Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

22 maja 2009, 18:17

cyn.inspiration, jesli ulewa to generalnie najwazniejsze zeby dawac czesciej ale mniej
wtedy nie obciązasz brzuszka od razu duzą ilościa jedzenia
ale nie sugeruj sie tym co jest napisane na opakowaniu bo moje dziecie zawsze jadlo wiecej niz tam bylo napisane

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

22 maja 2009, 22:51

jak dobrze przybiera na wadze, to mniejsze zmartwienie z ulewaniem, ale lekarkę jeszcze o to zapytaj.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 maja 2009, 11:54

cyn.inspiration moj synek ulewal do 8 miesiaca zycia - pil mleko Bebilon Pepti z Nutritonem,dostawal jakis gasprid ( takie granulki robione w aptece),probowalismy tez mleka najrozniejszych marek dla dzieci ulewajacych,mial robione USG,ktore wykazalo,ze ma dojrzaly uklad trawienny :ico_szoking: a mimo to,wciaz ulewal. Karmilam go malymi porcjami,zawsze czekalam jak mu sie odbije i nic to nie dalo.Wyprobowalismy wszystkiego,do 6 m-ca byl na moim mleczku,pozniej sztucznym,herbatkach i obiadkach kupnych i tych robionych w domu - mimo to,zawsze ulewal - przebieralam go kilka razy dziennie,wszystkie zdjecia do 8 m-ca byly w sliniakach,z ktorymi sie nie rozstawal i nagle w 8 m-cu poprostu wszystko przeszlo jak reka odjal.Nikt nie potrafil nam tego wytlumaczyc,mowili,ze taka jego uroda,wiec glowa do gory.Jesli mala przybiera,to naucz sie z tym zyc i czekaj az samo przejdzie,jesli wszystkie dostepne srodki zawioda.Trzymamy kciuki :-D

Awatar użytkownika
julia.l
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2972
Rejestracja: 14 maja 2008, 19:34

24 cze 2009, 16:06

Dołączam do grona dzieci karmionych Nutramigenem:(

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 cze 2009, 17:49

julia.l, witaj,nie smuc sie - to mleko jak kazde inne,dzieciaczki nie znaja smakow,wiec to bardziej my mamy przezywamy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
julia.l
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2972
Rejestracja: 14 maja 2008, 19:34

24 cze 2009, 18:01

iw_rybka, ta mieszanka to lek - niestety, i trzeba przez to inaczej rozszerzać diete dziecka i to mnie smuci, mój starszy synek nie zaakceptował tej mieszanki i teraz mamy większe prolemy, naszczęście drugi synek bardzo lubił Nutramigen. Napisałam lubił bo teraz mamy problem z piciem i przebywamy w szpitalu bo sprawdzają co się dzieje z dzieciątkiem :ico_placzek:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

25 cze 2009, 23:29

julia.l, a co sie z nim dzieje???????

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

26 cze 2009, 11:59

iw_rybka pisze:julia.l, witaj,nie smuc sie - to mleko jak kazde inne,dzieciaczki nie znaja smakow,wiec to bardziej my mamy przezywamy :ico_oczko:


julia.l rozumiem Cię, że się smucisz, ja też pamiętam jak to przeżywałam, ale ciągle powtarzałam sobie, że to mleczko dla dobra mojego skarba. i tak jak iw_rybka dzieci to lubią
A co się dzieje z synkiem, że jesteście w szpitalu????

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 cze 2009, 19:06

moj tez pil,ale nie pamietam zebym inaczej diete wprowadzala :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Pamietam,ze lekarka doradzala poslodzic troszke glukoza,jak nie chcial pic :ico_oczko: Ale dawalam mu wszystko normalnie,oczywiscie oprocz produktow z bialkiem :ico_nienie:

Bedzie dobrze,trzymam kciuki za synka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
julia.l
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2972
Rejestracja: 14 maja 2008, 19:34

26 cze 2009, 20:23

Synek przestawał pić z dnia na dzień i spowodowało to lekkiie odwodnienie i utrate wagi. do tego ma 3,5 miesiaca a ciągle ulewał i chlustal pokarmem co prawdopodobnie spowodowało podrażnienie przełyku. Nistety ciągle traci na wadze i prawdopodobnie za miesiąc czeka Nas gastroskopia a teraz zagęszczamy mleczko Nutritonem i jest dużo lepiej bo ulewanie jest sporadyczni przy może jednym posiłku, ale wypija nadal mało bo maksymalnie 630ml na dobe, do tego dostaje debridat i furaginum

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość