Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

26 kwie 2008, 11:24

Cześć:)
Motylku nic sie nie przejmuj!!!mnie piersi tez przestały tak bolec...na początku było strasznie, a teraz juz prawie nie bolą, tylko są większe....A brzucha to w ogole prawie nie mam.....Nie wiem czy to zle czy dobrze...Ale czytałam, ze nie zawsze ma się już brzuch...Więc się tym uspokajam. A rzygulce jak miałam tam mam, dzis znów poranek nad kibelkiem przywitany...

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

26 kwie 2008, 15:42

Wiem, wiem, to bardzo mądra kobieta, do wszystkiego podchodzi tak życiowo, jak czegos nie rozumiem, bo walnie mi jakimś medycznym sformuowaniem, to mówi P Doktor, jak krowie na rowie poprosze i tak też mi tłumaczy.. Kochana kobieta:)
Motylku ja mieszkam 30 km od Gorzowa Wlkp. czyli Lubuskie, do Wawki mam jakieś 450 km więc kawał drogi..

Ja z dolegliwości ciążowych, to mam chyba tylko częste sikanie.. to najbardziej mi doskwiera, bo gdzie nie pójde to wszędzie szukam kibelka:D Wcześniej męczyła mnie zgaga ale odkąd jem 5-6 razy po troszeczke w tym sporo nabiału to jakoś mineła.. wczoraj troche mnie męczyła bo najadłam sie szybko gołąbków w sosie pomidorowym, później zapiłam sokiem.. czasami zdażyło mi się haftnąć z rana i mieć mdłości, ale żeby do południa ściskać się z blądynem, to nie..

Jak tak patrze na mój brzuch.. to urósł, a na pewno ginie mi wcięcie w talii i to bardzo widać, bo jestem nieproporcjonalnie zbudowana, od góry do pasa zawsze rozmiar, czy dwa mniej niż na dole..

Dzisiaj cały dzień spędziłam w szkole.. później koleżanki przegoniły mnie po mieście, zaliczyłyśmy piwo (piły te co mogły:D)hot-doga i lody.. poźniej wędrówka po sklepach zaszłam "ciążowego" i szczerze to nie było nic ciekawego.. tak myśle, że wypadałoby kupić sobie jakieś dzinsy i może lniane spodnie, bo w końcu ciepło będzie.. a co dalej to się zobaczy...Normalnie najbardziej przeraża mnie myśl o tych zakupach.. Po tej całej wyprawie jestem taka padnięta, że najchętniej przespałabym reszte dnia..Nie myślałam, że Ciężarówki aż tak szybko się męczą :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

26 kwie 2008, 16:01

Dzisiaj cały dzień spędziłam w szkole..
uczysz sie czy innych??? :ico_oczko:
pokaze wam moj brzusio przedwczoraj :ico_oczko:
Obrazek
swedzi mnie coraz bardziej, czas zaczac smarowac lobuza zeby slady nie zostaly :ico_oczko:
Nie myślałam, że Ciężarówki aż tak szybko się męczą :ico_olaboga:
ja wczoraj po kilkugodzinnym "spacerku" myslalam, ze mi krzyz pietami wyjdzie :ico_zly: przyszlam do domu i nie bylam w stanie nawet dzieckiem sie zajac... Tym bardziej, ze moje kochane dziecko mialo wieczor na "nie" i mimo wielkiego zmeczenia zdecydowanie byla przeciwna takim bzdurom jak spanie :ico_zly: Dobrze, ze mezowi sie chip zmienil i sie mala zajal a ja ... w kimono :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

26 kwie 2008, 16:10

osita, siebie douczam... kończe prawo i administracje w czerwcu..

Zdjęcie brzusia, to.. może ja też sobie zrobie?? Będzie na pamiątke!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

26 kwie 2008, 16:31

może ja też sobie zrobie?? Będzie na pamiątke!! :ico_szoking:
na pewno :ico_haha_01: mi sie b. podobaja takie fotki z wypisanym na brzusiu tc :ico_brawa_01: pozniej mozna powspominac "rozwoj" brzusia, hihihiii :ico_brawa_01:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

26 kwie 2008, 18:15

hej
dziś ubrałam spodnie ciązowe ale dresowe, i jak pokazałam sie kolezankom to sie spojrzały na mnie jak na :ico_puknij: ze po co je ubrałam...
hm...
wolałabym chodzić w dzinach, ale u nas to wychodzi ok 200zł...musze nad tym zakupem pomyśleć...

ok
dziś mam dzien pakowania roksanki ubrań w kartony, bo powoli przygotowuję sie do przeprowadzki... która nastapi za niecały miesiąc...
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
wole sie przygotowac na spokojnie, bo szybko sie mecze i szyko robie sie spiaca...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 18:40 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

26 kwie 2008, 21:34

Hej babeczki :-)
Ja dzisiaj spędziłam czas u taty i mojej przyrodniej siostrze udzielałam sercowych porad :ico_haha_01: Było super, gadałyśmy na balkonie i nim się obejrzałyśmy minęły prawie trzy godziny :ico_szoking: O dzieciątko jestem trochę spokojniejsza. Znalazłam w internecie kurs dla przyszłych matek i dostawałam co dwa dni kolejną lekcję od położnej która wydała poradnik dla kobiet w ciąży bądź planujących ciążę. Później wysłała mi fragmęt tego poradnika i zapytała o wrażenia. Napisałam jej swoje wrażenia i opisałam swoją obecną sytuację i odpisując mi bardzo podniosła mnie na duchu. . . napisała między innymi że dla mojego organizmu jest to zupełnie nowa ciąża, tak bardzo mnie to podniosło na duchu :-) Zaczynam znów myśleć pozytywnie, muszę!!! Dla mojego maleństwa :-D Tak bardzo je kocham!!!

Asiula dziękuję za wsparcie, naprawdę staram się myśleć pozytywnie :-)

Aneczko to raczej zostanę przy swojej gince :ico_oczko: jakoś do twojej mi nie podrodze :ico_haha_01: Jest jaka jest ale ufam jej i to chyba jest ważne.

osita, ja mam taki brzuszek szczególnie wieczorem :ico_oczko: Teraz apetyt mi wrócił i chyba brzusio zacznie rosnąć z tego powodu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

27 kwie 2008, 12:33

Obrazek

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

27 kwie 2008, 15:36

zirca, gratuluję synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

27 kwie 2008, 16:29

zirca, ogromne gratulacje...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 18:40 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość