PolKass
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 06 paź 2017, 15:00

Re: Strój na siłownie

06 paź 2017, 15:08

Osobiście nie kupuję ubrań z Lidla ani Biedry, wolę poczeklać na promocje w dobrym sklepie z ciuchami sportowymi. Teraz mam graficzne legginsy z Dare2b.pl w sporo obniżonej cenie, a wiem, ze za tą firmą idzie jakość. Czasem na prawdę warto poczekać na zniżki.

wysoka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 08 gru 2016, 16:04

Re: Strój na siłownie

20 lis 2017, 10:39

Ja mam skompletowany strój z Decathlonu i uważam, że jest świetny. Póki co odpowiada moim wymaganiom, później będę myślała nad eksperymentowaniem z innymi markami:) Stroje nie są bardzo drogie a na tym mi zależy, no i są wygodne:)

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Strój na siłownie

11 gru 2017, 11:44

Jeżeli chodzi o strój na siłownię to powinien być on przede wszystkim wygodny i powinnyśmy czuć sie w nim dobrze. Nie musi być markowy, liczy się przede wszystkim jakość, plus oczywiście samo obuwie, które powinno być odpowiednio dopasowane.

Monica4321
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 21 wrz 2017, 13:40

Re: Strój na siłownie

09 mar 2018, 11:16

Zgadzam się, ubrania na siłownie powinny być przede wszystkim wygodne! Sama często noszę bluzy z kapturem, są świetne, bo można je ubierać też na co dzień do różnych stylizacji http://celnie.pl/bluza-z-kapturem-jak-n ... e-zakladac . A jeśli chodzi o cuchy z lidla, to mam kilka sportowych rzeczy (np.stanik) stamtąd i jestem zadowolona.

olgaxx
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 17 lis 2016, 12:57

Re: Strój na siłownie

13 cze 2018, 11:52

Wystarczą legginsy plus koszulka do tego jakieś wygodne buty sportowe, ja mam z Deichmanna, możesz kupić w sieci u nich https://www.deichmann.com/PL/pl/shop/da ... rampki.cat i oczywiście potrzeba jeszcze sporo chęci i samo zaparcia aby nie zrezygnować po paru wizytach na siłowni. Często spotykam wystrojone dziewczyny ale tylko widuje je parę razy, po pewnym czasie zapał do ćwiczeń się kończy - takie są realia sezonowe.

Brzoza
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 02 lip 2018, 12:07

Re: Strój na siłownie

02 lip 2018, 12:15

wystarczą legginsy plus koszulka do tego jakieś wygodne buty sportowe
No właśnie nie koniecznie wystarczą. Szczególnie na początku treningów, kiedy nie ma się jeszcze kondycji, człowiek poci się przeokrutnie, a jak założysz zwykłe bawełniane ciuchy - przepocisz je prawie natychmiast i zamiast myśleć o treningu będziesz myśleć żeby jak najszybciej z siebie te mokre szmaty zdjąć.
_______________
Janmarsport.pl - coolmax

monia12qwerty
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 lip 2018, 12:05

Re: Strój na siłownie

24 lip 2018, 12:09

Najlepiej obcisły :-)

Awatar użytkownika
margharete
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 86
Rejestracja: 02 kwie 2018, 21:25

Re: Strój na siłownie

23 sie 2018, 18:56

przede wszystkim wygodny i odpowiedniego materiału żebyś się nie zapociła :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Strój na siłownie

27 sie 2018, 09:56

Dokładnie tak jak powyżej, strój na siłownie powinien być przede wszystkim wygodny i nie kosztować majątku, postaw na dobrej jakości buty tak aby posłużyły Ci przez kilka sezonów.

joan111
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 wrz 2018, 21:21

Re: Strój na siłownie

25 wrz 2018, 21:28

Śmieszne troszkę, że wszystkie dziewczyny piszą, że stroj ma być przede wszystkim wygodny, a jak się idzie na siłownię, to połowa wystrojona jak na pokaz ;p Dla mnie najlepiej sprawdzają się krótkie spodenki, dość luźne, t-shirt, stanik sportowy z Decathlonu i buty sportowe, które zostały z zeszłego sezonu. Wygodnie i przyjemnie. I można się skupić na ćwiczeniach, a nie na tym, kto patrzy na mój tyłek ;)

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość