pontoniczek
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 321
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:37

01 cze 2007, 11:25

wiesz.. ja zawsze uważałam ze do swojego lekarza (zwłaszcza ginekologa) trzeba mieć pełne zaufanie i nie bać sie go wcale. Ja chodze do Moniki Małeckiej - Holerek. Kobieta troszke hmm jakby powiedzieć świetojebliwa ale naprawdę zna się na rzeczy. jest delikatna i sympatyczna. Pracuje w wojewódzkim. Jest jednym z lepszych ginekologów wBielsku i naprawdę nie duzo bierze kasy bo za wizytę płacę 50 zł i nie raz było tak ze wtej cenie mieściło się też USG.
Moze powinnaś pomyslec o zmianie lekarza :ico_noniewiem:

Grazyna
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2007, 12:10

01 cze 2007, 11:30

taki mam zamiar. na 28 czerwca mam wizyte u pani dr.... mam skleroza, Paluska mi ja poleciła. Niestety nie ma blizszych terminow. Do tego czasu bede chodzic do niemcewicza przynajmniej mam za kazdym razem usg i wiem jak moje malenstwo rosnie. Dzieki za rozmowe pontoniczek. a ja pomalu znikam. milego weekendu

pontoniczek
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 321
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:37

01 cze 2007, 11:33

Nie ma za co skarbie. Również miłego weekendu papa

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

01 cze 2007, 16:40

Witam! Ja miała dzisiaj kontrolną wizytę - kluska waży 2650 - ale nie obruciła się prawidłowo - i czeka mnie prawdopodobnie cesarska - mój lekarz uważa że się już nie obruci, sama nie wiem co mam o tym myśleć

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

01 cze 2007, 16:52

Olciiaa spokojnie, jeszcze jest troszkę czasu i niektóre dzieci dopiero w ostatniej chwili się obracają przysparzając mamusię o palpitację serducha :-D
zresztą co ma być to będzie ważne żeby dzidzia bez większych komplikacji się urodziła :-D
a właśnie gdzieś na forum pontoniczek wrzuciła świetny filmik z prawdziwego porodu. Może kochaniutka wrzucisz tego linka też do nas bo pewno nie wszystkie go widziały.
No ja się normalnie poryczałam przy tym filmie, a już pomijam fakt, że oglądałam bo z przedpokoju bo się bałam podejść do komputera żeby z bliska to wszystko widzieć :-D Taki ze mnie tchórz :-D

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

01 cze 2007, 16:55

No tak niby zawsze jakas szansa jest ale mój lekarz mi już wyznaczył termin kiedy mam się zgłosić do szpitala i to nawet jeszcze przed moim planowym terminem porodu bo stwierdził że nie ma sensu czekać

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

01 cze 2007, 16:59

to tym bardziej kochaniutka się ciesz, że będziesz miała maleństwo szybciej. jeśli nie ma sensu czekać to ja też bym wolała to szybciej załatwić i już mieć to z głowy. Zobaczysz, że jak zobaczysz maleństwo to ci już tam będzie wszystko jedno jak rodziłaś :-D

pontoniczek
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 321
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:37

01 cze 2007, 18:31

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... por%C3%B3d

Link do tego filmiku kto nie czuje sie na siłach niech nie oglada :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-06-02, 08:20 ]
Oj dzisiaj chyba zły nastrój mam. To wszystko przez to że moje słońce znowu musiało iśc w weekend do pracy a ja chciałam jechać do międzybrodzia do mojej siostry. :ico_placzek: :ico_placzek:
To jest niesparwiedliwe! On miał tylko 2 dni wolnego w tym m-cu. A fance nie chcą mu dac podwyzki mimo że od 4 lat mogą liczyc tylko na niego w takich sytuacjach...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

02 cze 2007, 08:49

cześc dziewczynki
święta prawda z tym lekarzem, trzeba mieć do niego pełne zaufanie. Ja w zeszłym roku zmieniałam lekarza trzy razy aż w końcu trafiłam na takiego co do którego nie mam zastrzeżeń i w pełni mu ufam, nie wyobrażam sobie że miałabym się jeszcze stresować myślami czy też aby na pewno lekarz wie co robi i mówi

pontoniczek
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 321
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:37

02 cze 2007, 09:23

wiecie dziewczyny moze co to za impreza wczoraj w mieście była ze takie ladne sztuczne ognie leciały?? Bo zachodzimy w głowę z meżem i na nic nie mozemy wpaść. O tej porze to chyba nie z okazji dnia dziecka.. :ico_puknij:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość