marble_cake
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 08 mar 2011, 11:26

27 mar 2011, 00:09

brat z żoną i synkiem lecieli na Cypr :-) mały (a przede wszystkim rodzice :-) ) jak najbardziej dał radę, pluskał się w morzu ;-) znajomi rok temu jechali z córką do Chorwacji (chyba we wrześniu), wykupili wakacje rodzinne z funclubem, też wrócili zadowoleni :-) Ja razem z siostrą i 7letnim siostrzeńcem wyjechaliśmy do Krakowa na kilka dni oraz na termy do Słowacji :-)

Madziula24
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 wrz 2011, 14:50

12 wrz 2011, 14:44

Uwielbiam podróże, szczególnie zagraniczne, jednak nie mogę sobie pozwolić zbyt często na takie wyjazdy, ponieważ są one dość kosztowne. Oferty wyszukuję w sieci, mam kilka stron, które systematycznie odwiedzam i tam właśnie odnajduję najciekawsze propozycje.

Awatar użytkownika
Delikatna
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 07 wrz 2011, 01:55

25 wrz 2011, 23:54

Jak byłam trochę młodsza, to podróżowałam autostopem. W ten sposób zwiedziłam pół Europy :) Teraz kupuję bilety lotnicze ( z resztą bardzo tanie) i śpimy zazwyczaj w hostelach. Wiadomo, ze z dziećmi trochę trudniej, bo hostel jest raczej przeznaczony dla młodzieży, a nie rodzin, ale dla chcącego nic trudnego :)) Poza tym zostaje jeszcze nasza piękna Polska. Ja co weekend staram się uciekać z miasta

Madziula24
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 wrz 2011, 14:50

23 paź 2011, 18:59

Kocham podróże, jednak nigdy nie miałam odwagi podróżować autostopem, trochę załuje, bo już jestem na to za stara ;).

Awatar użytkownika
Mysza
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 29 wrz 2011, 11:38

21 mar 2012, 14:11

Ja niestety nie mam możliwości dłuższych podróży wiec pozostają mi takie jednodniowe , ewentualnie weekendowe, przeważnie zwiedzałam Polskę, ale ostatnio nadarzyła się okazja i z Unity Line popłynęliśmy promem do Szwecji, super wyjazd, na promie mega impreza, ogólnie bardzo ciekawie było i chyba jeszcze się skusimy... teraz biorę pod uwagę rejs kabaretowy 26 maja albo z okazji dnia dziecka i zrobić sobie wycieczkę z maluchami, tym bardziej że córka ma urodziny w Dzień Matki a synek w Dzień Dziecka właśnie ;)

Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

25 mar 2012, 20:14

A czy na takim rejsie z okazji Dnia Dziecka sa jakieś specjalne dla dzieci atrakcje? czy to tylko sam rejs? bo mnie zaintrygowało.

Awatar użytkownika
rudzik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:57

30 mar 2012, 14:10

Ja w tym roku z upragnieniem czekam na wakacje, bo przygotowania do slubu, studia, praca i codzienne obowiazki wykonczyly mnie na maxa - musze gdzies zregenerowac sily:)Nie powiem ze tej pracowitej codziennosci nie kocham, ale tydzien urlopu by sie przydal, dlatego zdecydowalismy sie na wyjazd z funclubem na przelomie lipca i sierpnia do Ayvaliku - egejska czesc Turcji:) juz nie moge sie doczekac tej plazy, morza, slonca - oby szybko zlecialo!!:)

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Podróże

13 lis 2020, 10:46

Jeżeli lubisz góry zimą, to polecam Tobie wyjazd w góry na narty do Włoch, https://www.narty-wlochy.pl/.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość