Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

10 sty 2008, 11:05

Aguś21, ja używam oliwki a mój mąz jak ma podrażnieia to też albo oliwkę albo krem dla dzieci...

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

10 sty 2008, 22:44

O muszę sprobować :ico_oczko:

Awatar użytkownika
I love myself
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 10 sty 2008, 22:44

11 sty 2008, 23:10

Ja tam jak mi się nie chce to nie golę się do gine.. Chyba wiedzą, że włosy to rzecz normalna i powinni się cieszyć, że nie przychodzę znowu z jakimś 'buszem'.. :ico_noniewiem:
Słyszałam własnie, że nie powinno się golić, zwłaszcza podczas okresu, ponieważ nasza malutka jest wtedy bardziej poddatna na różne infekcje, a włoski zatrzymują bakterie.. No czy jakoś tak to szło.. Ale nie ukrywajmy, że ciężko było by nie golić się :611: Przyznaje, że nie jest to moje ulubione zajęcie, zapewne nie tylko moje, ale jak mus to mus, hihi :-) Denerwuje mnie tylko, że uczulonko wychodzi :?: I nie wiem co robić żeby go nie było.. Tzn z włosem jak się gole odrasta wszystko super, ale nie jest idealnie gładka wtedy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

21 sty 2008, 13:13

ja równiez nie wyobrażm sobie chodzic zarosnięta :ico_oczko:

a na podrzaznienia popieram najlepsza jest oliwka

Awatar użytkownika
Lia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 546
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:06

07 lut 2008, 10:56

dobrze,że tu zajrzałam,muszę wypróbowac oliwkę,bo ja zawsze mam podrażnienia. a z tym nie goleniem,to mi tez gin mówił,ze lepiej mieć zarosnieta :-D

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

07 lut 2008, 10:59

Lia pisze:mi tez gin mówił,ze lepiej mieć zarosnieta


ja sobie nie wyobrażam nie mogla bym :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Lia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 546
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:06

07 lut 2008, 11:02

Izunia pisze:ja sobie nie wyobrażam nie mogla bym :ico_olaboga: :ico_olaboga:

ja tez nie,ale czasem sobie odpuszczam,bo te podraznienia to masakra,ale golę czesto :-)

Awatar użytkownika
czarnulka lbn
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 260
Rejestracja: 16 gru 2007, 01:28

12 lut 2008, 23:27

Ja też niewyobrażam sobie być nieogolona. nawet jak mam bardzo malutkie odrosty to juz czuje sie jakos tak niekomfortowo.a z tego co słyszałam ginekologowi to jest raczej obojętne czy pacjętka jest ogolona czy nie. A mój mężczyzna tez sie "tam" goli :-)

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

13 lut 2008, 12:20

czarnulka lbn, ja sobie nie wyobrażam żeby mój mąz był nieogolony zresztą od już od lat się goli i też zle się czuje nieogolony :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

15 lut 2008, 14:36

u mnie przed porodem lekarz zasugerowal zeby sie nie golic... :ico_olaboga: bo nie wiadomo ile czasu potrwa porod, a najczestrze zarazenia dzieci bakteriami sa wlasnie z powodu... ogolonego lona :ico_szoking: przez zapobiegliwa mame. bo mowi, ze sie ogolimy, porod potrwa ilestam (albo i dluzej) godzin i w ranki zagniezdzaja juz sie bakterie... No i sie nie ogolilam :-D i dobrze, bo poszlam do szpitala w sob a urodzilam w srode... ale w srode na porodowce pierwsze co spytali, czy ogolona :ico_zly: a jeszcze na pietrze pytalam sie, czy moge sie ogolic i mi odradzili... no i mnie polozna golila, brrryyyyy. niepotrzebnie, bo cesarke na koncu mialam :ico_zly:
ja w ogole jestem strasznie zarosnieta z natury - wlosy lonowe do polowy ud :ico_wstydzioch: :ico_placzek: strasznie mnie to meczy, do tego niesamowicie wrazliwa skora, nie moge sie depilowac tylko musze golic (od depilatora mechanicznego i wosku mam ranki i krwawie jak dziewica, od depilatora w kremie mam czerwone plamy i wysypke a do tego wlosy zostaja :ico_olaboga: ) a maszynka dobrze dziala, tylko ze pozniej strasznie wlosy wrastaja i tak szybko odrastaja :ico_placzek: zbieram juz kaske na laser, mieszkam nad morzem, gdzie lato jest przez pol roku wiec to rentowna "inwestycja" :ico_oczko:

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość