Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 kwie 2009, 22:45

Sudocremy itp jedynie obsuszają i tak podrażnioną już skórkę dziecka

Ja się nie godze, u nas sudocrem to był jedyny krem który pomagał w tego typu sprawach...ale tak jak juz ktoś tu napisał, kazde dziecko ma inny rodzaj skóry i z takimi rzeczami powinno chodzic sie do lekarza.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

11 maja 2009, 20:18

Dziewczyny, ja natomiast mam taki problem, że mała ani razu odkąd się urodziła nie miała problemów z odparzeniami- ma 11 miesięcy a ostatnio z jakiś miesiąc temu- wyskoczyły jej na pipince-tylko tam i troszkę w fałdkach opok pipinki- ognistoczerwone plamy z drobnymi pęcherzykami. Na początku myślałam, że to właśnie odparzenie-choć zadziwiło mnie to ,bo bardzo dbam o te sary n oi wcześniej nic nie było. Ani sudocerm ani nic nie pomagało. W końcu poszłam do lekarza i powiedział mi, że to RUMIEŃ PIELUCHOWY czy coś takiego i kazał Clortimazol'em zasmarować i po kilku dniach rzeczywiście przeszło na cacy. I patrze dwa dni temu znów ma takie mocno czerwone, nic nie pomaga :ico_placzek: a nie wiem czy ta maśc znów moge stosować co wtedy. Spotkałyście się czymś takim? Od czego to się bierze ?????????? Jak zaradzić?

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość