Superszoper
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 14 lip 2017, 09:23

Re: Prezent dla męża

14 lip 2017, 09:41

Zegarek to dobry pomysł na prezent dla męża, jeżeli znamy jego gust i wiemy co tak naprawdę mu się podoba, z czego się ucieszy. Akurat pod tym względem możemy pomóc, na stronie Superszoper znajdziecie szeroki wybór wielu fajnych, ciekawych prezentów :)

swistaszka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 14 lip 2017, 11:28

Re: Prezent dla męża

14 lip 2017, 11:59

albo jakas inna biżuteria, złoty łańcuszek np. myśle że to taki dość osobisty prezent, pasuje do okazji

Kajka83
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2017, 11:17

Re: Prezent dla męża

21 lip 2017, 12:07

Cześć, rok temu byłam w tej samej sytuacji - 10 rocznica ślubu. Chciałam kupić coś oryginalnego i przydatnego zarazem, ale kompletnie nie miałam pomysłu. Przez przypadek w internecie trafiłam na sklep BeWooden w którym znalazłam super drewniane muszki z możliwością dodania grawerunku! Wybrałam muszkę Virilem i grawerowanie K+M=10 + serduszko.
ze spinkami do mankietów w zestawie. Mąż był zachwycony! (Muszę dodać, że uwielbia koszule, garnitur i różne dodatki)
Jeśli twój nie przepada za "elegancką modą" to mają też portfele, wizytowniki albo paski również z możliwością grawerunku :)

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Prezent dla męża

31 lip 2017, 08:09

A może coś bardziej niecodziennego? Jeśli lubi sporty ekstremalne to może wakeboard? Ciekawe miejsca można znaleźć na tej stronie https://www.wheretowake.com

nanana
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2017, 22:12

Re: Prezent dla męża

23 sie 2017, 16:56

Ja natomiast chcialabym postawic na cos zwiazanego z jego pasjami. Ostatnio bardzo zainteresowal sie fotografia .. przejrzal juz chyba polowe internetu jesli chodzi o ten temat :) Zdjecia wychodza mu narazie tak srednio .. mysle, ze potrzebuje jakichs akcesoriow aby wejsc na wyzszy poziom. Znacie moze producentow tego typu sprzetu? Z tego co udalo mi sie znalezc to Yongnuo ma calkiem ciekawa oferte - fripers.pl/b/yongnuo/ Moze sa na sali jacys fantacycy fotografii .. co bedzie potrzebne dla amatora w pierwszej kolejnosci? Bede wdzieczna za wskazowki oraz konkretne rekomendacje produkotow. Pozdrawiam!

smartbepl
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2017, 16:06

Re: Prezent dla męża

27 sie 2017, 16:18

Jeżeli chodzi o fotografię, to polecam spydercube, taki gadżet który pozwoli mu na szybkie dostosowanie balansu bieli i dostosowanie świateł i cieni. Można też zrobić miły podarunek kupując książkę o fotografii. Mnie jako fotografa mile by też zaskoczył po prostu wysokiej jakości pasek do aparatu od ideaPIX np :)

Natomiast zawsze można do prezentu dołączyć wydruk jedno z jego dzieł, albo po prostu wspólne zdjęcie w formie plakatu A4/A3, np. w mojej drukarni Internetowej smartbe.pl :)

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Prezent dla męża

27 sie 2017, 16:27

Może faktycznie coś z biżuterii... tu jest spory wybór https://www.apart.pl/bizuteriameska

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Prezent dla męża

28 sie 2017, 13:54

Zorientuj się może czym ostatnio interesuje się mąż - może coś z jego hobby, lub coś co lubi np. ciekawa książka, gra komputerowa czy dobry alkohol?

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Prezent dla męża

30 sie 2017, 11:22

box na kanapki do pracy

xelise
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 02 wrz 2017, 17:52

Re: Prezent dla męża

02 wrz 2017, 17:54

Ja proponowałabym coś czym interesuje się mąż. Ja planuję swojemu kupić drona, bo ostatnio oglądaliśmy je w Teletorium i bardzo się nimi ekscytował :)
To całkiem fajny pomysł ;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość