardzo skuteczne w walce z bliznami i przebarwieniami potrądzikowymi. Widzę dużą różnice w wyglądzie mojej skóry, blizny nie rzucają się tak w oczy i nie są widoczne pod makijażem

Awatar użytkownika
ZieloneDomoweSpa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 gru 2019, 19:04

Re: Blizny potrądzikowe :(

09 gru 2019, 15:04

Sposoby na przebarwienia i blizny potrądzikowe, co muszę wiedzieć i jak sobie z nimi radzić? Przeczytaj o skutecznych sposobach na pozbycie się blizn potrądzikowych :)

https://homegreenteaspa.pl/skuteczne-sposoby-na-przebarwienia-i-blizny-potradzikowe/

dominikaa11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:47

Re: Blizny potrądzikowe :(

31 sty 2020, 15:26

Ja próbowałam różnych peelingów, kremów i maści ale niestety nic nie pomagało. Dopiero z bliznami poradził sobie laser w Vici Clinic w Krakowie. Zabiegi były wykonywane przez pana Bartosza - widać, że zna się na rzeczy. Efekty są super, blizny się znacząco spłyciły.

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Blizny potrądzikowe :(

24 sie 2020, 14:17

Myslę, że najpierw zrób badania, choćby podstawowe. Sprawdź czy ginekologicznie jest wszystko ok. Czasami badania hormonów tarczycy też są niezbędne, zwłaszcza jeśli ktoś w rodzinie choruje. Probiotyki i odpowiednia suplementacja do zdrowej diety, aktywność fizyczna i odpowiednia ilość snu oraz nawodnienie. A dopiero wtedy pielegnacja, krok po kroku, po jednym produkcie, żeby skóra nie zwariowała. Jak już wyleczysz trądzik mozesz zastanowic się nad laserem.

U mnie znacznie lepsze rezultaty niz pielęgnacja dało leczenie trądziku wewnętrzne. Mianowicie Wprowadziłam suplement Normatabs, co do którego nie miałam zaufania na poczatku bo wydawało mi się ze te wszystkie suplementy to pic na wode, koleżanka jednak tak polecała ze postanowiłam wypróbować. No i dziala, efekty bardzo dobre. Widziałam pierwsze po miesiacu Potem było coraz lepiej. Mniej wyprysków, skora mniej się przetłuszczała.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości