Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

13 kwie 2008, 23:51

I tak z wieczorka...
Jeszcze na koniec dnia zajrzałam do was,bo goliłam na łepetynie męża i zaraz idę spać!Dzień dziś super,aczkolwiek były momenty gdzie słonko znikało i w tedy robiło się zimko,ale i tak poszłam z dzieciaszkami na plac zabaw,a mąż dokańczał zaległości.Tj.powiesił lustro na korytarzu,lampe itp. :-D :ico_brawa_01:

Aga-hmmm chemoroidy powiadasz nigdy tego nie miałam do czasu porodu z Maksem ale zewnętrzne,to z nimi nie ma sie problemu,później zanikły i teraz po drugim porodzie dostałam,a to od wysiłku....bleee Ale oki nie ma tematu!Moja ginekolog zapisała mi jeszcze pod koniec ciązy czopki ponoć rewelacja,ale jeszcze ich nie brałam,hi,hi

Bercia-napisz co się robi z tym mlekiem dokładniej bo o tym nie słyszałam?

sensibel, no widzisz jak mała ładnie śpi w swoim łózeczku,ona wie,czuje że musi być grzeczna bo w końcu bedzie starszą siostrą :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

gozdzik, jeszcze będzie ładna pogoda(chyba)to wyjdziesz na dwór!

Oki ja spadam nyny,bo jutro trzeba wstać zdziebko wcześniej!życzę wam pięknej pogody,dobrego dzionka i przy kawce pomyślcie o mnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

14 kwie 2008, 07:37

Witam z rana.

Nocka w sumie ok. Majka ma się już lepiej . Miki dziś też do przedszkola idzie, ale cały czas trochę kaszle, co bardzo mnie martwi.
Teraz pora na mnie. Jakiś katar mnie dopadł i gardło boli. Ale nie dam się i będę starała się nie rozłożyć.

gozdzik doskonale Cię rozumiem, ja też nie cierpię siedzieć w domku jak jest ładna pogoda, ale jak mus to mus. Majka też nie wychodzi na dwór, mimo, że u nas pogoda też w miarę dobra. Przynajmniej nie pada.

Aniaaa spóźnione, ale szczere życzenia Wszystkiego Najlepszego z okazji Urodzin. Szkoda, że tak rzadko wpadasz do nas.

Becia głowa do góry . Mam nadzieję, że Twój dołek to tylko sprawa wiosennego przesilenia. :-D :-D :-D Jedz dużo warzyw i owoców i oglądaj same komedie :-D

Aaaaa i dla wszystkich aromatyczna :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

14 kwie 2008, 09:41

witajcie


nocka OK ,ale sie obudziła o 5.30 :ico_szoking: jak nigdy ja sobie śpie ,a ona od razu na nogi i dyskusja na całą gębe :ico_haha_01: ,wiec ją wziełam szybko do siebie ,zeby nie zrobiła rababanu i nie pobudziła chłopaków ,bo przeciez bez sensa nie wstane o tej godzinie i nie bede łazic :ico_puknij: ,wiec ja wziełam do siebie troszke polezała cicho i zasneła no i wstała po 8 :ico_haha_01:

[size=200]gosiu [/size] miałam na mysli takie dosyc ciepłe mleko aby sie nie poparzyc :ico_haha_01:

dzis słoneczko swieci ,ale chmurki je przykrywają,za ciepło to to nie jest ,ale do południa myśle ,ze pogoda sie wyklaruje i pójdziemy na spacerek :-)

u mie zupa juz pyrka na gazie dziś pomidorówka

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

14 kwie 2008, 14:01

Witajcie u nas nocka oki z jedna pobudka i spanie do 7
Pogoda dziś ładna świeci słoneczko i jest wmiare ciepło ale my dalej siedzimy w domu przez ten katar Juli biedactwo sie meczy ma taki gesty ze nawet nie da sie go ściągnąć
teraz sobie jeszcze spi a ja buszuje po necie

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

14 kwie 2008, 16:42

ale mamy piekna pogode czo nie? :-)

mela wczesniej spała 2h potem zjedlismy objadek i o 13 wioooooooo 1,5h spacerku i :-) :-) :-) deserek zjedzony ,a teraz znowu spi :ico_brawa_01: od pół godzinki

a ja zaraz zmykam dokuchni bo mam zachciewajki i cos mnie napadło na domowy smalec :ico_szoking: kupiłam słoninki ,miesko i przetopie se to z przyprawami mniammmmmmmmmmm pychota :-) :ico_haha_01: dawno nie jadłam ,bo ciagle tylko wedliny nabiał ,a feeeeeee ile mozna? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

14 kwie 2008, 17:24

ja tez robie taki smalczyk mniam mniam

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

14 kwie 2008, 20:09

Hejka,korzystam z tego że mały siedzi na nocniku i robi kupkę a ja wam napiszę co i jak w skrucie :-D
Michaś dziś z moją mamą dżunglowali na dworze prawie pół dnia,ale trzeba wykorzystać taką ładną pogodę,tym bardziej że na jutro zapowiadają burze :ico_sorki: :ico_placzek: szału można dostać z tą pogodą :ico_olaboga: A jak zajechaliśmy po Maksa do przedszkola przeczytaliśmy info,że panuje w przedszkolu szkarlatyna :ico_olaboga: Pytam pani czy ktoś z jego grupy,a ona mi na to że jeden chłopiec :ico_noniewiem: ale od razu zostało wykryte i odesłane do domu!!!Masakra,no ale cóż takie są uroki przedszkola!

Gozdzik-bidulka Julka,tak ja męczy ten katarek,ale rób jej wodą morską i fridą-będzie dobrze :ico_pocieszyciel:

Becia-mleczko powiadasz,hi,hi i to ciepłe----oki :ico_haha_01:

Ania-przaszam zapomniałam wczoraj złozyć najserdeczniejsze życzonka,wszystkiego naj ,naj,naj ....lepszego :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: A jak wczoraj napisałam posta i kompa wyłączyłam to dostałąm olśnienia,ale juz mi się nie chciało,przaszam :ico_sorki:

Oki biorę małego do kompania i Maksa też ...

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

15 kwie 2008, 07:42

witajcie.

Jestem sobie w pracy, nocka w sumie ok. Maja obudziła się raz , ale wzięłam ją do nas i spała dalej.

A co do pogody........... Wczoraj było nawet miło, dopóki nie zaczął padać deszcz. Dziś zimno i mgła taka, że :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Podobno potem ma być dość ciepło, ale ma padać :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

gozdzik kuruj Juleczkę, nich ten katar wreszcie odpuści.

A mój Miki cały czas pokasłuje, już nie wiem co mam robić. Niby p doktor osłuchała go w czwartek i mówiła , że ok, ale ja sama nie wiem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Chyba pójdę z nim na badania krwi, może tam coś wyjdzie. Ostatnio miał wysoką leukocytozę, przeleczyłyśmy go antybiotykiem i było ok.

No dobra lecę popracować. Proszę o dużą ilość postów do czytania.

I dla wszystkich z rana :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

15 kwie 2008, 09:55

witam

ja chyba raczej bede musiała sie z wami na zawsze ,pozegnac :ico_placzek: ,ale to nie znaczy ze nie bede miała neta to nie o to chodzi ,ale jak mam tu byc i byc szpiegowaną to wole tu nie wchodzić , :ico_placzek:


i nie bądzcie złe na mnie zadna mi nic nie zrobiła to nie chodzi o was

paaaa

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

16 kwie 2008, 07:23

witam

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: [size=200] Co tu się (nie) dzieje???????????????????[/size]
Nikogo nie było, oprócz Beci, która w dodatku serwuje takie wieści??????????

Będzie tu strasznie smutno bez Beci :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: , ale i tak z tego co widzę ten wątek jest skazany na niepowodzenie. Szkoda.

Mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze zawita. A na razie pa pa.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość