Blueberrydream
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 08 lis 2014, 19:16

Re: Wzdęcia . . . czyli problemy z TRAWIENIEM?

28 kwie 2017, 09:36

Dziewczyny spadłyście mi z nieba z tym cholestilem max. Mam kilka wesel niedługo i komunie. Na imprezach jednak nie daje rady jesc lzej. Alkohol, tance i jedzenie. Potem jednym slowem umieram. Nudnosci, wzdecia, masakra. Pomoze ten lek? Chcialabym impreze przetanczyć, a nie siedziec i marudzic. Jezeli wiecie o co mi chodzi

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Wzdęcia . . . czyli problemy z TRAWIENIEM?

28 kwie 2017, 15:37

bardzo dobrze wiem o co Ci chodzi, na takich imprezach je się różne jedzenie a potem organizm cierpi, jak nie chcesz być wzdęta na weselu i się normalnie bawić to koniecznie weź ten cholestil max na pewno pomoże Ci pozbyć się uczucia balonika w brzuchu :)

fantastka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 30 maja 2016, 23:47

Re: Wzdęcia . . . czyli problemy z TRAWIENIEM?

29 kwie 2017, 17:36

Ja się udałam z tym problemem do lekarza, a ten przepisał mi tabletki, które stosuje i póki co problem zniknął. :)

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Wzdęcia . . . czyli problemy z TRAWIENIEM?

11 maja 2017, 10:05

a jakie tabletki dostałaś? ja szukam czegos i nie moge na nic sie zdecydowac. A czasami mi dokucza niestawnosc, jak sobie pofolguje

waclawa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2017, 11:17

Re: Wzdęcia . . . czyli problemy z TRAWIENIEM?

15 maja 2017, 07:09

długo trzeba brać ten cholestil zeby to pomogło ? jakoś ostatnio często boli mnie brzuch, jak zjem coś smażonego to zaraz mam brzuch jak balon, ciężo znoszę takie jedzenie :( powinnam sie martwić?

tolinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:12

Re: Wzdęcia . . . czyli problemy z TRAWIENIEM?

15 maja 2017, 20:48

trzeba brać przez tydzień, możęsz sobie kupić bez recepty, powinno pomóc i też poprawić trawienie, sprawdzałaś vzy nie masz problemów z drogami żółciowymi??

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Wzdęcia . . . czyli problemy z TRAWIENIEM?

16 maja 2017, 16:55

a te tabletki można kupić bez recepty, czy trzeba mieć zalecenie od lekarza na nie, ja ostatnio coraz częściej mam problem z brzuchem.

Blueberrydream
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 08 lis 2014, 19:16

Re: Wzdęcia . . . czyli problemy z TRAWIENIEM?

23 maja 2017, 20:36

Możesz spokojnie pójśc do apteki i o nie zapytać :) są bez recepty więc je kupisz od razu.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Wzdęcia . . . czyli problemy z TRAWIENIEM?

30 maja 2017, 09:34

długo trzeba brać ten cholestil zeby to pomogło ? jakoś ostatnio często boli mnie brzuch, jak zjem coś smażonego to zaraz mam brzuch jak balon, ciężo znoszę takie jedzenie :( powinnam sie martwić?
Może warto wspomóc organizm w trawieniu cięższych rzeczy. Taki np. colon z formułą hepato, niewiele kosztuje i dostaniesz w każdej aptece, a jest naprawdę pomocny. :)

Awatar użytkownika
ikka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:22

Re: Wzdęcia . . . czyli problemy z TRAWIENIEM?

10 lip 2017, 11:10

Ja też od razu poszłam do apteki po cholestil max, wspomniany już wcześniej lek, który świetnie sobie radzi z wzdęciami i gazami. Przeszłam przez to jakiś czas temu to wiem co polecić na te sprawy.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość