Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

29 mar 2008, 12:57

Wiecie co kiedyś dostałam list od wtedy obecnego przyjaciela on był zakochany we mnie to był list którego nigdy nie zapomnę ale go zgubiłam przy przeprowadzce :ico_noniewiem: było to prawdziwe wyznanie miłości och pamiętam ze czytałam go ze łzami w oczach tak pięknie napisał no ale dziś nawet nie chce mnie znać bo nie byłam gotowa wtedy na ta miłość :ico_noniewiem:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

29 mar 2008, 18:33

Paulina82, a moze sam sie wstydzi ze wtedy tak napisal ,albo czuj/czuje sie urazony?

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

29 mar 2008, 18:54

mal, nie nie to było dawno i w sumie z mojej winy sie nasze drogi rozeszły ja chciałam mieć w nim tylko przyjaciela On hmm no chciał więcej wiec w końcu wylądowaliśmy tam gdzie nie powinniśmy :ico_nienie: on nadal mnie kochał a ja sie dusiłam bo nie umiałam go kochać jak faceta był dla mnie jak brat bardziej i kiedy powiedziałam mu to no to cóż zraniłam go bardzo i skończyło się a był kimś ważnym w moim życiu ale jako przyjaciel nadal za nim tęsknie ale hmm tak jak mówię nie chce mnie znać to był facet który naprawdę mnie rozumiał ale chyba dlatego ze po prostu mnie kochał a ja no cóż nie odwzajemniłam tych uczuć... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

30 mar 2008, 12:33

ze po prostu mnie kochał a ja no cóż nie odwzajemniłam tych uczuć... :ico_noniewiem:


nie zmusimy się do miłości....

a co do wyznań to nie pamiętam kiedy A powiedział,ze mnie kocha to było bardzo dawno temu :ico_noniewiem: niestety On z tych co nie potrafią mówić o miłości,z okazywaniem jej tez krucho :ico_olaboga:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

30 mar 2008, 13:16

Paulina82,
nie zmusimy się do miłości....
prawda

Asiunia
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 654
Rejestracja: 18 mar 2007, 00:17

02 maja 2008, 13:17

Jesli chodzi wyznania milosci to czesto slysze je od mojego narzeczonego :-) Mowimy to sobie prawie codziennie no ale jestesmy dopiero 2 lata :ico_oczko: Sa ludzie,ktorzy uwazaja,ze nie powinno sie tak czesto mowic kocham Cie bo szybko takie slowa traca magie...Ja z moim P nie potrafimy milczec :-D Dlaczego mamy dusic to w sobie :ico_noniewiem: Jak dotad nie znudzilismy sie tymi slowami i oby dlugo tak bylo :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 maja 2008, 13:34

"Kocham Cię taką jaka jesteś - gdy się złościsz, gniewasz, kłócisz wcale nie kocham Cię mniej... Bo kocham Cię taką jaka jesteś..."

o tak to piekne wyznanie, takie prostem, a zarazem wszystko w nim jest zawarte :ico_brawa_01:
Paulina a ja uwazam ze dobrze zrobiłas ze mu to powiedziałas, lepsze to od kłamstwa,
kwiatunio pisze:a co do wyznań to nie pamiętam kiedy A powiedział,ze mnie kocha to było bardzo dawno temu :ico_noniewiem: niestety On z tych co nie potrafią mówić o miłości,z okazywaniem jej tez krucho :ico_olaboga:

No własnie są mężczyzni którzy nie potrafia okazywać i mówić o miłości...

Tak apropo ostatnio kolezanka powiedziała mi że ona nie będzie tak często całowała swojego synka bo nie chce żeby wyrósl na babę.... :ico_szoking:
Myślę że często gęsto synowie takich mam jak ta wyżej wymieniona mają pózniej w dorosłym życiu trudności z okazywaniem uczuć :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

02 maja 2008, 21:00

Maggie, zgadzam sie z Tobą mi sie wydaje że dzieci wychowane w miłości, przytulaniu i całuskach :ico_oczko: sa bardziej otwarte na świat są uśmiechnięte i rosną na dużych optymistów ja widzę po mojej Oliwi ze widać w jej oczkach szczęście i miłość a staramy sie jak najwięcej jej to okazywać ja tak nie miałam i faktem jest że ciężko mi się mówi o uczuciach teraz w dorosłym życiu :ico_noniewiem: wiec kochajmy całujmy tulmy tylko tak dajemy naszym dzieciom miłość ,uczucia i bezpieczeństwo :-D

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

03 maja 2008, 15:32

Paulina82 pisze:wiec kochajmy całujmy tulmy tylko tak dajemy naszym dzieciom miłość ,uczucia i bezpieczeństwo :-D


podpisuje sie pod tym obiema łapkami i nóżkami :ico_sorki: :ico_brawa_01: :-D

lilo

03 maja 2008, 15:49

Maggie pisze:Tak apropo ostatnio kolezanka powiedziała mi że ona nie będzie tak często całowała swojego synka bo nie chce żeby wyrósl na babę....

No cóż - już mi szkoda tej koleżanki i jej dziecka... Dla mnie dziecko to dziecko - nie ważne, czy dziewczynka, czy chłopczyk - potrzebuje miłości żeby się rozwijać i trzeba mu ją okazywać. Moje dziecko jest obcałowywane codziennie i cieszę się że jest pieszczochem i nie protestuje :ico_oczko: Kiedyś pewnie zacznie :ico_oczko:

A tak bardziej w temacie - nie ma piękniejszego wyznania miłosnego od tego jakie słyszymy od własnego dziecka :-D

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość