Awatar użytkownika
julkas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 09 kwie 2015, 15:56

Re: jaki makijaz?

20 kwie 2015, 16:54

warto jest pooglądać różne propozycje, jest tego bardzo dużo i warto wiedzieć w czym też dobrze wyglądamy, aby wiedzieć czego szukać:)

filip950
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwie 2015, 12:32

Re: jaki makijaz?

21 kwie 2015, 12:43

Wszystko zależy od karnacji i upodobań, ja mam jasną cerę i jasne włosy i najlepiej się czuję w delikatnym, prawie niewidocznym makijażu.

mariollla
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2015, 09:11

Re: jaki makijaz?

19 cze 2015, 09:17

Ja nie potrafię się malować, jakoś mi to po prostu nie wychodzi, dlatego też postawiłam na makijaż permanentny i cieszę się z tej decyzji. Nie muszę męczyć się codziennie rano, żeby jako tako wyglądać

hhalina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 30 cze 2015, 12:54

Re: jaki makijaz?

21 wrz 2015, 16:32

Na co dzień, czyli do pracy nakładam naturalny makijaż, możliwie jak najlżejszy, taki prawie niewidoczny, ale wystarczający, by pokreślić to co trzeba - używam jedynie błyszczyku, kredki i tuszu, w małych ilościach. Natomiast na większe okazje, jak ślub, czy koncert lub wypad ze znajomymi, nakładam cięższy makijaż, zwykły wieczorowy makijaż lub smoky eyes - tutaj znalazłam niezłą instrukcję jak szybko wykonać taki makijaż http://balaganwkuferku.pl/smoky-eyes-cz ... -makijazy/

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: jaki makijaz?

08 paź 2015, 15:36

Dziewczyny a używacie pędzli do makijażu? Mi wpadły w oko pędzle Kavi z http://puderek.com.pl/pedzle-kavai/1259 ... ktora.html i zastanawiam się nad zamówieniem ich. Od dawna marzy mi się profesjonalny makijaż a konkretnie konturowanie twarzy. Bez pędzli raczej nic nie zdziałam a nie chciałabym też kupowac byle czego bo nie o to w tym chodzi.

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: jaki makijaz?

30 paź 2015, 18:16

a co myslicie o tym zeby samemu tworzyc peelingi ? znalazlam tu https://www.ecoflores.eu/ bardzo fajna stonkę ale nie wiem czy sa jakies kursy tworzenia kosmetykow od podstaw? no i czy trzeba miec duza wiedze o chemi ?

KochamZdrowie
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 03 lis 2015, 11:06

Re: jaki makijaz?

03 lis 2015, 11:19

Jestem na tak,przynajmniej dzięki takiemu domowego peelingowi,będziesz miała pewność że jest naturalny. Jedyna kwestia to podrażnienia jakie mogą wystąpić,tutaj musisz kupić dobry balsam czy krem łagodzący.

eren
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 09 lis 2015, 03:04

Re: jaki makijaz?

09 lis 2015, 03:10

Na co dzień do pracy nakładam makijaż nude :). Przyznam szczerze, że ostatnio już trochę mi się znudził..Szukając nowych pomysłów natrafiłam na blog douglasa. Spróbowałam ich patentu i jest znacznie lepiej. Cera jest bardziej rozświetlona, promienna (po moim sposobie była zbyt matowa).

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: jaki makijaz?

09 lis 2015, 15:33

Ciężko jest napisać jaki makijaż jest najlepszy i wskazany,wszystko należy dopasować odo danej osoby,jej karnacji oraz cery,. Najgorzej mają tutaj dziewczyny z wrażliwą cerą,która jest podatna na podrażnienia,warto wtedy używać tylko tych naturalnych kosmetyków.

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: jaki makijaz?

29 paź 2017, 18:38

A co sądzicie o makijażu permanentnym? Ja się ostatnio skusiłam na zabieg na brwiach. Wykonywał go przemiły Pan Krzysztof w Vici Clinic w Krakowie. Póki co efekt jest super. W cenie mam też korektę, a teraz w październiku dostajemy dodatkowe 20% rabatu więc zdecydowanie warto się nad tym zastanowić.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość