Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

24 lut 2009, 12:44

betina, Ja miałam przewijak na łóżeczko bo mamy jeden pokój i komody nie ma gdzie postawić. Te przewijaki od spodu maja plastikowe blokadki, które blokuja przewijak na łózeczku, są raczej stabilne ja właśnie taki miałam.

izuś_85, Mieszkam z rodzicami i mam jeden pokój taki przewija z komodą już mi się nie zmieści. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

24 lut 2009, 13:01

wiec lepsza opcją jest kupienie 1 a wiekszej komody +przewijak na lóżeczko czy kupienie 1 komody z przewijakiem a 2 bez

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

24 lut 2009, 13:24

miejsce zawsze sie znajdzie wiec chyba 2 komody wybiore -chyba :ico_oczko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

24 lut 2009, 13:53

betina Moim zdaniem opcja pierwsza:
betina pisze:wiekszej komody +przewijak na lóżeczko


Wydaje mi się bardziej praktyczne.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 lut 2009, 16:17

ja właściwie kupuję dwie takie same komody ale przewijak bede miała na łózeczku, choćby dlatego ze jest wyzej niż na samej komodzie, ja lubię przestawiać często w mieszkaniu, dlatego nie kupuję duzej komody tylko dwie mniejsze, jedna jest dla dzidzi a druga dla mnie, bo moja stara się rozlatuje strasznie...

nie lubie szału typu "kupuję wszystko pod dziecko" czyli komody z przewijakiem, dziecko urośnie a komoda stanie sie zbedna z taką ozdobą a bez niej moze nie być "atrakcyjna"
więc wolę kupić komodę którą moge wystawić do drugiego pokoju w razie gdyby sie "znudziła' mam nadzieje ze jasno to napisałam

moja koleżanka przewija dzieci na łóżku na rozłożonym kocu z ceratką - radzi sobie bez przewijaka, tak wiec to chyba akurat najmniejszy problem

za to ja mam inny problem, musze kupic koniecznie fotelik samochodowy i nie mam pojęcia jaki kupić, czy mozna kupić tańszy? na co zwracać uwagę? wiem tylko ze ma być od 0 do 13 kg a reszta? co decyduje o jego "jakosci' bo chyba nie tylko cena...

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

24 lut 2009, 16:35

izuś_85 pisze:moja koleżanka przewija dzieci na łóżku na rozłożonym kocu z ceratką - radzi sobie bez przewijaka, tak wiec to chyba akurat najmniejszy problem


Ja tez nie mam przewijaka, daję rady bez tego wynalazku- tylko zakupiłam sobie podkłady takie jak po porodzie.

izuś_85 pisze:za to ja mam inny problem, musze kupic koniecznie fotelik samochodowy i nie mam pojęcia jaki kupić, czy mozna kupić tańszy? na co zwracać uwagę? wiem tylko ze ma być od 0 do 13 kg a reszta? co decyduje o jego "jakosci' bo chyba nie tylko cena...


Ja mam najtańsze foteliki nie firmowe, patrzyłam tylko czy mają odpowiednie atesty ( wyszukiwałam wszystko w necie albo korzystałam z poradików typu "mam dziecko")


Fotelik do 13 kg wstarczy Ci mniej więcej do ok. 1,5-2 lat więc myślę, żę spokojnie możesz taki kupić.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

24 lut 2009, 16:46

Gabi pisze:to zalezy jaki.


Całkiem możliwe ... no nasz jest ok, jest najprostszy z mozliwych.

A ..no i trzeba wsiąść jeszcze pod uwagę jak dużo się jeździ ,bo jak dużo to lepiej zainwestować w lepszy, my mało więc tak wystarczy,

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

24 lut 2009, 21:00

fotelik mozna tez kupic uzywany - ja kupilam bebe confort elios za 50zl i jestem strasznie zadowolona, z reszta nie potrzebny nam byl nowy bo bardzo malo jezdzimy. Teraz u tesciow stoi jeszcze jeden od znajomej chicco ale nie wiem jaki to model. Nie ma co szalec z tym pierwszym fotelikiem, zwlaszcza ze czysty bedzie bo zazwyczaj tapicerke szybciutko sciagasz i pierzesz.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

25 lut 2009, 13:37

ja sie nie zgadzam ze fotelik ten do 13 kilo starcza na tak dlugo
jak tylko dziecko zaczyna wystawać z fotelika głową to należy zmienic na większy
moja jezdzila jakies 7 mies bo niestety przyszła zima i najnormalniej na swiecie sie nie miescila
ja mały mialam maxi cosi a teraz ramatti
i dziewczyny zwracajcie uwage na foteliki te kotre duzo jeżdzą bo to bardzo wazne
od tego zalezy zycie waszego dziecka

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

25 lut 2009, 13:55

ja sie nie zgadzam ze fotelik ten do 13 kilo starcza na tak dlugo


to zalezy od dziecka, bo mój wojtus ma 2 lata a jeszcze sie w tym do 13 spokojnie miesci.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość