zcora
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2019, 14:16

Re: Rozwój dziecka poprzez zabawki

04 gru 2019, 14:24

Co myślicie o domkach do własnoręcznego złożenia? Mam 6 letnią córkę która bardzo lubi prace manualne. I ostatnio wpadłam na taką stronę sklep.habarri.pl , gdzie mają duży wybór takich domków. Wygląda to ciekawie, jednak zastanawiam sie czy jest to dobry prezent dla 6 latki. Oczywiście składałybyśmy go razem.

olszewska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 04 mar 2015, 01:15

Re: Rozwój dziecka poprzez zabawki

16 gru 2019, 02:58

gs

olszewska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 04 mar 2015, 01:15

Re: Rozwój dziecka poprzez zabawki

16 gru 2019, 03:00

Oczywiście, że trzeba dobierać zabawki rozwojowe do zainteresowań dzieci. Jeśli dziecko ma zainteresowania manualne, to nie kupiłabym mu płyty z piosenkami dla dzieci. O ile zw wszystkim dziećmi pewnie chodzi na rytmikę w przedszkolu, to w domu chętnie pobawi się z mamą składaniem domku, czy formowaniem ciekawej ciastoliny. Taki supwe domek dla lalek widziałam niedawno w Mazakzabawki.pl

kamaii9
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 08 mar 2019, 15:02

Re: Rozwój dziecka poprzez zabawki

11 sty 2020, 13:41

Ja mam 4 letniego brzdąca, który jest zafascynowany różnego rodzaju klockami. Uwielbia budować zamki i potem nie pozwala nikomu ich dotknąć żeby nie zniszczyć :). Zaopatruję się w klocki w sklepie zakupowo.

Paula12345
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 29 sie 2019, 20:02

Re: Rozwój dziecka poprzez zabawki

30 sty 2020, 20:01

Dla rozwoju dzieci potrzebne są wartościowe zabawki - takie jak książeczki. Moim zdaniem są niezastąpionym źródłem wiedzy, rozwijają wyobraźnie, kreatywność, bawią i uczą. Polecam zajrzeć na stronę https://www.wydawnictwomd.pl/
W ofercie Wydawnictwa MD Monika Duda znajdziecie mnóstwo książek edukacyjnych, bajek z naklejkami, kolorowanek a nawet zabawek 8-)

Mimi9
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 sty 2020, 21:19

Re: Rozwój dziecka poprzez zabawki

03 lut 2020, 18:11

u nas dzieciaki najchętniej się bawią klockami Plus Plus bo można z nich robić obrazki i bryły, więc jest dużo radości z tym :)

KowalskaKowalska8
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 05 lut 2020, 13:47

Re: Rozwój dziecka poprzez zabawki

05 lut 2020, 13:50

A co powiecie o zabawach tematycznych ? bo ja własnie na wiosnę wybieram się do takiego parku tematycznego w woj
Pomorskim do Świata Labiryntów. Widziałam ich stronę swiatlabiryntow.pl i wygląda to ciekawe i mój 7 latek będzie zachwycony.

Welna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 24 lut 2020, 10:27

Re: Rozwój dziecka poprzez zabawki

09 mar 2020, 11:53

Tablet moim zdaniem też nie rozwija. Lepiej postawić na zabawki interaktywne lub edukacyjne. Mnóstwo takich znajdziecie na stronie Forkids. Ja ostatnio kupiłam tam chrześnicy stolik edukacyjny małego odkrywcy. Bardzo solidnie skonstruowany, dużo elementów kolorowych, głosowych. Dziecko naprawdę zainteresowane tym, co jeszcze może tam odkryć :)Przeróżne melodie, dźwięki, jest też tablica do rysowania. Wszystko, czego potrzebuje maluch w jednym miejscu. Elementy świetnie wpływają na rozwój motoryki i logicznego myślenia. Polecam sprawdzić :)

miki789
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:57

Re: Rozwój dziecka poprzez zabawki

10 sie 2020, 15:24

Oferta jest bardzo dobra w sklepie mojezabawki.com. Oferują zabawki od wielu producentów więc wydaje mi się, że coś sensownego uda się wybrać niezależnie od wieku dziecka czy zainteresowań. Wiele produktów znanych firm więc faktycznie to taki wybór, który będzie dobry dla wymagających osób.

KarolinkaGogol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 05 wrz 2018, 12:36

Re: Rozwój dziecka poprzez zabawki

21 wrz 2020, 09:11

Zdecydowanie zgadzam się z tym, że najlepiej abyśmy to my, jako rodzice poświęcali naszym dzieciakom czas i bawili się z nimi. Niestety, często wolimy dać im komputer, telefon, tablet i mieć święty spokój. jednak, nie tędy droga!

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość