MartynaS
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 18 sty 2015, 04:36

Re: co na katar?

18 lis 2015, 23:59

Dokładnie jak jest to katar alergiczny to inaczej się z nim postępuje. Jeśli ktoś cierpi na alergie i ma w okresie pylenia męczący katar to się dopiero namęczy. Taki zwykły katar z przeziębienia to czy leczony czy nie to po 7 dniach sam mija. Alergicy zmagający się z katarem często muszą brać odpowiednie leki i korzystać z kalendarza pylenia aby w miarę możliwości unikać kontaktów z alergenami.

kacha34
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 07 gru 2015, 11:25

Re: co na katar?

30 gru 2015, 08:17

Przy alergii warto stosować nie tylko tabletki mające działanie antyhistaminowe, ale także dodatkowe preparaty łagodzące objawy uczulenia. W przypadku objawów w obrębie nosa - pieczenie, swędzenie, katar - może to być np. spray do nosa z serii ectoAlerg http://www.langsteiner.eu/pl/produkty/e ... osa-20-ml/ , który zawiera ektoinę. Ektoina chroni komórki przed działaniem alergenów, co powoduje likwidację objawów.

Awatar użytkownika
mamusia123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2016, 13:34

Re: co na katar?

25 sty 2016, 14:15

Odciąganie Fridą, Nasivin dla dzieci do psikania (nie dluzej niz 3 dni), Euphorbium po odciągnięciu katarku i nawilzone powietrze w domu :)

Brit
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 21 sty 2016, 00:00

Re: co na katar?

22 lut 2016, 20:45

Ja mam stały duet z leków jaki zawsze muszę mieć w apteczce. Pierwsza rzecz właśnie na katar - woda morska. Zawsze psikam małemu do noska a potem tylko zostaje walka aby odciągnąć aspiratorem to co zalega ;)
Druga obowiązkowa rzecz w apteczce to syropek na kaszel Dicotuss Baby. Super naturalny i szybko pomaga. Działa na każdy rodzaj kaszlu więc nic innego już nie muszę szukać.

Awatar użytkownika
opium3
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 lut 2016, 20:43

Re: co na katar?

22 lut 2016, 22:31

Super, dzięki wielkie :)

Nawijka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 21 mar 2016, 21:49

Re: co na katar?

04 cze 2016, 14:09

Woda morska do nosa i inhalacje to podstawa. Jak katar jest przy infekcjach to też dobrze podać syrop dla dzieci na przeziębienie na naturalnych składnikach, a są już takie od 6 miesiąca życia. Najlepiej sprawdzają się te na bazie czarnego bzu, lipy.

nulca
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 01 paź 2015, 14:24

Re: co na katar?

09 cze 2016, 09:57

Powiem Wam,ze sama co roku praktycznie łąpię przeziębienie w okolicach konca wiosny.... Dużo wirusów lata w powietrzu. Jestem zdania,.ze przeziębienie powinno się przeleżeć w łóżku. Nie ma sensu biec od razu do lekarza po leki. Wystarczy ciepłe lóżko, brak wysiłku oraz nawadnianie organizmu.

Mi bardzo w przeziębieniu pomaga również amol:
http://www.amol.pl/co-to-jest-amol.html

Zawiera naturalne olejki eteryczne i bardzo dobrze działa na samopoczucie.

kasia3535
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 19 cze 2016, 14:37

Re: co na katar?

26 cze 2016, 12:54

Cześć dziewczyny tak mi sie wydaje że katar to początek przeziębienia, no chyba że to katar alergiczny. Na katar alergiczny można stosować leki blokujące objawy. Ale co jeżeli jest to katar typowo grypowy, jakie najlepsze leki na przeziebienie stosujecie. bo na rynku jest tego strasznie dużo?

tysia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 29 gru 2016, 12:44

Re: co na katar?

29 gru 2016, 13:07

U mnie katar to koniec przeziębienia. Kaszel wyleczyłam dicotussem z prawoślazem. A katar to mam krople, alei tak juz lepiej się czuję niz dwa dni temu. Zacznę dziś robić inhalacje, dam znać czy pomagaja :)

Miro65m
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 gru 2016, 10:18

Re: co na katar?

03 sty 2017, 12:04

jakieś krople w aptece

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość