Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Jak zająć dziecko?

28 paź 2013, 17:37

sali - a to z końmi jeszcze wiedzieliśmy, bo kiedyś dziadek miał. :) Te inne jeszcze są ciekawsze.

szpilunia - powinno jej się spodobać, są gry, te ciekawostki i ciągle coś się pojawia. Np. ostatnio dodali bajki audio, więc można sobie nawet poleżeć i posłuchać. :)

Awatar użytkownika
sali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:00

Re: Jak zająć dziecko?

08 lis 2013, 14:05

A ja nie widziałam mimo że jeździłam konno jako dziecko :).

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Jak zająć dziecko?

12 lis 2013, 14:52

u ns się spodobala - szczególnie kolorowanki - z motylem najbardziej, ciekawostki i labirynt z odpadami. Jeszcze nie testowaliśmy aplikacja na tablet, a szkoda, bo brakowało w podróży.

Awatar użytkownika
sali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:00

Re: Jak zająć dziecko?

12 lis 2013, 16:30

A nie wiedziałam nawet że jest w formie aplikacji, wzięłabym na ten weekend w podróż.

dagmarka90k
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 sty 2014, 15:22

Re: Jak zająć dziecko?

14 sty 2014, 15:28

co do tabletów to nasz maluszek nie używa, ale rozkochał się po prostu w słuchowiskach - znaleźliśmy takie stare, z naszego dzieciństwa, a ostatnio udało nam się kupić parę nowych, mały jest zachwycony i zna już na pamięć całe fragmenty bajek :)

szpilki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 04 lis 2013, 13:37

Re: Jak zająć dziecko?

22 sty 2014, 19:55

Staram się ograniczać TV i komputer do minimum, ale przyznaję, że czasem, kiedy nie mam już siły zajmować się małym, wspomagam się nimi.
Oczywiście, sama wybieram kanały (zwykle mini-mini) i gry (ostatnio ta: http://dogry.pl/need-for-speed-world), ale i tak niezbyt fajnie się z tym czuję. Chociaż z drugiej strony, skoro na co dzień mały tak rzadko ogląda TV i gra to od czasu do czasu mogę tak pójść na łatwiznę bez wyrzutów sumienia ;)

samiljanka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 lut 2014, 14:51

Re: Jak zająć dziecko?

04 lut 2014, 14:59

Ale po co od najmłodszych lat przyzwyczajać dziecko do tv i komputera i uczyć, że to jedyna forma spędzania wolnego czasu? dla mnie to niepojęte. O wiele lepiej puścić dziecku słuchowisko albo samemu czytać mu bajki, bawić się z nim normalnymi zabawkami, rozmawiać/mówić do niego, a nie iść aż tak na łatwiznę ;/

londa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 19 lut 2014, 12:55

Re: Jak zająć dziecko?

19 lut 2014, 13:01

Mój mały ma rok i strasznie lubi "czytać" bajki, czyli ja mu czytam, a on ogląda, dotyka i przeżywa:) Na komputerze ogląda od czasu do czasu proste bajeczki, też lubi. Jak będzie większy to zdecydowanie więcej rzeczy będzie można mu pokazać:)

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Jak zająć dziecko?

05 maja 2014, 14:02

W tą majówkę to był temat aktualny, bo było tak zimno, że pograliśmy w planszówki, graliśmy na komputerze, upiekliśmy ciasto i codziennie obejrzeliśmy jakiś film. Z czegoś konkretnego, to ściągnęliśmy sobie jeszcze taką darmową apkę z "Odkrywcą", to było już coś dla starszego, bo to klimat National Geographic. Przez cztery dni byliśmy dwa razy na spacerze. :/ Udana majówka, naprawdę. ;)

Labusz
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 14 sty 2014, 16:04

Re: Jak zająć dziecko?

06 maja 2014, 16:50

Moje oglądały bajki zwłaszcza gdy w piątek majówkowy ostatni tak lało i przepychały się aby pograć na komputerze, o "Odkrywcy" nie słyszałam, dla dzieciaków w jakim wieku to jest?

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość