Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

26 mar 2011, 21:22

na 1 miesiączek Stasia
jak ten czas leci, Stasienku buziaczki od cioci Ani :ico_buziaczki_big:
Witajcie, u mnie już trochę lepiej z tą piersią, jeszcze całkiem nie zeszło, ale przynajmniej nie boli
Basiu Ty to zawsze optymistyczna. Dobrze że już lepiej u Ciebie :ico_sorki:
Ula dała mi popalić od 2 do 6 rano nie spałam
Ula??? Mi mały takie przerwy w spaniu robi. Ostatnio też nie spał od 1,15 do 3,50 a potem obudził się o 6 wyspany :ico_spanko: A ogóle to jakoś kiepsko śpi. Budzi się średnio co dwie godziny.. czasem co 1,5 a czasem co 3.
Pinko, zamawiałaś tą chustę u tego sprzedawcy, co podawałaś linka? Jak długo czekałaś? Ja dopiero będę miała w poniedziałek :ico_placzek: jakoś długo to trwa, a już się chciałam wiązac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 mar 2011, 21:40

Pinko, zamawiałaś tą chustę u tego sprzedawcy, co podawałaś linka? Jak długo czekałaś?
zamawiałam u SlingComPl, od razu przelałam kasę przez allegro, bo wtedy szybciej dostaje sprzedawca i chustę miałam na następny dzień, ale wysyłka też była kurierem, bo taniej wyszło...
już się chciałam wiązac :ico_oczko:
ja ostatnio często Stasia w chustę pakuję teraz muszę zamówić takie dwie kieszonki: http://allegro.pl/chusta-azimi-pouch-ki ... ?source=oo żeby zakładać na szybko, jak Ulę do przedszkola będę odprowadzać np.

Mam doła jakiegoś, jestem zmęczona i chciałabym spędzić choć 1 dzień z dala od dzieci :ico_placzek:

[ Dodano: 2011-03-27, 20:39 ]
heja, ale cisza...
Jak się macie? Jak Wam minęła niedziela?

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

27 mar 2011, 21:23

zamawiałam u SlingComPl
kurcze, ja też i zamawiałam w poniedziałek i w poniedziałek dopiero będę miała.. ale wymyśliłam że oni chyba wszystkich kolorów nie mają i dlatego tak długo to trwa :ico_noniewiem:
muszę zamówić takie dwie kieszonki
ciekawe czy to będzie takie wygodne jak chusta.. pewnie, zamów przetestuj może i ja się potem skuszę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 mar 2011, 09:41

kurcze, ja też i zamawiałam w poniedziałek i w poniedziałek dopiero będę miała..
to długo... może masz rację z tymi kolorami, ja zamawiałam tą tańszą nati, tą która może mieć wady, dałam za nią 149zł. Być może te mają wszystkie... moja chusta wygląda jak idealna, żadnych przebarwień i wad. A kurierem Ci przyślą?
ciekawe czy to będzie takie wygodne jak chusta.. pewnie, zamów przetestuj może i ja się potem skuszę :ico_oczko:
na pewno na długie dystanse nie będzie taka wygodna, ale ja ją potrzebuję, żeby na szybko małego wpakować, kiedy będę Ulę odprowadzała do przedszkola, albo do sklepu będę musiała szybko wyskoczyć :-) Dam Ci znać jak się sprawdza. Dzisiaj zamówiłam dwie czarne :-)

Witajcie, stawiam :ico_kawa: jak któraś chętna... Jak się macie? Nocka przespana? Jak Wasze bąble?

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

28 mar 2011, 11:01

Witajcie, stawiam jak któraś chętna... Jak się macie? Nocka przespana? Jak Wasze bąble?
Ja już po kawce, mniaaam :ico_kawusia:
U nas już druga nocka jak Zuzanka budzi się w nocy tylko dwa razy, pierwszy raz po 3 :ico_szoking: , przez Nią już drugi raz antybiotyku w nocy nie wzięłam :-D , bo wcześniej jadła pierwszy raz w nocy koło 00-01, a ja o 1 mam właśnie tabletkę połknąć. Chyba powinnam budzik nastawiać :ico_oczko:
Teraz sobie jesteśmy w domku i czekamy aż Oliwkę trzeba będzie z przedszkola zabrać (oczywiście chusta kołyska jest nieoceniona), wózek niby wygodniejszy, bo dźwigać nie trzeba, ale potem nie wiadomo czy brać dziecko na ręce, czy wózek pod przedszkolem zostawiać czy pakować się z nim do środka, a tam ciasno :ico_noniewiem: a tak to Zuzia spokojniejsza, bo zawsze śpi :ico_brawa_01: i nie ma problemu żebym wszędzie z Nią weszła :-D

[ Dodano: 2011-03-28, 11:02 ]
A jeszcze miałam zapytać, czy u Was pojawiają się jeszcze wypryski niemowlęce? U nas w zasadzie co dzień większe lub mniejsze i zastanawiam się kiedy to przejdzie, jakoś przy Oliwce nie było tego tyle albo nie pamietam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

28 mar 2011, 13:41

hej :-)
stawiam :ico_tort: za pierwszy miesiąc mateuszka.
u nas w porządku, ale czasem jestem taka zmęczona, że śpię na siedząco. na dodatek teściowie załażą mi za skórę, zwłaszcza ona!ale już niedługo do nich odpocznę :ico_sorki:
a w sobotę dzieciaki tak dały mi w kość, że już nie miałam siły :ico_olaboga:
U nas już druga nocka jak Zuzanka budzi się w nocy tylko dwa razy, pierwszy raz po 3 :ico_szoking:
u nas też tylko 2 pobudki w nocy :-) ale i tak się nie wysypiam :-P

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

28 mar 2011, 21:35

u nas też tylko 2 pobudki w nocy
ależ ja Wam zazdroszczę :ico_wstydzioch: mój Wojtuś to okropny nieśpioch nocny.. budzi się w nocy co 2 godziny i co noc ma przerwę w spaniu też na dwie godziny. Poza tym okropnie płacze.. karmię go co dwie godz. a on tak się najada, że potem mu się wylewa, urzyguje, boli go brzuch i okropnie płacze :ico_placzek: aż robi się siny na buzi i lecą mu takie duże łzy :ico_placzek: dobrze że mam już chustę to może coś więcej zrobię w domu :ico_oczko: dziś zasnął mi w chuście, rozplątałam go i położyłam na łóżku i pomyłam okna w małym pokoju i w kuchni :ico_brawa_01: a on zamiast płakac, spał soobie spokojnie
Jutro idziemy do lekarza na ważenie no i mamy ostatnią wizytę położnej.. a szkoda, bo bardzo przyjemne te wizyty.
A kurierem Ci przyślą?
tak kurierem przyszła

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

29 mar 2011, 14:10

Hej ja z doskoku- Julcia jest spokojniutka- wczoraj mielismy szczepienie dostala 3 zastrzyki dwa w uda ( raz w jedno i potem w drugie) i jedno w raczke- plakala bidulka ale zaraz przestala :ico_sorki: dzielna dziewczynka ;)
wazy juz 5800 :ico_szoking: :ico_sorki: je sporo- chociaz wczoraj wyjatkowo jadla mniej niz zwykle :ico_noniewiem:
cieszy sie czasami z byle czego- wczoraj probowala chyba mnie papugowac - ja do niej mowilam heeeej a ona cos po swojemu - wychodzilo jej ejjj :ico_brawa_01:
slodziak maly :ico_brawa_01:
przyszla jej mata edukacyjna i lezala zaciekawiona - potem jak poruszylam kotkiem i zaczela grac muzyczka to myslalam ze peknie ze smiechu :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-29, 14:16 ]
a z laktacja jest lipa- zanika mi i czasel tylko jak nacisne na piers to kropla poleci i pusto :ico_placzek:

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 mar 2011, 18:58

witam
a my nie mieliśmy szczepienia bo mały miał ospe i czekamy jak minie jeszczde dwa tyg bo może być jeszcze wysyp :ico_noniewiem: ale pani doktor powiedziała że mało prawopodobne ale lepiej poczekać...
a mała waży już 6200 :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: i to na cycu!!Mikołaj poeszedł do przedszkola :ico_sorki: i mam trochę spokoju. :ico_brawa_01:
Kornela zrobiłą nam wczoraj maraton i poszła spać dopiero o 23 ale spało w ciągu dnia od 12 do 17 :ico_szoking: na spacerze..i potem o 2 w domu.a dziś już wykąpana śpi.oby to było spanie nocne :ico_sorki: :ico_sorki:
ide cośzjeść i do wyrka odpocząć apotem moj serialik Usta usta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 mar 2011, 22:28

b@sia, :ico_brawa_01: za przespane nocki.
tak to Zuzia spokojniejsza, bo zawsze śpi :ico_brawa_01: i nie ma problemu żebym wszędzie z Nią weszła :-D
o tak, za to własnie cenię chusty, a kieszonki dwie też zamówiłam.
A jeszcze miałam zapytać, czy u Was pojawiają się jeszcze wypryski niemowlęce? U nas w zasadzie co dzień większe lub mniejsze i zastanawiam się kiedy to przejdzie,
u nas też, ciągle coś, buzię to ma Staś w krostkach całą. Jutro spytam o to nasza pediatre, bo wizytę mamy.
stawiam :ico_tort: za pierwszy miesiąc mateuszka.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale czas zasuwa...
zwłaszcza ona!ale już niedługo do nich odpocznę :ico_sorki:
a w sobotę dzieciaki tak dały mi w kość, że już nie miałam siły :ico_olaboga:
bidulko, trzymaj się kochana i nie daj się...
mój Wojtuś to okropny nieśpioch nocny.. budzi się w nocy co 2 godziny i co noc ma przerwę w spaniu też na dwie godziny. Poza tym okropnie płacze.. karmię go co dwie godz. a on tak się najada, że potem mu się wylewa, urzyguje, boli go brzuch i okropnie płacze :ico_placzek:
współczuję, to pewnie na rzęsach chodzisz.
U nas też Stasiu robi w nocy 2 pobudki i nawet sie wysypiam...
mamy ostatnią wizytę położnej..
u nas byla tylko raz :ico_noniewiem:
tak kurierem przyszła
pokaż no się ;)
Jak Ci się nosi małego?
ja do niej mowilam heeeej a ona cos po swojemu - wychodzilo jej ejjj :ico_brawa_01:
mądra dziewczynka, chce z mamusią poplotkować :ico_brawa_01:
a z laktacja jest lipa- zanika mi i czasel tylko jak nacisne na piers to kropla poleci i pusto :ico_placzek:
trudno, czasami tak jest i nie ma co się tym stresować ;-) Dobrze ze chociaż trochę ją pokarmiłaś...
anijka, rośnie mała jak na drożdżach :ico_brawa_01: ciekawa jestem ile Staś waży, jutro się dowiem...

Ja dzisiaj rano zapisałam Ulę do przedszkola, od jutra już będzie chodzić. Potem pojechałyśmy na 10 do mojej koleżanki poza miasto, na wieś i tam spędziłyśmy resztę dnia. Ula pobawiła się trochę z jej córką, 8 miesięcy młodszą. Wrócilyśmy do domku na kąpiel Stasia :-)
Dzień był super :-)

Zaczęły nam się niestety kolki i na wieczór po kąpieli jest płacz przez 2 godziny, nic nie pomaga... :-(

Teraz uciekam spać.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość