PauliNa1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2014, 11:10

Re: Fajne miejsca dla dzieci w naszych miastach

25 paź 2014, 11:13

W Krakowie fajnym miejscem dla dzieci jest restauracja Chochołowy Dwór w Jerzmanowicach.
Mają tam kącik zabaw wewnątrz obiektu oraz plac zabaw na zewnątrz, dostępny w ciepłe dni. W niedzielę organizują warsztaty kulinarne dla maluchów – rewelacyjne i do tego bezpłatne! Moja Julka, nie może się już doczekać kolejnych, więc jeżeli chodzi o Kraków, to zdecydowanie warto zabrać tam dzieci zwłaszcza, gdy na dworze pogoda nas nie rozpieszcza i nie można wybrać się np. do zoo.

dominikajaberska1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2014, 20:45

Re: Fajne miejsca dla dzieci w naszych miastach

23 lis 2014, 20:49

Wydaję mi się, że urodziny dziecka warszawa to odpowiedni pomysł. Wiadomo dziecko się ucieszy z niespodzianki jaką się dla niego zrobi, tymbardziej, jeśli będzie się różniła od dnia codziennego.

klopi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2014, 16:13

Re: Fajne miejsca dla dzieci w naszych miastach

28 lis 2014, 16:15

Jeśli chodzi o Bydgoszcz to Wyspa Młyńska

SamantaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 30 mar 2014, 12:27

Re: Fajne miejsca dla dzieci w naszych miastach

09 gru 2014, 14:47

Fajnych miejsc, akurat dla dzieci w większych miastach nie brakuje. Problem w tym, że jak się mieszka na końcu miasta to niekoniecznie wiemy o miejscach, które są w innych dzielnicach. Jeśli ktoś mieszka w Warszawie, Poznaniu czy Wrocławiu może posiłkować się informacjami z portalu Q-mapa wybieracie konkretne miasto i szukacie kategorii dla dzieci. Całkiem fajne miejsca można znaleźć i myślę, że jak ktoś pomyśli to bez problemu obali mit - że w mieście nie ma co robić.

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Fajne miejsca dla dzieci w naszych miastach

16 gru 2014, 16:08

O, ta mapa się sprawdza nawet :) Czekamy w takim razie na więcej miejsc :)

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Fajne miejsca dla dzieci w naszych miastach

18 gru 2014, 10:27

Poczytajcie sobie o centrum rozrywki dla dzieci Loopy's Loop:
http://mamawtrojmiescie.pl/zabawa-w-loopys-world/
Znajduje się w Gdańsku.
Na ponad 3000 m2 jest olbrzymi małpi gaj. Ze zjeżdżalniami, basenami z kulkami. Czasami chodzę tam ze swoimi dziećmi i powiem Wam,że zawsze mam problem z tym,żeby zabrać je do domu :)
Tak im się tam podoba.

emila32
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 05 sty 2015, 10:16

Re: Fajne miejsca dla dzieci w naszych miastach

10 sty 2015, 12:25

My mieszkamy niedaleko wadowic także chyba najfajniejszy dla dzieci jest ten www.parkhotellyson.pl/park_rozrywki_zator:) ale polecam choćby taką jednodniową wycieczkę tutaj:)

makarena00
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 24 kwie 2014, 16:22

Re: Fajne miejsca dla dzieci w naszych miastach

19 sty 2015, 19:29

Jeśli chodzi o wypad weekendowy to proponuję jakieś gospodarstwo agroturystyczne w Białobrzegach. Można znaleźć warunki zbliżone, takie jakie ma hotel w białobrzegach i jeszcze możliwość jazdy konnej, jak ktoś lubi i umie.

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Fajne miejsca dla dzieci w naszych miastach

26 lut 2015, 14:16

A bardziej coś jak plac zabaw albo park?

cebulka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 02 sie 2010, 12:26

Re: Fajne miejsca dla dzieci w naszych miastach

27 lut 2015, 14:14

Ale super wątek! :ico_brawa_01: Co prawda my w Warszawie nie możemy narzekać na brak miejsc, ale mam wrażenie, że ciągle powstają nowe, cześć się zwija i ja nie nadążam.

Najbardziej interesuje mnie wschodnia cześć Warszawy, ale poza miasto też się wybieramy. Ostatnio odkryliśmy Kiddos w Hotelu Warszawianka w Jachrance. Reklamują się jako najnowocześniejsze centrum kreatywnej zabawy. Są kulki ale też milion innych rzeczy - kino 3D, kuchnia dla dzieci, wybieg dla małych modelek z garderobą, domkiem dla lalek, salą z klockami Cobi, itp. Miejsce na całodzienny wypad lub nawet dłuższy bo hotel ma też wiele innych atrakcji.

A bardziej coś jak plac zabaw albo park?
Plac zabaw na ul. Magicznej. Jest super!

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość