Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

25 kwie 2009, 07:19

oj energii też mi nie brakuje! Tylko jak przesadzę to mój brzuszek musi odpocząć bo rwie strasznie, chyba skóra się rozciąga ale jakoś jak dużo chodzę to bardziej boli

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

29 kwie 2009, 08:01

mnie takze enargia rozpiera, mam ochote wyjsć na długi spacer jak piękna pogoda a po 100 metrach zaczyna mnie kłuć jakby kolka...

nie umiem dostosować odpowiedniego tempa do chodzenia, bo zawsze chodziłam szybko a teraz czuje sie jak stara babcia :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

01 maja 2009, 08:24

Witam kobiety.
Gdy poczułam że zaszłam w ciążę to myślałam że zbliża się @ bo miałam zupełnie takie same objawy czyli bolące jajniki i kręgosłup podczas zbyt długiego siedzenia w fotelu i tak przez miesiąc a jak @ nie było tak nie było :-) i stwierdzałam że coś jest nie tak :-) więc zrobiłam test ale już wtedy miałam straszne humory oczywiście złe oczywiście mąż na tym najbardziej ucierpiał :-P Na szczęście nie miałam w pierwszym trymestrze żadnych nudności i wymiotów tylko o wiele mniej zaczęłam jeść a częściej i to znacznie częściej zaczęły się zachcianki. Teraz jak weszłam w 2 trymestr to jak na razie humory nie minęły ale po woli zaczyna mi się robić coraz ciężej nie mszczę się już w moje stare spodnie bo nie dopinam się przez brzuszek ale to oznacza że rośnie :-P Ciężej jest mi się zginać i chodzenie też po woli zaczyna mnie częściej męczyć.
Too tyle jak na razie odnośnie moich dolegliwości :-P

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

02 maja 2009, 12:15

bigottka pisze:Gdy poczułam że zaszłam w ciążę to myślałam że zbliża się @ bo miałam zupełnie takie same objawy czyli bolące jajniki i kręgosłup podczas zbyt długiego siedzenia w fotelu i tak przez miesiąc a jak @ nie było tak nie było i stwierdzałam że coś jest nie tak więc zrobiłam test ale już wtedy miałam straszne humory oczywiście


Jeszcze nie przeszłam do II trymestru, ale już niedługo :D

Odnośnie tego co napisała bigottka, to czułam zbliżającą się @, czułam że coś może jest inaczej niż co miesiąc wcześniej niż bym się tego spodziewała. Byłam już pewna w momencie, kiedy zaczęłam jeść ogromne ilości ziemniaków. W różnej postaci. Nwet te tłuczone, których nienawidzę.. Oczywiście po tygodniu mi przeszło i zaczęły się mdłości. Test był tylko widzialnym dowodem dla mojego G, który nie mógł uwierzyć. Czekam z utęsknieniem na drugi trymestr, aż urośnie mi brzuszek i (mam nadzieję) zanikną mdłości i nadkwasota....

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

03 maja 2009, 13:43

uleczka170, mnie mdłości trzymały do końca 4 miesiąca, teraz jest ok, tylko chodzić nie mogę, strasznie się męczę i muszę jeździć samochodem. a taka piękna pogoda...

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

04 maja 2009, 14:14

Tweety123, no tak. Jesteś już dawno po półmetku. A co to będzie tuż przed porodem..

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

06 maja 2009, 15:28

a mnie boli miednica, biodra, cała kosć ogonowa... masakra, najgorzej jest po nocy

ide niedługo do ortopedy, bo to za wczesnie na "rozejście" sie miednicy przed porodem

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

06 maja 2009, 15:57

izuś_85, no troszkę za wcześnie. Jak już będziesz wiedzieć dlaczego tak się dzieje to daj znać!!

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

06 maja 2009, 18:58

A ja sie czuje rewelacyjnie, gdybym mogla to bym biegala, skakala i w ogole. Tylko w nocy czesto sie budze na siku, no i nie moge znalesc wygodnej pozycji, a jak juz znajde to maly mistrzu kopie, bo go gniote i tak w kołko :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

09 maja 2009, 19:31

taaaaak wchodzę w trzeci trymestr i ...złapało mnie przeziębienie... masakra zapchany i cieknący nos, osłabienie, niekończący się ból głowy... właśnie tak było jak wchodziłam w drugi czy to zbieg okoliczności???!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość