Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

08 maja 2009, 14:32

Pauliss pisze:A ja kupiłam nie dawno. Całkiem ciekawa :-) Z funkcją jonizującą. Dobra sprawa, na prawdę. Polecam.

ja też taką kupiłam i do tego parowa z pojemniczkiem na wodę...firmy revlon kosztowała ok. 150 zł jestem z niej zadowolona :-D

brocante-99
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 28 wrz 2009, 10:20

28 wrz 2009, 11:54

Ja wcześniej miałam jakieś badziewie nawet nie pamiętam jakiej firmy, ale wybuchła :-D od niedawna mam Philipsa kupioną w Link usunięty przez obsługę forum ze względu na reklamę ze sporą zniżką (łowca promocji ze mnie :-D ) i jestem super zadowolona. Ma opcję regulacji temperatury, więc wiem że nie spalę włosów. To jest chyba najważniejsza funkcja prostownicy - bez niej ani rusz!
Trzeba używać też dobrych produktów chroniących włosy przed temperaturą i mieć umiar z prostowaniem to nic się włosom nie stanie :ico_oczko:

Aha i balsamy wygładzające też ułatwiają sprawę :)
Ostatnio zmieniony 16 lis 2010, 12:53 przez brocante-99, łącznie zmieniany 1 raz.

rysio51
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 27 paź 2009, 11:22

05 lis 2009, 12:51

Dziewczyny! Prostownica niszczy włosy :( A ja osobiście uwielbiam kręcone włosy ^^

Yumiko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 11 gru 2009, 10:24

08 wrz 2010, 15:05

Też uwielbiam kręcone;) Jakbym takie miała, to bym w życiu nie prostowała;) Ale nie mam ani prostych ani kręconych, więc zostaje prostownica, albo lokówka;) Moje włosy są bardziej podatne prostowanie, więc wybieram to pierwsze. Pewnie że temperatura niszczy włosy, dlatego nie prostuję ich codziennie i zamierzam zainwestować w porządną fryzjerską prostownicę. One się lepiej obchodzą w włosami. Chciałabym prostownicę mini bo ma 15 cm, co jest bardzo praktyczne. Wypatrzyłam sobie na Link usunięty przez obsługę forum ze względu na reklamę prostownicę Hair Goddess. Ma płytki ceramiczno-turmalinowe i nagrzewa się w kilka sekund. Co wy na taką? Ma ktoś?
Ostatnio zmieniony 16 lis 2010, 12:54 przez Yumiko, łącznie zmieniany 1 raz.

Adra
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2010, 13:33

15 lis 2010, 23:58

a czy jest jakaś porządna odzywka,czy spray do włosów,by je wyprostować,,zamiast stosowania prostownicy?delikatnie falują mi koncówki włosów,wolałabym nie uzywać prostownicy,a wolę jak włosy sa proste.

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

19 lis 2010, 10:57

Drogie dziewczyny !!! Prostownica niestety nawet najdrozsza i najlepsza i najbardziej profesjonalna NISZCZY WŁOSY!!! I nie czarujmy się jest to goraco czego nasze wlosy nie trawią i koniec Nawet suszenie suszarka tez daje sie we znaki wlosom .Czy polecam kupowanie prostownicy Raczej nie ale jesli juz mamy potrzebe taka bo w inny sposob nie umiemy sobie radzic to polecala bym jednak prostownice lepsza niz takie po nizej 100 zl tzn wazne zeby byly ceramiczne pokryte teflonem a nie plytki metalowe i zeby nie mialy kanciastych krawedzi tylko zaokraglone Wszystkie bajery typu nawilzanie ,jonowanie i inne dodatki to taki raczej tylko bajer wiec wystarczy naj prostrza Ostatnia z nie profesjonalnych jaka moge ocenic nawet dobrze to ta z filipsa z wibrujacymi plytkami cokupic.pl/produkt/Philips-HP-4666 ma ten bajer wibracji ale pomaga w latwym i szybszym uzyciu i na naj wyzszej temperaturze czyli 220 wystarczy po pasmie raz maks 2 razy przejechac zeby byly proste a to wazne zeby to zrobic szybko a nie maltretowac wlosy 10 razy niby nizsza temperatura (bo niby mniej sie im szkodzi) a w zasadzie efetu nie pozda sie takiego jak chce a grzeje sie te wlosy znacznie wiecej razy

Link usunięty przez obsługę forum ze względu na reklamę Prostownice remingtona tu tez sa dosc ciekawe ale ja bym patrzyla na te z powloka teflonowom

Generelnie ja bym proponowała popatrzec w sprzetach profesjonalnych z tym ze tam ceny juz sa wyzsze A najwazniejsza rzecz na swiecie to URZYWANIE PREPARATOW OCHRONNYCH tzn wszelakie mleczka ktore stosuje sie zeby je chronic i nienawidze jak ktos mowi ze to nie potrzebne :ico_zly: i nie dziala :ico_nienie: bo jesli tak mowi to w ogle sie nie zna Jedym z dobrych mleczek do prostowania ktore nie obciazy wlosow to liss control z loreala tylko profesjonalne zakupic mozna w salonach ktore pracuja na Lorealu lub internecie Jest duza gama profesjonalnych kosmetykow do prostowania i czasem nalezy tez wybierac pod kontem swoich wlosow chodzi wlasnie o to zeby nie obciazaly wlosw i nie tluscily

No i najwazniejsza rzecz jaka wszytkie uzytkowniczki prostownic i nie tylko powinny robic REGENERACJA!!!!
Jesli nie ma sie zbyt duzo czasu i pieniazkow na zabiegi w salonach To nalezy zakupic sobie dobra maske do wlosow najlepiej patrzec na to jakie sa ich potrzeby I po umyciu wysuszyc je recznikiem i dopiero nalozyc maske na wlosy Przykryc woreczkiem czepiekim lub nawet reklamowka i nawet 3 godziny w niej pochodzic taki zabieg , dobrze bylo by robic nawet raz w tygodniu przy okazji mozna zajac sie pracami domowymi :ico_oczko: a wloski zyskuja puzniej splukac i gotowe A jesli ma sie czas to polecam zabiegi regeneracyjne w salonach :ico_oczko:
Kazda z nas powinna sobie dobrze przemyslec zakup prostownicy Bo w nadmiarze uzywanie jej to jest bardzo zle A jesli chodzi o te tanie prostownice to wiem ze wiele z was jest z nich zadowolona nawet bardzo w sensie ze fajnie prostuja tez niektore z nich i zgodze sie bo sprawdzalam ale naprwde jesli chodzi o to ze te prostownice sa czasem z byle jakiej ceramiki i troche bardziej moga przyczynic sie do zniszczenia wlosow Ale jesli uzywacie je okazjonalnie to moga byc z tym zeby nie zapominac o zabezpieczaniu wlosow odpowiednimi preparatami wiem powtarzam sie ale jest to niezmiernie wazne tak jak REGENERACJA WLOSOW! i uzywanie odzywek w kazdym przypadku nawet do wlosow naturalnych rowniez dzieciaczkom pamietac zeby byly najlepiej do splukiwania bo nie obciazaja tak wloskow :ico_oczko:

Jako fachowiec mysle ze troche pomoglam w podjeciu decyzji :ico_oczko: Pozdrawiam !!!
Ostatnio zmieniony 19 lis 2010, 15:04 przez dana, łącznie zmieniany 1 raz.

Denique
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2010, 13:53

22 lis 2010, 13:58

Prostowanie strasznie niszczy i wysusza włosy, więc jeśli chcesz kupić prostownicę jeszcze przed zakupem wybierz się do jednego z salonów piękności, albo salonów fryzjerskich i poradź się osób, które mają z takimi urządzeniami do czynienia na co dzień. Dobry fryzjer powie ci na pewno więcej niż pracownik marketu, który ma wygenerować jak największą sprzedaż :] Spróbuj u Denique. Pracują tam naprawdę fachowi fryzjerzy, którzy przy okazji polecą ci jakieś odżywki albo zaproponują jak powinnaś odżywiać włosy po prostowaniu.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

22 lis 2010, 16:39

Dobry fryzjer powie ci na pewno więcej niż pracownik marketu, który ma wygenerować jak największą sprzedaż :] Spróbuj u Denique
a Ty nie masz wygenerować jak największych wizyt w salonie Denique? Już chociaż nick byś dała inny bo mało wiarygodnie brzmi ta reklama.

A co do polecenia prostownicy to ja mam remingtona kosztowała poniżej 100zł może być. Ale jeśli chcesz wydać do 200zł to polecam Ga.ma to jest prostownica bardzo porządna gorąco polecam :ico_sorki: moja siostra ma.

jaszczur102
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 24 lis 2010, 23:12

24 lis 2010, 23:19

Sa na to sposoby np rózne diety


Na tej Stronce:

link usunięty przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 25 lis 2010, 10:48 przez jaszczur102, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

26 lis 2010, 16:09

a Ty nie masz wygenerować jak największych wizyt w salonie Denique? Już chociaż nick byś dała inny bo mało wiarygodnie brzmi ta reklama.

A co do polecenia prostownicy to ja mam remingtona kosztowała poniżej 100zł może być. Ale jeśli chcesz wydać do 200zł to polecam Ga.ma to jest prostownica bardzo porządna gorąco polecam :ico_sorki: moja siostra ma.
Gosia i tu kochana popieram cie Ja tez pracuje jako fryzjer-stylista i nie powiedzialam konktretnie do jakiego salonu i gdzie zapraszam.Tu mialysmy dac swoje porady jako doswiadczone lub mniej doswiadczone osby a nie reklamowac swoje salony :ico_oczko: zeby sie dowiedziec dalam swoja opinie o roznorodnych sprzetach taka moja opinia i tak jak ty napisalas tania moze byc ale nie zapominajac o pielegnacji wloskow i zeby starac sie ich uzywac naprawde okazjonalnie zreszta wszystkich tego typu sprzetow jak lokowki termo loki itp bo co gorace to szkodliwe i tyle :ico_oczko:

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość