Awatar użytkownika
SanSani
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 14 lip 2019, 16:54

Re: Wypadanie włosów można zatrzymać?

05 wrz 2019, 12:10

po pierwsze to trzeba sprawdzić co jest w kosmetykach które się kładzie na włosy i skórę głowy... Przede wszystkim w taki sposób terze spojrzeć na pielęgnację.

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Wypadanie włosów można zatrzymać?

17 wrz 2019, 21:09

Ja stosuję szampon z dermedic Capilarte. Poprawia ukrwienie mieszka włosowego i pobudza aktywność cebulki włosa. Przy regularnym stosowaniu daje na prawdę dobre efekty;)

kate1989
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 22 cze 2018, 21:44

Re: Wypadanie włosów można zatrzymać?

29 wrz 2019, 23:14

Jasne, że można, ale szczerze mówiąc mam sceptyczne podejście do suplementów czy wcierek itp. To jednak za mało, żeby wzmocnić włosy czy wyhodować sobie baby hair :D dlatego jeśli już chcesz coś zrobić sensownego dla swoich włosów, zwłaszcza że zbliża się jesień, zima, kiedy włosy lecą jak szalone... to idź na mezoterapię skóry głowy. Mi to pomogło zregenerować włosy i dzięki temu też szybciej rosną i jest ich więcej. Nie wiem, skąd jesteś, ale jeśli z Warszawy to z czystym sumieniem polecam dr Kozlowską z Melitusa. Na włosach zna się jak mało kto, nawet pracę doktorską pisala na temat ich wypadania :) i widać, ze zna się na rzeczy, efekty mówią same za siebie:)

Awatar użytkownika
scorpionetka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:21

Re: Wypadanie włosów można zatrzymać?

07 paź 2019, 09:18

polecam spojrzeć w ogole co ty dokładnie masz w szamponie i odżywkach bo tam sie może kryć całe zło

bazylka19
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2016, 17:59

Re: Wypadanie włosów można zatrzymać?

28 paź 2019, 17:27

Oczywiście, że można. Olej z wiesiołka skutecznie hamuje wypadanie włosów - można kupić w każdej aptece w kapsułkach np. polski Gal.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość