iga30
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 paź 2016, 10:47

Re: Jakie przekąski lubicie

09 lis 2016, 16:11

ostatnio pilnuję odrobinkę diety - próbuję zrezygnować ze słodyczy, dlatego sięgam po coś sytego.
Na podwieczorek budyń z owocami - nie mając już babcinych przetworów sięgam po Naturalnie Owocowe Stovit. Najbardziej lubię wiśniowe! Dzięki temu mam i coś słodkiego a zarazem coś na mały głód :)

DagmaraKokosz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 11 paź 2016, 10:04

Re: Jakie przekąski lubicie

18 lis 2016, 11:36

Polecam coś firmy Raw and Happy, Zmiany Zmiany oraz Bombus Natural Energy (tu masz recenzje tej pierwszej, reszta też gdzieś tam jest: livingonmyown.pl/tag/raw-and-happy/). Do dostania w T&J Delikatesy, Almie, Tesco, Carrefourze, a już na pewno w sklepach i działach eko. nonono skład, mało kalorii i nie trzeba ciągle jeść budyniu :P

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Jakie przekąski lubicie

21 lis 2016, 15:36

A ja od jakiegoś czasu nie kupuję gotowych soków. Sprawiliśmy sobie z mężem wyciskarkę oraz codziennie z rana robimy dla siebie soczki. Oraz dla dzieci. Daje nam to kopa do konca dnia ( muszę przyznać,że działa to na mnie lepiej niż kawa).

jesli mam ochotę na jakąś dawkę słodkości to zwykle kupuję sobie czekoladę. Zwykle wybieram gorzką albo deserową. Ostatnio jednak posmakowała mi czekolada z nadzieniem z prażonej kukurydzy od Wedla. Rzadko pojawia sie w sklepach ale jak natkniecie się na nią to polecam poniewaz jest świetna.
Obrazek

jarzebina
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 22 lis 2016, 23:23

Re: Jakie przekąski lubicie

22 lis 2016, 23:30

Ja uwielbiam mieć pod ręką kiełki, są zdrowe i można je dodać do wszystkiego

Arlena33
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:35

Re: Jakie przekąski lubicie

18 gru 2016, 18:49

jabłuszka albo zelki:)

DominikaJ
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 21 gru 2014, 10:54

Re: Jakie przekąski lubicie

22 gru 2016, 18:14

Sama też bardzo lubię kiełki i generalnie uwielbiam podjadać warzywa. Lubię także komponować z nich różnego rodzaju sałatki, do których często dodaję serek kozi chavroux. Ma bardzo przyjemny, śmietankowy smak i nawet jedząc go codziennie, nie trzeba się obawiać o wagę ;)

Awatar użytkownika
elipsa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 29 paź 2008, 15:34

Re: Jakie przekąski lubicie

22 sty 2017, 17:45

Ja ciągle coś podgryzam :) . Ostatnio naszło mnie na owoce, kroję w kostkę melona, jabłko, banana i podjadam. Albo robię sobie budyń z cukrem trzcinowym (nowość od oetkera). Lubię też podgryzać bakalie i suszone owoce. A teraz jem kisiel malinowy :) .

DanutaS
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 sty 2017, 01:49

Re: Jakie przekąski lubicie

28 sty 2017, 02:21

Ja też niestety mam słabość do słonego :(. Ale staram się ograniczać niezdrowe jedzenie i słone przekąski często zastępuję "frytkami" z batatów, marchewki albo selera :) a pomysł znalazłam tutaj http://www.favore.pl/baza-wiedzy/szybko-zdrowo-kolorowo,5861,0.html. jest też kilka innych fajnych przepisów, każdy zdrowy, zapewniam :D

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Jakie przekąski lubicie

29 sty 2017, 22:32

Kozi ser, awokado, pomidorki i jestem w niebie http://chavroux.pl/kategoria/przepisy/page/3/ :)

gochala
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 07 lut 2017, 10:42

Re: Jakie przekąski lubicie

07 lut 2017, 10:50

Ja lubię podjadać draże, najlepiej kokosowe ;p kiedys miałam faze na prażynki ale dawno nie jadłam, musze sobie chyba kupić bo mnie naszło jak mi się przypomniało ;p

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość