Jaki poród wybrałabyś?

naturalny
75%
115
cesarskie cięcie
25%
39
 
Liczba głosów: 154
Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 lip 2008, 12:06

ja mialam cc i nie wyobrazam sobie innego porodu...rewelacja...z porodu pamietam tylko radosc!!!zero bolu...tylko cieszylam sie dzieckiem a nic nie czulam...dodam ze nie rodzilamw PL i dostawalam takie leki po ktorych nie dosc ze moglam karmic to po kilku godzinach dosc swobodnie chodzilam!blizna malutka,w niewidocznym miejscu ukryta pod majtkami bardzo nisko..

czy ktoras ma na koncie oba rodzaje porodow?ciekawa jestem opini kogos kto przezyl oba rozwiazania...moja mama tak miala ale to tylko jedno zdanie i ona nawet nie chce mowic o naturalnym porodzie...cc bardzo chwali.....hmmm...

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

18 lip 2008, 12:20

no właśnie nie wiem czy nie będę musiała być ta co opinie pozna o jednym i drugim :ico_noniewiem: z jagą miałam naturalny...bo inaczej sobie nie wyobrażałam..a teraz? z bliźniakami może być ciężej :ico_noniewiem: mam nadzieję, ze skończy sie na trudnym, bo trudnym, ale naturalnym :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

18 lip 2008, 15:40

eve.ok, troche mnie nie bylo no i szok! Gratuluję bliźniąt

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

19 lip 2008, 11:12

dziękuje janiolek - do mnie to dopiero z dwa dni temu tak na prawdę dotarło, gdy minęło oszołomienie :-D najważniejsze teraz żeby fasole/groszki sobie dały radę z problemami, które nas nękają od początku... :ico_haha_01:
a u Ciebie na kolejnego Maluszka sie nie zanosi? :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

19 lip 2008, 21:39

Naturalny z Fillipkiem, ciężki poród, bolało jasne, że bolało

ale przed tym miałam cesrkę, no to dochodzenie do siebie po operacji było okropne,
też mam niewidoczną blizne, po kilku latach juz jej nawet nie widać, ale


zdecydowanie, wole naturalny poród

Awatar użytkownika
Panna_Joanna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 21 lip 2008, 10:01

poród naturalny

23 lip 2008, 12:41

Ja rodziłam naturalnie i niestety nie mam dobrych wspomnień z tego momentu - szalony, po prostu obezwładniający ból, chamstwo pielęgniarek i salowych, przedmiotowe traktowanie, okropność, jeśli jeszcze kiedyś będę mieć dziecko, na pewno nie urodzę go w publicznym szpitalu, bo nie słyszałam, żeby cokolwiek się zmieniło przez tę akcję "rodzić po ludzku" :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

23 lip 2008, 19:40

Panna_Joanna, nie w każdy państwowym szpitalu jest źle.To zależy na jaką zmianę się trafiło.Ja rodziłam obie moje córeczki w państwowych szpitalach,nie miałam opłacanych położnych ani lekarzy,a porody wspominam nie najgorzej.A poród zazwyczaj boli.Życzę Ci,aby Twój kolejny poród był lżejszy.

Awatar użytkownika
Panna_Joanna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 21 lip 2008, 10:01

24 lip 2008, 14:42

Teraz to się na pewno dwa razy zastanowię zanim zajdę w drugą ciążę, nie widze powodu żeby się poświęcać tak drugi raz, hyh, ale nie wiem czy mi się uda wytrwać w postanowieniu, bo mój mąż zawsze chciał mieć trójkę i teraz mówi, że mi nie odpuści, troche sie klocimy na tym tle.....

NICOLA_1985

26 lip 2008, 07:16

no no eve.ok gratuluje bliźniaków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super nowina ja chyba byłabym z leksza przerażona gdybym sie dowiedziała, ze jestem w ciąży z bliźniakami :ico_oczko:
Panna Joanna jeśli nie chcesz więcej dzieci to przeciez mąż nie moze Cię zmusić - ja bym chciała za pare lat miec jeszcze jednego bobasa ale mój S zawsze chciał jedynaczke/jedynaka i jeśli bedzie sie upierał żeby pozostac przy jednym dziecku to ja nie będe z nim walczyć niepotrzebne kłutnie bedą później.. ale mam cichą nadzieje że gdy nasza Karolinka podrośnie to mój S zmieni zdanie :-)

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

08 sie 2008, 21:38

NIe wiem, jak jest miec cesarke, ale rodzic naturalnie bym juz nie chciala... zbyt ciezko bylo.. :ico_nienie:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość