kasia987
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 28 sie 2012, 18:58

Re: nie palę kto ze mną?

30 paź 2014, 10:37

Dla zainteresowanych od 1 listopada w sklepie Atmant jest promocja. Przy zakupie liquidu do każdej zamówionej sztuki dodatkowo jeden olek tylko z a 3 zł.

Awatar użytkownika
silverlips
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 17 lut 2012, 17:57

Re: nie palę kto ze mną?

25 lis 2014, 18:51

Mnie po wielu latach palenia udało się przejść na e-papierosy.
Ja już od paru miesięcy jestem na e-papierosie. Biore udział w programie rzucania palenia freepal i rzeczywiście jest lepiej. :)
Zakładając, że paczka kosztuje nas 10 zł (a wiemy, że kosztuje więcej - ale dla równego rachunku) i że każdego dnia wypalamy jedną taką paczkę fajek, wydamy na papierosy jakieś 300 zł miesięcznie
To był jeden z powodów, dla których postanowiłam rzucić. Teraz wydaje ok 80zł miesięcznie na liquidy do e-papierosa.

zuzanna55
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 09 kwie 2014, 15:05

Re: nie palę kto ze mną?

05 gru 2014, 16:34

Również nie palę i jestem z tego dumna. Rzuciłam praktycznie z dnia na dzień.. Pomogła mi silna wola i wsparcie znajomych - do tej pory nie wiem, jak mi się to udało. Znacznie gorzej jest, gdy osoba jest uzależniona od alkoholu, wtedy pozbycie się nałogu nie jest takie łatwe. Jedyną pomocą może okazać się leczenie w ośrodku, tj. http://www.drogadodomu.info/osrodek.html . Miałam znajomego, który borykał się z takim problemem. Na szczęście udało mu się i wygrał tę walkę.

Awatar użytkownika
silverlips
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 17 lut 2012, 17:57

Re: nie palę kto ze mną?

06 gru 2014, 16:30

Również nie palę i jestem z tego dumna. Rzuciłam praktycznie z dnia na dzień..
No to gratuluje! :) Ja próbowałam wiele razy, ale po kilku lub kilkunastu dniach wracałam do palenia.
Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chcielibyście poruszyć nurtujący Was temat to zapraszam do dyskusji w tym wątku. Jestem do Waszej dyspozycji.
Co uważasz o e-paleniu w miejscach publicznych?

zuzanna55
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 09 kwie 2014, 15:05

Re: nie palę kto ze mną?

08 gru 2014, 09:09

Dziękuje bardzo. Sama się dziwie, że tyle wytrzymuje i to bez problemu :)
A jeśli chodzi o e-palenie, to też zależy gdzie... Irytuje mnie tylko czasami, jeśli ktoś ostentacyjnie pali w jakimś dużym skupisku ludzi, sklepie, galerii czy uczelni. Ogólnie do tego nic nie mam, ale czasami trochę kultury wypada mieć :)

Awatar użytkownika
silverlips
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 17 lut 2012, 17:57

Re: nie palę kto ze mną?

15 gru 2014, 22:28

A planujesz rzucić palenie? A raczej e-palenie?

Awatar użytkownika
oblen
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 16 gru 2014, 11:34

Re: nie palę kto ze mną?

16 gru 2014, 19:25

Ja tylko raz spróbowałam i w ogóle mi się to nie spodobało.

kobietapracujaca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 14 lis 2014, 22:28

Re: nie palę kto ze mną?

21 gru 2014, 13:59

Też próbuję palić zaczęłam od ograniczenia palenia zwykłych papierosów. Teraz przerzuciłam się na e papierosy. Kupiłam sobie tani zestaw http://www.wapershop.pl/pl/c/Zestawy/28#.VJa1vF4AEE za 79 zł i palę na razie elektronicznie ale z dnia na dzień staram się palić coraz mniej Mam nadzieję że po jakimś czasie dzięki silnej woli pozbędę się nałogu. Trzymajcie kciuki dziewczyny

Awatar użytkownika
silverlips
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 17 lut 2012, 17:57

Re: nie palę kto ze mną?

28 gru 2014, 21:29

oczywiście, jak większość, którzy przeszli z papierosów analogowych na e-p.
No nie takie oczywiste. Jesteś doradcą, więc może po prostu lubisz e-palenie i nie zamierzasz z tego rezygnować. ;)
Teraz przerzuciłam się na e papierosy.
No i super. Mam nadzieje, że też tobie e-p pomoże w tym postanowieniu. W końcy nowy rok tuż tuż. Trzeba się zabrać za postanowienia noworoczne. :D Może tym razem część się z nich uda. ;)

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: nie palę kto ze mną?

30 gru 2014, 00:25

Ja też nie palę już od kilku miesięcy:)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość