Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

01 paź 2008, 12:35

witam wszystkie mamusie :)
U mnie bez zmian , dziś idziemy na urodzinkowy obiad do teścia i wszyscy będą mnie męczyć kiedy rodze :ico_placzek: . Ja mam dzisiaj doła i jeszcze leże w łóżko , pogoda okropna strasznie zimno .
Agusia1982, kochany maluszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
adia26, a ty kiedy dasz popatrzec na twoje szczęscie ???

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

01 paź 2008, 12:49

witam dziewczyny!
Moja Natalka dzis zwymiotowala godzine po jedzeniu,nie wiem co sie dzieje,moze sie po prostu przejadla :ico_placzek: Strasznie sie martwie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

01 paź 2008, 12:59

miszka pisze:Moja Natalka dzis zwymiotowala godzine po jedzeniu,nie wiem co sie dzieje,moze sie po prostu przejadla Strasznie sie martwie

nie martw się mój Nicolas ciągle po jedzeniu jak mu się odbije to razem z jedzeniem,po prostu jak zje za dużo to mu się cofnie,dziś właśnie przed chwilą aż poszło mu nosem,też sie wystraszyłam ale nic mu nie jest,także myśle ze nasze dzieciaczki są żarłoczkami i jedzą za dużo a reszte muszą zwrócić :-) ,czasem tak jest że dzieciom się ulewa,ja z moją Natalką miałam ogromny problem,karmiłam butelką bo cycka nie chciala,a w dodatku mleko które wypijała zawsze zwracała,musiałam jej dawać specjalne mleko-takie zagęszczone które się nie cofa,i zostaje w brzuszku

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

01 paź 2008, 13:12

Agusia1982 pisze:czasem tak jest że dzieciom się ulewa,ja z moją Natalką miałam ogromny problem,karmiłam butelką bo cycka nie chciala,a w dodatku mleko które wypijała zawsze zwracała,musiałam jej dawać specjalne mleko-takie zagęszczone które się nie cofa,i zostaje w brzuszku
Dzieki kochana !Ale wystraszylam sie bo to nie bylo ulanie tylko chluslo pod cisnieniem,moze faktycznie sie przejadla,to taki lakomczuch :ico_olaboga: Martwi mnie jeszcze,ze ona zaczyna miec z jednej strony glowki bardziej wypukle czolko,nie wiem czy to czasem nie dlatego ze spi w zasadzie tylko na jednym boczku i za chiny ludowe nie da sobie odwrocic glowy.Mam nadzieje,ze to tylko dlatego :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

01 paź 2008, 14:00

miszka pisze: Martwi mnie jeszcze,ze ona zaczyna miec z jednej strony glowki bardziej wypukle czolko,nie wiem czy to czasem nie dlatego ze spi w zasadzie tylko na jednym boczku i za chiny ludowe nie da sobie odwrocic glowy.Mam nadzieje,ze to tylko dlatego

to pewnie od spania na jednum boczku moj tak samo ale opatulam go w rozek i ukladam na drugim boczku :ico_brawa_01: choc tez protestuje :ico_noniewiem:
nocke mialam z glowy zasnelismy ok czwartej eazem bo jak maly spal to ja sie na niego gapilam jak glupol jakis :ico_noniewiem:
mial byc spacerek atu nic pada i slonce na zmiane wiec pewnie pohartuje go na balkoniku :-D

maly dzis podczas przewijania nasiusial sobie do uszka i buzźke nawet nie mruknol :-D :-D myslalam ze padne. zrobilam mu kapiel i poraz pierwszy nie wydzieral sie tak jaky go ze skory obdzierali. on jst :-D tak jak maly kurczaczek kocha ciepelko :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-10-01, 14:18 ]
matko jak ja pisze ale to chyba brak snu :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

01 paź 2008, 14:45

hurrraaa!!!! mamy nasz wątek!!!! miszka :ico_sorki:
niedługo wpadniemy z Kropkiem!!!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

01 paź 2008, 15:31

Witajcie

ja dopiero moge wejsc , moj maly jest niemozliwy, tylko na cycu by wisial :ico_olaboga: a ja przez to nic nie moge zrobic, w domu balagan ach szkoda gadac.....

Co do witaminy D to ja podaje malemu juz od kilku dni, bo polozna kazala dac od 10 dnia zycia i mowila, ze tak do 2 lat mozna podawac.


Fintifluszka dzikuje za komplemecik dla syncia :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-01, 15:34 ]
miszka kochana mojemu tez sie zdarzylo zwymiotowac po jedzeniu, a tez czesto mu sie ulewa jak za duzo wypije mleczka, jest takim lakomczuchem, ze nie nadaza ssac :-D nie polyka gromadzi w buzi a potem mu wszystko wylatuje i takie to jedzenie :ico_noniewiem:

Polozna mi mowila ze jak za duzo zjedza po prostu cofa sie to co sie juz nie miesci

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

01 paź 2008, 16:15

miszka pisze:Martwi mnie jeszcze,ze ona zaczyna miec z jednej strony glowki bardziej wypukle czolko,nie wiem czy to czasem nie dlatego ze spi w zasadzie tylko na jednym boczku i za chiny ludowe nie da sobie odwrocic glowy.Mam nadzieje,ze to tylko dlatego

kochana ja miałam to z moją Natalką,tylko że ona spała na wznak i za chiny ludowe nie chciala spać na żadnym boku,miała płaską główke,ale to sie teraz już ukształtowało i w ogóle nie widać nic,powinnaś kłaść raz na jednym raz na drugim,wiem że to nie łatwe ale próbuj,zrób sobie taki wałeczek z kocyka i podkładaj za pleckami na boczku którym nie chce spać,powinno pomóc chociaż moja Natalka była taka mądra ze i tak znalazła sposób i zawsze sie tak przekręciła że leżała prosto!

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

01 paź 2008, 16:51

Agusia1982 pisze:zrób sobie taki wałeczek z kocyka i podkładaj za pleckami na boczku którym nie chce spać,powinno pomóc chociaż moja Natalka była taka mądra ze i tak znalazła sposób i zawsze sie tak przekręciła że leżała prosto!
Tak wlasnie zrobilam,no tak sobie upodobala ten boczek,jak w brzuszku,tez na tym boku lezala,bo dupke zawsze mialam po prawej stronie wypieta :ico_noniewiem: Musze ja obudzic na jakies jedzonko bo spi od 1 :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

01 paź 2008, 20:37

hej dziewczynki strasznie dawno mnie na forum nie bylo wiec pewnie mnie nie pamietacie czasem do was zagladalam ..wszystkim mamusiom zycze wszystkiego dobrego i grzecznych bobasow tym ktore dopiero dolacza szybkiego porodu i zdrowego bejbika..miszka ale ty musisz mi wyjasnic jak to sie stalo ze ty masz natalie a nie kubusia bo ja sie gdzies nie doczytalam tak mi sie zdaje no chyba ze to ja sie cos myle buziaki dla mam a wiecej dla tych slodziusich bobasiow

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość