brevka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 11 maja 2016, 09:10

Re: Krople na zmęczone oczy?

11 maja 2016, 09:46

Polecam sól fizjologiczną.
_____________________________________

adipex
jak szybko schudnąć
jak skutecznie schudnąć

quickoo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2017, 16:33

Re: Krople na zmęczone oczy?

07 lut 2017, 16:35

mnie często co prawda nie bolą oczy, ale jak już zaczną to używam HialEye.
dobrze nawilzaja, a chyba to najwazniejsze :)

Awatar użytkownika
domatorka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 24 sie 2015, 16:12

Re: Krople na zmęczone oczy?

10 lut 2017, 16:50

Obecnie jest bardzo duży wybór tych kropi do oczu. Ja ze swojej strony polecam krople Bepanthen ®Eye - Krople do oczu z hialuronianem sodu a jeżeli chcesz więcej poczytać o kroplach to wejdz sobie na [http://ulotkazdrowia.pl/kategoria/dla-oczu]http://ulotkazdrowia.pl/kategoria/dla-oczu[/url] jakie są najlepsze. Opisują fajnie każda ulotkę danego produktu.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Krople na zmęczone oczy?

16 lut 2017, 22:40

No tak, wybór spory, ale to nie oznacza, że wszystkie są dobre i skuteczne.
Najlepiej właśnie wybrać coś z polecenia, więc dobrze by było gdyby odezwały się bardziej doświadczone osoby w tym temacie. Mój problem jest taki, że oczy męczą mi się od komputera, a jeszcze na dodatek od słońca na dworze. Światło odbija się od śniegu, a ja się męczę, oczy łzawią, pieką. Nic przyjemnego :/

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Krople na zmęczone oczy?

21 lut 2017, 10:54

jak jesteś wrażliwa na promienie słoneczne to poszukaj sobie jakiegoś preparatu z luteiną w składzie bo ona chroni oczy, sporo o tym czytałam jak zaczęły mi się rozmazywać literki po 8 godzinach w pracy.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Krople na zmęczone oczy?

21 lut 2017, 18:04

Dzięki, poczytałam i faktycznie może to mi pomoże. Widziałam, że są tabletki i krople na takie problemy. Raczej wolałabym krople, bo działają miejscowo, więc pewnie szybciej pomogą. Polecasz jakieś konkretne? Najlepiej bez recepty, bo do okulisty terminy wolne dopiero za miesiąc.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Krople na zmęczone oczy?

01 mar 2017, 17:59

ja miałam problem z przesuszonymi oczami przez nadmierne przesiadywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach i przez pracę na komputerze, kiedyś ratowałam się kroplami do oczu ale zobaczyłam, że to nie działa i problem nie znikał, wtedy znalazła info ze warto zainwestować w preparat z luteiną bo ta pomaga przy problemach z oczami.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Krople na zmęczone oczy?

14 mar 2017, 23:44

No to masz na przykład lutezan. Jest bez recepty i ma w składzie luteinę. Myślę, że warto spróbować, skoro krople u Ciebie nie działają. A tak z ciekawości to jakich używałaś? Bo jest tego trochę na rynku i nie da się pewnie od razu trafić na ideał ;)

justys321
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 mar 2017, 17:04

Re: Krople na zmęczone oczy?

22 mar 2017, 17:33

Ja używam HialeyeFree jedyne krople co mi pomagają. Mam bardzo suche oczy i na koniec dnia ciężko jest patrzeć. Próbowałam już różnych kropel no ale te jedynie mi pomagają

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Krople na zmęczone oczy?

30 mar 2017, 09:41

No ja też je mam, teraz mi bardzo pomogły przy alergii. Biorę leki, ale i tak oczy miałam czerwone i ciągle mi łzy leciały na dworze. Na szczęście po tych kropelkach problem minął.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość