Blueberrydream
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 08 lis 2014, 19:16

Re: Regeneracja paznokci po hybrydach

01 cze 2017, 09:07

Chyba będe musiała coś kupić z tego co polecacie, bo ostatnio z paznokciami krucho. Ale u mnie chyba bardziej od sciagania hybrydy acetonem ;/

Awatar użytkownika
Monika89
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 03 sty 2014, 14:54

Re: Regeneracja paznokci po hybrydach

19 cze 2017, 14:03

Dlatego lepiej ściągać hybrydy frezarką ;)

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Regeneracja paznokci po hybrydach

20 cze 2017, 15:04

Ja po hybrydach też miałam bardzo zniszczone paznokcie, dopóki nie natrafiłam na odżywkę Sally Hansen Nailgrowth Miracle, odżywka pobudza wzrost paznokci już po kilku dniach widać jak paznokcie szybko rosną dzięki kolagenowi zawartemu w składzie poza tym keratyna chroni paznokcie przed rozdwajaniem się, pękaniem i niszczeniem, więc teraz moje paznokcie wyglądają naprawdę super.

SweetCherry
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 cze 2017, 18:14

Re: Regeneracja paznokci po hybrydach

21 cze 2017, 09:43

Hej ja używałam bazę witaminową z firmy Semilac a jeśli masz przerwę w noszeniu hybryd to polecam ci odżywke do paznokci firmy Eveline Cosmetics "Paznokcie twarde i lśniące jak diament" tą odżywke można kupic w Rossmanie , a jeśli chodzi o pielęgnacje i ochrone przeciwbakteryjna to polecam wodę srebrną do ogólnego stosowania np do grzybicy paznokci sama próbowałam i grzybica odpusciła :) .
pozdrawiam!

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Regeneracja paznokci po hybrydach

22 cze 2017, 22:48

@pralinkaa dokup sobie jeszcze Sally do skórek. Ja jestem zachwycona https://pl.sallyhansen.com/paznokcie/piel%C4%99gnacja-paznokci/piel%C4%99gnacja-sk%C3%B3rek/od%C5%BCywka-cuticle-rehab :)

Awatar użytkownika
Anka19
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 14 maja 2015, 09:04

Re: Regeneracja paznokci po hybrydach

25 sie 2017, 09:14

Ja teraz "naprawiam" moje paznokcie po żelach, już miałam takie długie, a zaczęły mi się rozdwajać i łamać :( Ściągnęłam żel i hybrydę, skróciłam paznokcie i teraz je regeneruję. Postawiłam na olejowanie i suplementację - kupiłam sobie nawet takie tabletki - w nazwie o ile pamiętam mają 'na zdrowe włosy i paznokcie komplex', z doppelherz. Efekty już są - paznokcie wyglądają o wiele lepiej i mam wrażenie, że są twardsze :)

modnaasia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 sie 2017, 15:14

Re: Regeneracja paznokci po hybrydach

31 sie 2017, 11:02

Hybryda bardzo niszczy paznokcie, dlatego powinno się robić przerwę co jakiś czas żeby zregenerować paznokcie.

Ja stosuję naturalne olejki, które wcieram w paznokcie na wieczór.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Regeneracja paznokci po hybrydach

01 mar 2018, 12:04

Zrób sobie zawodowe szkolenie w Beauty lux, uwierz mi - sama wszystko ogarniesz ze swoimi paznokciami, a będziesz mogła również mieć swoje klientki. To długie szkolenie, na którym przerabiacie wszystkie istotne zagadnienia. Na spokojnie bazując na tym przygotujecie się do pracy i zostaniecie kosmetyczkami. Trzeba tylko nastawiać się na solidność i jakość.
W kosmetyce największe znaczenie ma perfekcja w usługach.

Monica4321
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 21 wrz 2017, 13:40

Re: Regeneracja paznokci po hybrydach

10 mar 2018, 21:21

Może jakaś odżywka? Słyszałam, że z Eveline są dobre. Ja nie mam na szczęście problemu z paznokciami po zdjęciu hybryd.

Karolakarola1985
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 26 lis 2018, 21:04

Re: Regeneracja paznokci po hybrydach

26 lis 2018, 21:26

Zaprzestać i musza odrosnąć i tyle.... ja nie robię tego bo moje paznokcie nie nadają się do tych rzeczy.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość