kysia1501
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 04 cze 2009, 14:30

04 cze 2009, 15:43

niezrobilam tego specjalnie ale ciazy tez sie nie boje. napisalam tego posta po to abyscie pomogly mi i odpisaly na 2 pytania a nie mnie ocenialy

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

04 cze 2009, 15:43

kysia1501 pisze:a ta jedna mialam jeszcze ze starego opakowania
czyli nigdy nie brałaś regularnie tabletek...... z takim postępowaniem wcześniej czy później zaciążysz

lilo

04 cze 2009, 15:44

kysia1501 pisze:a ta jedna mialam jeszcze ze starego opakowania

A jakim cudem ci została skoro z opakowania trzeba je wszystkie wziąć i dopiero się robi przerwę???

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

04 cze 2009, 15:45

najlepiej jak zrobisz betę

lilo

04 cze 2009, 15:47

Gabi pisze:Moze jesli liczysz sie z mozliwoscia bycia w ciazy, nie powinnas brac dalej tabletek

Dokładnie - skoro nie boisz się ciąży to może lepiej stosować inną metodą bo takim braniem tabletek w kratkę szkodzisz sobie i ewentualnemu dziecku.

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

04 cze 2009, 16:27

Ja zalecam ci branie lecytyny na pamięć zamiast tabletek antykoncepcyjnych. Po co brałaś tę jedną tabletkę skoro wiedziałaś, że nie masz recepty na następne? A jak się kochałaś bez zabezpieczenia w 3 dniu to ci się nie przypomniało, że nie brałaś tabletki? Dopiero wczoraj ci się przypomniało? Też mi się wdaje, że ciąża nie jest dla ciebie problemem. Bo może dla ciebie problemem jest przejście do drugiej klasy gimnazjum? Kasiu?
Co jakiś czas pojawiają się tu osoby z podobnym problemem o podobnym nicku i ich byt kończy się na kilku postach. Myślę, że to prowokacja jakiejś małolaty, która się nudzi pod nieobecność rodziców :ico_zly: .

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

04 cze 2009, 18:00

oj troszke za ostro traktujecie dziewczyne :ico_nienie: Ona tu nie na sad przyszla tylko po rade,a my tu matki polki zaraz oceniamy :ico_nienie:

Zrob bete ale sadze,ze w ciazy nie jestes :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-06-04, 18:10 ]
Żaba, a tego to nie wiedzialam :ico_szoking:

kysia1501
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 04 cze 2009, 14:30

04 cze 2009, 21:05

To ze mam w nicku 1501 to nieznaczy ze mam 15lat tylko jest to miesiac i dzien urodzenia. a nienapisalam tutaj po to aby mnie ktos ocenial tylko po porade

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

05 cze 2009, 08:31

Kochane dziewczynki!!!

Nie irytujcie :ico_nienie: sie tak a moze dziewczyna rzeczywiscie popelnila taka gafe :ico_olaboga: czasem i my ze swoimi sprawami na glowie potrafimy byc takie zakrecone no moze nie dokladnie tak ale.. A nawet czasem jak wpadaja te malolatki i zadaja czasem durne pytania to jak sie ma ochote to odpiszmy a jak nie to zostwmy bez komentarza :ico_oczko: Po co odrazu sie zloscic a i czasem nie ktorzy naprawde maja taki problem Ja osobiscie mam kolezanke ktora jest calkiem dorosla ale jak byscie czasem posluchaly co tez ona potrafi wyczyniac to stwierdzily byscie ze przeczkolak bywa bardziej ogarniety wiec nie ma co osadzac tylko jej doradzic lub nie
Gabi pisze:albo odczekaj do dnia spodziewanej miesiaczki i zrob test ciazowy.
I tu sie z Gabizgodze najlepiej jeszcze odczekaj tabletek mam nadzieje ze juz nie bierzesz dalej i jak miesiaczki nie bedzie to rob test
I zapaamietaj ze nawet czasem jak godziny pomylisz to juz zmniejsza sie skutecznosc tabletek tak samo jesli zachorujesz bierzesz inne leki to zawsze mozesz liczyc sie ze zajsciem w ciaze Pamietaj tabletki to 99 % z tym ze ruchomy i male zmiany potrafia zburzyc ich dzialanie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

05 cze 2009, 08:36

zgadzam się całkowicie i pdpisuję pod tym co napisała dana :ico_sorki:
bo co byłoby większą szkodą - ze ktoś nas sprowokował do udzielenia rzetelnych odpowiedzi czy że jakaś dziewczyna na prawde się zagubiła a my zamiast pomóc osądzamy na wstępie...?
i dana ma racje...zdziwic sie można jak mała jest świadomośc seksualna i co do środków antykoncepcyjch nie tylko wśród nastolatek ale i niby-dojrzałych ludzi.
wierzci mi..ostatnio kobieta - matka 3 dzieci ze swiętym przekonaniem wpierala mi, ze przy pierwszym stosunku, jako dziewica nie ma żadnej szansy na zajście w ciążę.... :ico_noniewiem:

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 1 gość