Awatar użytkownika
benten
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1434
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:11

18 maja 2007, 10:40

Witam Bialostoczanki i okolicznianki.Jaka dzis u was pogoda?Nie chce zapeszyc ,ale u mnie w koncu sloneczko :ico_brawa_01: po 3 tygodniach wiatru i deszczu.Juz dostawalam depresij z powodu braku slonca :-D .Pozdrowionka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

18 maja 2007, 20:25

witam
my z Adim na spacerku w koncu bylismy bo sloneczko wyszlo :-)

ale ruch tu marny,oj marny :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

18 maja 2007, 21:18

i ja sie dołączam choć za czasem u mnie krucho.
mieszkam na Jaroszówce - na ślicznej ulicy Czerwonego Kapturka :-D

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

21 maja 2007, 16:30

Znowu przypadkiem przypomniałam sobie o tym wątku :ico_oczko: :ico_haha_01:

U mnie cały weekend był słoneczny i ciepły. Dzisiaj pogoda też się nie zmienia. Ciekawe jak będzie dalej :ico_haha_02:

A wątek rzeczywiście jakoś nie jest zbyt aktywny. Muszę wyrobić sobie nawyk zaglądania tutaj, kiedy jestem na TT, wtedy na pewno się ożywi :-D

Awatar użytkownika
benten
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1434
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:11

21 maja 2007, 18:29

biedroneczka pisze:A wątek rzeczywiście jakoś nie jest zbyt aktywny

delikatnie powiedziane :ico_oczko: .U mnie piekna pogoda byla od piatku do niedzieli, a dzis juz zimno i deszczowo :ico_zly: Moja komunia na ogrodzie splynie chyba razem z tym deszczem :ico_placzek:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

21 maja 2007, 20:45

Ja dzisiaj przechodziłam cały dzień w poszukiwaniu tanich ciuszków ciążowych i nic.Szukałam nawet zwykłych spodni dresowych ale rozmiary były tylko do XL a mi niestety potrzebne jest XXL.Nie chcę kupować w tych sklepach z odzieżą ciażową bo powiedzmy sobie szczerze że ceny sa porażające.Nie mam też znajomych od których mogłabym odkupić ubrania.Tak więc będe zmuszona wydać kasę na te sklepowe.

Awatar użytkownika
benten
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1434
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:11

22 maja 2007, 09:25

Powitanko !! Wiesz ulamisiula, ja kupilam sobie tylko jedna pare tzw wyjsciowki ,a w domu chodzilam w przerobionych dresowach ,do ktorych sama na gorze doszylam pas elastycznego materialu w podobnym kolorze.Ja mialam troche latwiej poniewarz ja mialam koncowke ciarzy w lutym i mozna sie bylo troche zakryc , :ico_haha_01:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

22 maja 2007, 10:02

ja w domku też śmigam w dresikach ale idą te upały i chciałabym mieć coś bardziej przewiewnego.Spodnie rybaczki czy spódnicę na gómkę ale niestety nigdzie nie znalazłam takich ubrań poza sklepami a tam ceny...wiadomo.Tym bardziej że teraz rosnę w zastraszającym tępie i nie opłaca mi sie kupować tylko na teraz

Awatar użytkownika
benten
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1434
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:11

22 maja 2007, 10:32

Musisz se kochanakupic material i cos uszyc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

22 maja 2007, 19:17

ja osobiście kupuje na ciuchach - co prawda spódnicy ani rybaczek nie znalazłam ale mam kilka par spodni długich i dośc luźnych. Co do sukienek to kupiłam jedną w pierwszej ciązy włąsnie w sklepie ciążowym bo miała być na obronę to nie poweim 80 złotych zapałaciłam a to była 4 lata temu :ico_noniewiem: obecnie w cenach nic sie nie zmieniło... :ico_zly:
a nie masz jakis znajomych sklepów z ciuchami - moja mama tez chodzi w kilku jej odkładają jak cos takie ciuchy i z reguły cos tam wybierze mi z mozliwością ewentualnego zwrotu gdyby było za małe.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość