Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

22 wrz 2008, 17:16

no pewnie :-) najważniejsze aby maleństwo było zdrowe

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

24 wrz 2008, 12:21

witam
ja będę miała synka, dowiedziałam się wczoraj n USG :-D

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

24 wrz 2008, 12:30

manenka, gratulujemy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

24 wrz 2008, 12:41

aniabella, dziękuję to ja gratuluje córci, bo tez chciałam
ale synek pierwszy też super :ico_brawa_01: będzie bronił rodzeństwa młodszego

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

24 wrz 2008, 13:19

A ja bede mial druga dziewczynke :ico_brawa_01: lekarz w17tc stwierdzil ze bedzie dziewczynka i zrobil zdjecie takie ktore nie dalo zadnych watpliwoci ,a po za tym powiedzaial ze 70%to zwykle powtorka z pierwszego.Ja tez jeszcze wiem ze mozna dowiedziec sie mniej wiecej jak dokladnie sie wie kiedy malenstwo zostalo poczete jesli na poczatku cyklu jajeczkowania to na bank dziewczynka jesli pod koniec jajeczkowania to chlopiec Wiec ja dokladnie wiedzialam kiedy to sie wydazylo i od poczatku stawialam na dziewczynke :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agulka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 07 wrz 2008, 15:58

26 wrz 2008, 10:13

Ja w ciąży straciłam zupełnie ochotę na słodycze. Na początku na samą myśl mdliło mnie. Natomiast bardzo lubię mięsa, owoce i jarzyny. W ciąży z córką pochłaniałam kilogramami cukierki, dlatego teraz mam ciche przeczucie, że będzie syn.
Niedługo mam usg trochę się denerwuje czy wszystko będzie w porządku, bo na początku ciąży miałam ciągłe zapalenia pęcherza...

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

26 wrz 2008, 12:37

agulka, to jak się już dowiesz to koniecznie się pochwal nam :ico_haha_01:

mi wszyscy wmawiali syna, bo brzuch mam taki, bo tak wyglądam bo to, bo tamto a tu taka niespodzianka w postaci dziewczynki :-) ale obojętne co by było i tak jednakowo byśmy się cieszyli.

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

24 paź 2008, 14:49

Ja w poniedziałek dowiedziałam sie że na 90% syn.A wróżby można sobie zrobić dla żartu ale nie ma co w nie wierzyć.Bo nawet jak sie sprawdzi taka wróżba to czysty przypadek

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

Chłopiec czy dziewczynka???

27 paź 2008, 12:16

[shadow=red][/shadow]

Witajcie dziewczyny!!!

Ja jestem w 17 tygodniu ciąży , za tydzień idę na kolejne USG i może dowiem się już jaka jest płeć mojego dziecka.
Pierwsze 3,5 miesiące ciąży były ciężkie mdłości mdłosci i prawie nic nie mogłam jeść ponieważ po wszystkim oprócz kanapek lekkich było mi okropnie niedobrze...
Tak więc od niedawna zaczełam jeść normalnie:) mimo to już na początku ciąży do teraz przybyło mi pare kilo:)

Jestem taka ciekawa czy to będzie On czy Ona - co do smaków od początku mam ochotę tylko na kurczaka po chińsku ( przed ciążą też go uwielbiałam ) po czekoladzie od razu szłam wymiotować mięso i wędlina różnie, tak więc ciężko określić po smakach co to za płeć.

Ale , słyszłam pod paru osób - matek- że takie okropne nudności aż do 4 miesiąca są częśto w przypadku ciąży z dziewczynką ponieważ hormony żeńskie które Ona wnosi do mojego organizmu wzmagają nudności .

Co o tym sądzicie? Czy to objawy że będzie Ona?

Wy - które już wiecie jaka płeć napiszcie mi proszę na co miałyście smaki i jakie objawy miałyście???

Całuski :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Agulka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 07 wrz 2008, 15:58

31 paź 2008, 16:59

Ja wczoraj byłam na badaniu echo płodu serca, trochę byłam zestresowana. Okazało się że dzidzia rozwija się prawidłowo. :-) To będzie synek tak jak myślałam :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość