Ela1595
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 28 sty 2015, 12:45

Re: Hobby

27 sty 2017, 11:42

Ja lubię prace w ogrodzie i jazdę rowerem. A wieczorem czasami złoże sobie jakiś ciekawy model samolotu. Mam nawet kilka na sterowanie. Fajnie latają po podwórku. Ostatnio dziecko namówiło mnie na kolekcje Samoloty II Wojny Światowej. To jest taka gazeta, do której dodawane są klocki Cobi, z których można złożyć kultowe samoloty. Siedzimy sobie wspólnie i budujemy :D. Bardzo podoba się mu taka zabawa. Mnie też daje dużo frajdy :P Nasz serwis nie pobiera opłat, gdy użytkownik nie wyraża zgody na naprawę Każda naprawa, to również przegląd i ocena stanu technicznego sprzętu, przewidując czas jego dalszej pracy Zestawy naprawcze o przedłużonej trwałości do telewizorów Samsung i LG (zmodyfikowane podzespoły do układów z najczęstszymi, standardowymi usterkami). Od 1995 roku, na terenie Dolnego Śląska jesteśmy jedynym autoryzowanym punktem serwisowym, który wykonuje wszystkie naprawy z udziałem profesionalnych urządzeń diagnostycznych. Doświadczenie i bezcenna wiedza techniczna, to zasługa wielu lat pracy ze sprzętem elektronicznym oraz wielka moc Politechniki Wrocławskiej - każdy przypadek traktowany jest indywidualnie, ze szczególną precyzją i doświadczeniem diagnostycznym. Pojawił się nurt, który może nie stanowi zjawiska falowego, ale częstotliwość pojawiania się pytań wywołać musiała reakcję. Rzecz dotyczy sprzętu RTV, a w szczególności telewizorów, sprowadzanych np. z Anglii.
Drodzy Państwo, praktycznie nie mamy już w Europie telewizji analogowej, a więc wszelkie systemy związane z nadawaniem sygnału telewizyjnego typu SECAM, PAL, NTSC, czy też fonii BG, DK, nie mają już zastosowania. Tak zwane przestrojenia sprzętu, to już pojęcie całkowicie historyczne i dziś nieużywane. Odbiornik zakupiony w dowolnej części Europy, a nawet świata, nie wymaga absolutnie żadnych przestrojeń ani adaptacji. Znormalizowany już, szeroki zakres zasilania (od 110V do 230V) posiadają wszystkie produkowane od dłuższego czasu odbiorniki telewizyjne. Diagnoza telefoniczna, to najtrudniejsza i najmniej rzetelna forma pomocy technicznej. Niestety, z taką mierzymy się na codzień, dlatego próbujemy wciąż rozwijać nasz kącik konsultacyjny, informując, że całkowite sprawdzenie odbiornika nic nie kosztuje, a konkretnie opisuje zadany przypadek i dokładny koszt naprawy, w sposób niewiążący. Większość usterek w telewizorach LCD, LED i plazmowych, powodują niewielkie elementy zwane kondensatorami elektrolitycznymi, pełniącymi funkcje filtrów w układach zasilania. Postawienie daignozy w takiej sytuacji, a następnie wymiana uszkodzonych podzespołów, to jedne z najprostszych czynności, które wykonują niemal wszystkie serwisy RTV. Do naprawy odbiornika nie jest potrzebna szczególna wiedza techniczna ani diagnostyczna, dlatego po wykonaniu takiej naprawy, w czasie nieprzekraczającym jednego roku, sprzęt najczęściej wraca z identyczną usterką, a nie rzadko ze śladami głębokiej destrukcji w części wrażliwej elektroniki, ponieważ niesprawne filtry są często powodem wielu zniszczeń wewnątrz sprzętu. Najważniejszą, okazuje się tutaj wiedza, która oprócz wymiany niesprawnych elementów, pozwoli również usunąć przyczynę takiego zjawiska. Same kondensatory to wydatek nie większy niż 10 - 15 zł, w naszym serwisie, razem z wymianą ok. 60 - 80 zł.
Ostatnio zmieniony 07 sie 2019, 15:18 przez Ela1595, łącznie zmieniany 1 raz.

montertym
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 06 lut 2017, 02:52

Re: Hobby

06 lut 2017, 02:56

Kitesurfing & Windsurfing & Surfing!

Brzoza
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 02 lip 2018, 12:07

Re: Hobby

05 gru 2018, 10:57

Zawsze interesowałam się poezją, przeszukiwałam więc różne portale poetyckie w poszukiwaniu osób z podobnymi zainteresowaniami i natrafiłam na coś zupełnie nowego - Twojewiersze.pl. Jeśli też interesujesz się poezją, wejdź, zostań na dłużej, poczytaj i podziel się swoją twórczością.

Robert
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 07 gru 2018, 16:49

Re: Hobby

10 gru 2018, 12:04

Podziwiam książki, czytam i czytam, nie mogę się od nich oderwać))
Oczywiście zajmuje to dużo czasu, ale nie jest mi przykro z powodu czegokolwiek))

Kasianska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2018, 10:17

Re: Hobby

18 gru 2018, 14:59

Moje hobby to pisanie. Właściwie stało się sposobem na życie. Piszę różne rzeczy, czytam wszędzie - dwa ulubione zajęcia.

Magdalena1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 03 sty 2019, 14:49

Re: Hobby

07 sty 2019, 11:33

A ja uwielbiam jazdę konną i jestem zdania, że to jeden z najlepszych antydepresantów dla mnie :). Dla zainteresowanych polecam super klub jeździecki Salio w Gminie Zgierz. Klub oferuje wiece ciekawych atrakcji i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

malgorzatapeterman
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2019, 10:36

Re: Hobby

16 sty 2019, 10:41

Ja natomiast uskuteczniam jogę <3

OlaWicha
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2019, 10:04

Re: Hobby

18 sty 2019, 10:13

Moim hobby jest czytanie książek. Pochłaniam je cały czas!
Czasem skrobnę coś na swój blog literacki. Blogi również uwielbiam!
Czytam Wszędzie, Majka Bloguje, Bae-Silk... Mogłabym wymieniać bez końca!

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Hobby

10 wrz 2020, 09:12

Moim hobby jest jazda na nartach i na snowboardzie. Natomiast wiosną i latem lubię chodzić po górach. Aby w pełni oddać się tym pasją, wyjeżdżam w góry do Włoch, https://www.narty-wlochy.pl/.

niebianska
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:27

Re: Hobby

09 sie 2022, 10:45

ja lubie taniec i spiew.. glosu nie mam wiec spiewam tylko dzieciom i pod prysznicem :D ale do tanca mam dryg wiec zapisalam sie do szkoly tanca https://www.spot66.pl/ i tam sie spelniam

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość