carramba
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 29 paź 2010, 09:12

Re: Domowe sposoby na piękne,grube włosy

28 gru 2016, 10:27

Próbowałam poprawić wygląd i kondycję moich włosów domowymi sposobami, ale niestety nie dało to wiele. A włosy miałam w naprawdę kiepskim stanie po dwóch ciążach i odchudzaniu. Dlatego ciągle szukałam czegoś, co by mi pomogło. W końcu natknęłam się na tabletki biotebal i to się okazał strzał w dziesiątkę, bo już po kilku tygodniach zażywania tych tabletek zauważyłam, że coraz mniej włosów mi wypada. Do tego po dłuższym czasie zaczęły mi odrastać, zrobiły się gęstsze i zdrowsze

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Domowe sposoby na piękne,grube włosy

28 gru 2016, 14:19

Można stosować samodzielnie zabieg mezoterapii po przez ampułki, które w moim przypadku okazały się skuteczne i poprawiły jakość, wzmocniły włosy. Dodatkowo szampon plus dobra odżywka, próbowałaś nakładać maskę białkową?

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Domowe sposoby na piękne,grube włosy

12 sty 2017, 19:49

Próbowałam z tym Biotebalem, ale osobiście w ogóle mi nie pomógł. Pomogły ampułki Vichy aminexil i kapsułki z olejem z wiesiołka Gal.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Domowe sposoby na piękne,grube włosy

14 mar 2017, 13:35

Z domowych sposobów możesz spróbować olejować włosy i nakładać maski, ten watek nieco przybliży sprawę
http://naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?f=100&t=23461&p=5912655#p5912655
jednak pamiętaj też o szamponie odpowiednim do Twojego rodzaju włosów i skóry głowy, to także bardzo istotne.

dzikawisnia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 cze 2017, 23:27

Re: Domowe sposoby na piękne,grube włosy

14 cze 2017, 23:31

Jeśli chodzi o zniszczenia powinnaś olejować włosy raz w tygodniu, może być nawet kuchenną oliwą z oliwek, rzepakowym czy słonecznikowym. Poszukaj jakichś masek w drogeriach (w tym przypadku drogo nie znaczy dobrze) i trzymaj pod czepkiem po myciu 15 minut, możesz też mieszać je z miodem. Liczy się użycie produktu w dobry sposób ;) Na gęstość wystarczy łykać suplementy i przejść na zdrową dietę a włosy same gęste odrosną. Nie musisz rezygnować z prostownicy, ważne by miała jonizację i nie niszczyła włosów na nowo. Ja jakis czas temu dorwałam profesjonalną, metaliczna z babyliss i do dziś jestem zachwycona jej jakością. Naprawdę duża różnica jeśli używasz np. supermarketowej haha. I włosy też czują różnice, a efekt trzyma się dłużej. Powodzenia w dążeniu do idealnej fryzury!

SweetCherry
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 cze 2017, 18:14

Re: Domowe sposoby na piękne,grube włosy

21 cze 2017, 10:00

polecam olej kokosowy , przed umyciem włosów nałożyć na cale włosy i zostawić na ok godzine po czym dokladnie dwa razy umyc wlosy i nałożyć odżywke . kup sobie kwiatka aloes odcinaj liście i ten "środek liścia" trzeba wetrzeć we włosy , słyszałam też że napar z pokrzywy jest dobry naturalny ale może przesuszać włosy szczególnie w blond kolorze .

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Domowe sposoby na piękne,grube włosy

28 cze 2017, 11:11

Ja po prostu po każdym myciu, czyli właściwie codziennie, nakładam na włosy odżywkę. Raz w tygodniu używam maski. Czasem na końce nakładam jedwab w płynie. I do tego szczotka Tangle Angel, która świetnie rozczesuje nawet mokre włosy. Ma też powłokę antystatyczną i antybakteryjną. Mam ją od kilku miesięcy i jak najbardziej polecam.

DominikaJ
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 21 gru 2014, 10:54

Re: Domowe sposoby na piękne,grube włosy

28 cze 2017, 20:38

Sama też sporo dobrego słyszałam na temat oleju kokosowego. Stąd też mam do Was pytanie, czy może korzystałyście kiedyś z produktu marki Laboratorium Biooil ? Z tego co się orientuje, można go używać zarówno do przygotowywania potraw, np. smażenia, ale jest także świetny jako "kosmetyk" pielęgnacyjny i co najważniejsze, powstaje w Polsce. Będę bardzo zobowiązana za wszelkie informacje na jego temat.

nawysokichobcasach
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 23 sty 2017, 12:30

Re: Domowe sposoby na piękne,grube włosy

12 lip 2017, 09:59

u mnie olejki sie nie sprawdzają, nie da się ich potem dokładnie zmyć i zostają takie "strąki" :( ale każdy ma inne włosy, pewnie u niektórych olejki działają, u mnie bardziej szkodzą.

olgaxx
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 17 lis 2016, 12:57

Re: Domowe sposoby na piękne,grube włosy

16 lis 2018, 13:27

Wiadomo każdy ma inne włosy i inne suplementy czy olejki będą działać inaczej.
W moim przypadku jest gorzej bo włosy po prostu wypadają, już zaczęłam się interesować bardziej inwazyjnymi rozwiązaniami np tutaj http://saferkrakow.pl/podstawowe-informacje/ czytałam na temat przeszczepu włosów metodą SAFER.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość