Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 paź 2008, 22:31

cześć dziewczynki ja od kilku dni zdycham, dzisiaj jest już trochę lepiej. Straciłam głos, przedwczoraj było najgorzej bo mogłam tylko szeptem mówić, miałam gorączkę i czułam się tragicznie.
Dzisiaj mam ból pleców, ale nasmaruje się fastumem może mi przejdzie.

U nas bez zmian, dzisiaj Antos po raz pierwszy śpi bez pieluchy, zobaczymy jakie będa rezultaty ... :/
Troche się martwię.


Frydzus no nas też czeka malowanie ścian w całym mieszkaniu bo Antos tu i ówdzie porysował kredkami...mały graficiarz :ico_haha_01:

Co do tego mojego zabiegu to jeszcze nie wiem kiedy będzie dokładnie, ale lekarz powiedział że w przeciągu miesiąca.

A ja się cieszę bo bedę miała rodzinke na święta, przyjedzie moja mama, babacia (może) i siostra :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

08 paź 2008, 07:19

Ello :ico_haha_01:
Nasza mloda juz ładnie robi na nocnik nawet wychodzimy bez pieluchy na krótki spacer,ale na noc nadal jej zakładam...Magdalena_82, dużo zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki:
:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

08 paź 2008, 07:28

dziendoberek
witam z kawusia poranna :ico_kawa: :ico_kawa:

u nas byc moze dzionek bedzie ladniejszy bo niebo nie jest pochmurbne ale kto wie

chyba musze jednak Oskarowi wykupic antybiotyk bo chercha okropnie..nic mu nie przechodzi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a juz si8e cieszylam
ze nie choruje mi dzieciatko


Alusia gratuluje!!wielki sukces :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my mamy pieluchy tylko na noc tez ale zdarzaja nam sie nocki z sucha pielucha..ale chyba nie predko na noc sie pozbedziemty jej bo mlody strasznie duzo pije wiezorewm..nadrabia za caly dzien

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

08 paź 2008, 07:36

..ale chyba nie predko na noc sie pozbedziemty jej bo mlody strasznie duzo pije wiezorewm..nadrabia za caly dzien
no u nas jest tak samo :ico_haha_01:
Młoda nie lubi tylko siadac na nocnik kiedy kupka ma byc luzniejsza wtedy wola o pieluche :ico_haha_01:
A ja ma juz wszystkie dokumenty potrzbne do zalozenia firmy ,a w sobote biore kredyt :ico_olaboga: Lekki cykor mnie ogarna :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

08 paź 2008, 07:40

Alu trzymam kiuki i zycze powodzenia :ico_haha_02:
my tez mielismy stracha ale jakos poszlo :-D ...choc ta nasza biurokracja jest okropna :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Oskar na szczescie pieluch nie chce nosic,jak chce mu ja zalozyc na noc to ucieka i krzyczy nieeee :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

08 paź 2008, 07:46

my tez mielismy stracha ale jakos poszlo ...choc ta nasza biurokracja jest okropna
tia,lasy szczupleja ,a my tylko wypelniamy papier za papierkiem :ico_zly:
Alu trzymam kiuki i zycze powodzenia
nie dziękuję :-D :-D
Lece po 2 kawe bo nieprzytomna jestem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

08 paź 2008, 07:51

Alu a ja taka bnie za bardzo ostatnio w temacie..jaki profil bedzie miala Twoja dzialalnosc?? cos zwiazanego z Twoimi "arcydzielami" z bizuterii??

podziwiam cie kcohana ze tak predko sie wzielas za to...ja to chyab musze porzadnego kopa dostac..tez dalam sobie rok aby pomyslec o jakims wlasnym interesiku...bo jakos nie wierze w to ze znajde dobra prace za rok..teraz codziennie przegladam ofert i musze przyznac ze w tym szczecinie to bieda jak cholerka z praca.......... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

08 paź 2008, 08:04

Natashka, nie no co ty to tylko hobby.
A otwiram sklep z odzieza ciazowa + organizacja imprez baby shower.Z tym,ze najprawdopodobniej wprowadzimy tez odziez dla dzieci do roku wlacznie z ubrankami do chrztu.W mysl zasady przyzwyczaisz mamuske przez 9 miesiecy potem tez o nas zahaczy :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 paź 2008, 10:04

Cześć dziewczynki.
Ja dzisiaj już mnie chrypie :ico_haha_01:

Co do nocnika to ja musze się pochwalić Antoś dzisiaj po raz pierwszy spał bez pieluchy no i udało się, nawet kropelka nie poleciała, za to rano b yło ponad pół nocnika siuśków.
A ja ma juz wszystkie dokumenty potrzbne do zalozenia firmy ,a w sobote biore kredyt :ico_olaboga: Lekki cykor mnie ogarna :ico_puknij:
Ala zycze powodzenia!\
Natashka zdrówka dla Oskarka.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

08 paź 2008, 11:22

Maggie wielkie brawa dla Antosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Alu a co to za imprezy te baby shower :ico_szoking: ?
ty to masz pomysly!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zycze wielu zadowolonych klientek :ico_brawa_01:

my wrocilismy z miasta..pozalatwialm wszystko co musialam i mam wolne..drugie pranko wstawilam,Oskar lezy w lozeczku i spiewa ale moze zasnie zaraz..ja zrobie obiadek i posprzatam a potem standardowo moze jak mi sie zechce poprasuje :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość