Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

11 cze 2008, 14:46

kamizela, niezły łobuz Ci rośnie:) Zresztą mój to też taki tylko że mu zębów brakuje do ugryzienia :)
jagodka24, ja tam depilatora nie używam tylko maszynki i ciężko mi się zabrać :)
GLIZDUNIA, to dopiero pannica jak już butki sama zakłada :)
ladybird23, powodzenia z agentem. Może akurat coś znajdziesz :)
KUlka, u mnie też wieje jakby chciało głowę urwać. i zimno buuuu...

A mój szkrabek już się na dobre rozkręcił w samodzielnym chodzeniu. Większość już pewnie normalnie chodzi, a on zaczyna:) Ale to tak fajnie wygląda jak taki maluszek rusza i idzie. Tylko że on nie tak jak większość pomalutku tylko od razu chciałby biegać :D Ale się cieszę że w końcu ruszył a w zeszłym tygodniu to robił tylko 1,2 kroki a dzisiaj już ponad 10 :D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

11 cze 2008, 15:10

Krystkowi chodzenia gratuluję!!!!!!

Kamizela,pewnie sasiadka mu tym palcem brzydko machala przed nosem :ico_oczko:

Jagodka...sama nie jestes napewno...ja za to musze chyba tylko z depilatorem walczyc...i tez z Philipsem :-D ...bo ja przy tych czarnych wlosach to naprawde sie z tym mecze,golenie odpada bo wieczorem ogole a rano juz moge zapomniec o spudnicy :ico_zly: ...no i nie ma co ukrywac ze depilator do przyjemnych nie nalezy choc juz i tak malo boli....kiedys bardziej czulam chyba :ico_noniewiem:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

11 cze 2008, 15:25

dziewczyny, ja ostatni raz ogoliłam nogi na komunie w maju, a wczesniej to nie pamietam kiedy... i nie uzywam depilatora tylko maszynki, a ostatnio kupilam se krem do depilacji i chyba przy takim sposobie usuwania owlosienia zostane...

Kamizel - mały wampir ci rosnie
Patrycja :ico_brawa_01: dla Krystka

Moja Kinga, chciała dzisiaj kapcia taty ubrać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

11 cze 2008, 16:06

Heloł

ja na chwilę ... bo sprzedłam dzieci i zarasz śmigam szybko pod prysznic i lecę na bal pożegnalnyIII klas :-D

a jutro o 6.11 na całodniową wycieczkę do Poanania :ico_oczko: :ico_haha_01:

Wszystkie majowiątka są przeurocze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a moja coś tam tez brzęczy pod noskiem :ico_haha_01: najśmieszniejsze, że na smoczka i ona i Michu mówi DYDA :ico_sorki: a u nas nikt takiego określenia nie używa :ico_noniewiem: :-)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

11 cze 2008, 16:57

ja depilatora tez nie lubie uzywam, choc teraz jak sie zrobiło ciepło to chyba znow go wyjme, bo włoski niewiarygodnie szybko rosna..jak w zime wystarczy raz na dwa tyg sie ogolic i ledwo co wyrosnie, to w lato gora 2-3dni i juz nozki drapia :-D a ja w takie upały jak sa teraz nie umiałabym chodzic w długich spodniach, wiec ja nie moge sobie pozwolic na małe lenistwo :-)

Mila caly czas na wszytsko mowi "ge " tylko inaczej akcentuje..jeszcze jak sie ze mna kłóci to cały czas piszczy " de de de", na slowo nie - mowi takie krotkie " e " no i "mamama" " tatata" " bababa" raz mi sie wydawało ze powtorzyla za mna " kot " i " choc" ale to na tyle...
i ost udaje kaszel, musze ja nagrac kiedys bedzie miała ubaw jak bedzie wieksza :-D

agent miał dzwonic, ale nie zadzwonił wiec sie przypomniałam i borok sie tłumaczył ze zapomniał i takie tam przepraszał bardzo i obiecywał ze na pewno mi wieczorem da znac, ale w oich ocach juz stracił i nawet jak zadzwoni...

:ico_brawa_01: dla Krystka za połapanie chodzenia..patrycja le nie masz sie co przejmowac ze dopiero teraz zaczyna chodzic, chłopcy zazwyczaj pozniej łapia takie sprawy..

massumi to baluj konkretnie!! :ico_oczko:

kamizela wyobrazam sobie jak musiało bolec ta dziewczynke to ugryzienie , jak mnie Mila czasem tymi swoimi dwoma klaczkami uryzie to mnie boli...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

11 cze 2008, 17:23

wróciłam. Jestem bardzo dumna z Alicji. Nawet nie zapłakała jak ją pani ukuła. Dostała w nagrodę naklejkę dzielny pacjent. I drugą za to że pozwoliła się bez płaczu zbadać i nawet buzię szeroko otwarła do badania. Ala waży 8610 i mierzy 76cm. Następne szczepienie dopiero w październiku.
Mnie odpadają nogi. Przeszłam w obie strony na nogach. Daaaleko to jest. Tramwajem się jedzie prawie 30min. Ale co tam przynajmniej spacer zaliczyłam. Teraz czekam aż Mariusz wróci i zmykam do wanny.
Jutro czeka mnie ostatni egzamin. Ciekawe co to będzie bo prawie wogóle się nie uczyłam.

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

11 cze 2008, 17:27

A i jeszcze foto relacja co jak u nas :-D

Na zdrowieeee

Obrazek
Obrazek

SPACERUJEMY

Obrazek
Obrazek
Obrazek

I dla Glizduni powiew z PL


Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

11 cze 2008, 23:04

a moze ja swoj tez uruchomie ten depilator ale sie tak strasznie boje :ico_olaboga:

moja biedna bidulka głupiutka dzisiaj wsadzila sobie chrupke az do samych migdałków i az sie poz...
musiałam sie cała kąpac a ona oczywiscie czysciutka :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

11 cze 2008, 23:04

to ja roztańczona wracam z balu a tu echooooooooooo :ico_oczko:
nogi mi zaraz odpadną.... :ico_haha_01:
bawiliśmy się ładnie, ale oczywiście kilku chłopców musiało się pogrążyć w %... więc nie obyło się bez zgrzytów...
ale zdjęcia to mam czadowe :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

czyli dobranoc :-)

[ Dodano: 2008-06-11, 23:06 ]
jagodka24, ja też chyba się przeproszę z depilatorem... ale zawsze mam jakieś ale ... :ico_noniewiem: :-D

a Jagódka próbowała swoich sił ? :ico_olaboga: no nieźle :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

11 cze 2008, 23:14

No tak znów TT coś nawala.
Wpadłam więc tylko dobranoc powiedzieć.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość