Aleksandra
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 22 mar 2007, 16:35

29 sty 2008, 18:52

Dzięki dziewczyny :) Jak brałam je poprzednim razem to po nich nie tyłam, ale zobaczymy jak bedzie tym razem... :ico_noniewiem:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

30 sty 2008, 09:05

Ja niestety też przytyłam i teraz zbijam wagę na siłowni, ale też przymierzam się do zmiany tabletek

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

30 sty 2008, 10:14

Ja nie przytyłam, a biorę już 3. opakowanie i nie mam nadal okresu. Fakt, że miewam napady wilczego apetytu. Za to powiem Wam szczerze , że spadło mi libido. A brałam wcześniej tabletki antykoncepcyjne przez 6 lat i nigdy nie spotkałam się z tym,a tu niestety.

inka2121
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2008, 21:11

15 lut 2008, 21:22

hej a ja mam pytnie jak zwykle banalne bo... wy wszystkie macie dzieci i karmicie a ja jeszcze nie Ostatnio byłam na badaniu piersi (USG) u innego ginekologa i on stwierdził że biore tabletki 2-składnikowe (nie wiem czy jasnowidz?? ale zgadł :-) ) biore novinette ale mam juz ostatnie tabletki i miałam iść do swojej gin je zmienić bo panicznie bolały mnie łydki po nich ale niestety wyjechała na urlop więc fajnie że ten drugi gin przepisał mi te tabletki ale śledze różne fora i wszedzie wypowiadają się kobiety karmiące I MAM PYTANIE czy wy je stosujecie dłużej czy tylko przez okres karmienia??? I to że nie macie okresu to to jest takie normalne?? to nie szkodzi organizmowi?? (rozumiem ze go nie mam bo kiedy jak cały czas się przyjmuje te tabletki no ale... :ico_puknij: ) No i czy one naprawde są skuteczne bez dodatkowego zabezpieczenia bo wszedzie piszecie o tym karmieniu i nie wiem czy to ma jakis dodatkowy wpływ do tych tabletek ... a ja poprostu jeszcze nie jestem gotowa na dziecko

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

16 lut 2008, 13:42

Ja biorę cerazette i już dawno nie karmię i wszystko jest ok. Ja okres mam co jakieś dwa miesiące, ale widzę też wady tych tabletek: przytyłam, okres jest bardziej uciążliwy, boli głowa. Wiem jednak, że na każdego tabletki działają inaczej. :-)

kociak417
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 cze 2008, 10:49

Re: tabletki CERAZETTE podczas karmienia piersią ??

24 cze 2008, 10:58

słuchajcie!! biore te tabletki od jakiś dwóch tygodni mój mały ma trzy miesiące i dalej karmie go wyłacznie piersią wiem że cerzzette możne przyjmować dopókie się karmi ale dziś zaczęłam krwawić podejrzewam że właśnie po tych tabletkach zastanawiam się czy je odstawić tylko piwdzcie mi czy jest ryzyko że wtedy dostane miesiączke?? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

NICOLA_1985

24 cze 2008, 13:05

ja brałam cerazette 5 miesiecy a karmiałam 3 miesiace.. okres dostałam miesiac po skonczeniu cerazett - ja od cerazette nie grubłam i nie zaszkodziły mi gdy juz przestałam karmic, zreszta wszystko jest napisane na ulotce :ico_oczko: . teraz biore harmonet i jestem bardzo zadowolona.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość