obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: co czytać?

27 lut 2015, 14:50

ja lubię książki psychologiczne, a w internecie można znaleźć ich całe mnóstwo:)

Labusz
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 14 sty 2014, 16:04

Re: co czytać?

22 wrz 2015, 14:19

Ostatnio z lekturami skłaniam od fikcji w stronę literatury faktu , biografii itp. w ogóle książek mówiących o prawdziwych wydarzeniach, przeczytałam niedawno biografię Callas ( po raz drugi) i "Karbalę".

Cynamonka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 04 mar 2015, 19:56

Re: co czytać?

22 wrz 2015, 18:22

ja uwielbiam kryminały i szczególnie zachwycam się tymi skandynawskimi... jak ktoś nie czytał to polecam zapoznać się z Lackberg, Nesbo i Larssonem. żałować nie będziecie!

weronikawroblewska
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 31 mar 2015, 13:15

Re: co czytać?

24 wrz 2015, 10:38

Ja właśnie zabieram się za powieść kryminalną - Co nas nie zabije Davida Lagerkrantza.

Obrazek

---
księgarnia internetowa

Awatar użytkownika
Metylda
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 11 paź 2013, 23:21

Re: co czytać?

24 wrz 2015, 22:36

Fantastyka!! Czyta się z zapartym tchem! Jeśli lubisz serial Gra o Tron to na pewno fantastyka jest dla Ciebie. Poza tym wg mnie wartościowe są pozycje klasyczne typu Mistrz i Małgorzata plus reportaże lub a'la reportaże. Ostatnim takim ala była dla mnie wspominana Karbala. Bardzo ciekawe i przy tym dobrze napisane. Tyle ode mnie :)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: co czytać?

27 wrz 2015, 02:00

I jak ta nowa Millennium? Warta uwagi? Widziałam na Czytam wszędzie (taki fan page czytelniczy na fb, nie wiem czy znacie), że trafiła do hitów sierpnia i tak mnie wczoraj kusiła w Inmedio, ale jej w końcu nie kupiłam. Podzielisz się opinią? :)

Awatar użytkownika
matylda007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:38

Re: co czytać?

29 wrz 2015, 16:31

A słyszałyście o nowym Houellebecqu? Książka nazywa się Uległość i przedstawia wizję przyszłości Francji, kiedy wybory wygrywa kandydat z Bractwa Muzułmańskiego i narzuca zasady islamu w całym państwie.
Zaczęłam czytać wczoraj i nie mogłam się oderwać, więc polecam :)

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: co czytać?

01 paź 2015, 13:09

Zerkałam na nią w empiku, była na wysepce. Nie mgołam się zdecydować czy wziąć, bo przyszłam zupelnie nie po książki, ale przez ostatnie nastroje społeczne myślę o niej i chyba zamówię. Tylko moze gdzieś w necie będzie taniej niż w empiku. ;)

Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Re: co czytać?

05 paź 2015, 12:50

Ja ostatnio czytałam biografię Simony Kossak, bardzo dobrze napisana, czuć fascynację autorki tą fascynującą postacią :) wypozyczyłam sobie tez z biblio "Grona gniewu" bo jakoś nie miałam wcześniej okazji przeczytać, no i na nowego Houellebeqa też mam chęć. Wczes niej czytałam tylko "Cząstki elementarne", ale o "Uległości" słyszę już od jakiegoś czasu i myślę, że to bedzie moja następna pozycja do czytania :)

MartynaS
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 18 sty 2015, 04:36

Re: co czytać?

04 gru 2015, 05:41

Ja również lubię książki Margit Sandemo. Saga o Ludziach Lodu, Saga o Czarnoksiężniku, Opowieści, Saga o Królestwie Światła -wypożyczam je z biblioteki. Lubię też fantastykę oraz książki oparte na faktach. Ostatnio stwierdziłam, że kupię sobie taką lupę do czytania http://www.cezar24.pl/lupy-c-37_2.html aby nie męczyć tak wzroku.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość