monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

19 paź 2007, 14:53

ja nigdy nie zapomne okropnej starej jedzy na izbie przyjec ktora nie dosc ze mniala mnie gdzies kazala czekac na korytarzu to drzwi miala otwarte i slyszalam jak dzwonila na oddzial do lekaza i normalnie w swiecie sie nasmiewala mowila "wparowala tu jakas i odrazu chcialaby zeby ja przyjac" a ja krwawilam i zwijalam z bolu pozatym slyszalam jeszcze jak nasmiewala sie z innymi siostrzyczkami w gabinecie, za co jak juz jedna z nich do mnie wyszla to zdrowo opierdzielilam,ze ja dla nich nie jestem jakas tylko"pacjetka" i nie wparowalam tylko kulturalnie zapukalam i weszlam i ze ja nie musze znac wszystkich panujacych tam procedur tylko one sa tam po to zeby mnie o wszystkim poinformowac i pokierowac ,a tamta zamurowalo powiedziala ze to nie ona gadala.juz na oddiale wszyscy byli raczej zyczliwi.jeszcze jak mnie zawiezli na lyzeczkowanie po poronieniu to bylam strasznie roztrzesiona okropnie plakalam to taka jedna na mnie sie darla zebym sie wkoncu uspokoila bo musze jakies papiery podpisac,az lekarz ja przystopowal.tacy ludzie nie powinni pracowac z chorymi :ico_zly:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

19 paź 2007, 18:03

monika83, mam nadzieje ze takich ludzi okropnych bedzie coraz mniej w szpitalach ....juz czas najwyzszy aby sobiepaństwo zakonczyc

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość