Cassandra90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2018, 12:42

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

29 maja 2018, 13:23

Cześć Dziewczyny :-) jeśli chodzi o pewniaka, to mogę polecić Wam makijaż permanentny u Pani Magdaleny Bąk przy Karwińskiej 44. Mega profesjonalna osoba, z dużym doświadczeniem. Idąc do niej na makijaż nie musicie się niczego obawiać :-) w ofercie ma makijaż permanentny, makijaż permanentny ust i brwi, przedłużanie rzęs. Słyszałam, że zajmuje się nawet mikropigmentacją medyczną głowy, ale to tak poza tematem. Przyjmuje zapisy przez internet i telefon, wszystkiego można dowiedzieć się na stronce makijazpermanentny.warszawa.pl :) POLECAM !!!! :-) :ico_haha_01: :-D

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

06 cze 2018, 19:47

ja robiłam u Dominiki brwi metodą włosową i wszystkim ją polecam. Jak dla mnie to prawdziwa mistrzyni w swoim fachu i na pewno najlepsza linergistka w mieście! Idealny kształt, cieniowanie i w ogóle jak dla mnie same och i ach :)

serenada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:17

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

02 wrz 2018, 20:45

Ja bardzo polecam metodę, którą ja sama miałam. Nazywa się TAFFY microblading system i super sprawdza się np. po lecie, gdy mamy wybarwione brwi albo zwyczajnie, kiedy chcemy skorygować kształt naszego łuku brwiowego. Ja miałam wykonywany zabieg u Dr Preibisza na Gocławiu i był wart każdych pieniędzy. Brwi wyglądają super! Polecam u Pana Doktora takie zabiegi.

vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

20 wrz 2018, 17:30

Ja też dołączam do grona zadowolonych klientek Dominiki z salonu jest pięknie :) Ja na początek zrobiłam sobue kreski na górnych powiekach bo ich codzienne malowanie zajmowało mi zawsze mnóstwo czasu a i tak nigdy nie były idealne równe ;/ Dominika wyczarowała je dla mnie i teraz jest super :) Kolejnym etapem będą usta :) Dziewczyna ma doświadczenie i widać, że kocha to co robi :)

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

05 paź 2018, 10:42

Hej, ja radzę też poczytać o makijażu permanentnym na stronie biotekpolska.pl

to_ja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 07 lis 2011, 00:19

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

27 paź 2018, 22:07

W Warszawie takim sprawdzonym z dobrymi opiniami salonem jest Magic Visage. Tam warto obadać sytuację, panie świetnie wszystko wytłumaczą, opowiedzą co i jak.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

29 paź 2018, 18:04

ja chodzę do salonu Magic Visage i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zabiegu makijażu permanetnego brwi bo moja twarz nabrała zdecydowanie nowego lepszego wyglądu.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

31 gru 2018, 16:35

Ja właśnie tam się chciałam umówić, koleżanka z pracy polecała. Myślę o zrobieniu brwi, nie wiem jeszcze czy włoski czy cień. Bo na fb oglądałam i w sumie jedno i drugie wygląda ok https://www.facebook.com/magicvisagewarsaw/

kasiakaska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 29 kwie 2017, 12:01

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

18 sty 2019, 15:15

Makijaż permanentny tylko w Piasecznie - Estetyka Day Spa. Naturalny u długo utrzymujący się efekt, ja i pare moich znajomych jestemy mega zadowolone.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

31 sty 2019, 16:25

Ja polecam w Warszawie na Mokotowskiej 52 salon Magic Visage, sama robiłam u nich brwi u Estery i uważam, że efekt wyszedł super, bardzo naturalny.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość