Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 sie 2008, 21:06

ale on sobie slodko ziewa,
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no ziewa cala para-slodas niezemski :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

24 sie 2008, 15:22

hej hej :-)

czy cosik juz wiadomo, co u Szkrab ??

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 sie 2008, 16:57

czy cosik juz wiadomo, co u Szkrab ??
na sierpniowkach wyczytalam ze jest w szpitalu-rozwarcie 4 cm i jak cos to da znac :ico_haha_02: -wiec trzymajmy kciuki zeby szybko poszlo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

24 sie 2008, 17:35

shoo, a jak ty sie czujesz? jak fizycznie po porodzie?
ja czuje sie wysmienicie... troszke jeszcze krwawie, ale to pikus.. nic mnie juz nie boli - w sumie to jestem szczesciara, bo nie mialam cc, ani zadnych naciec, pekniec czy szwow.. wiec juz na drugi dzien smigalam po miescie :-)
waze troszke mniej niz przed ciaza (a i tak malo wazylam przed).. wiec tylko to mi sie za bardzo nie podoba, ale mam apetyt, wiec moze nie znikne z tego swiata :-D

dzisiaj bylam z malym na przegladzie technicznym ;-) i wszystko w porzadku, oczka sie goja chociaz musze dalej je smarowac .. maly po 3 dniach po opuszczeniu szpitala przebil swoja wage poczatkowa, z czego sie bardzo ciesze :-)

ale zmeczona to ja jestem... w nocy kruszek dale popalic :-D a najbardziej mi sie podoba jak sobie drzemiemy razem i jak on sie do mnie przytula :-) nie da sie tego opisac slowami :-)

a szkrabik nam sie rozwiera :-D ostatnia sierpniowka idzie na pole walki hehe.. zaniedlugo bedziemy sledzic porody wrzesniowek :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 sie 2008, 19:49

jestem szczesciara, bo nie mialam cc, ani zadnych naciec, pekniec czy szwow.. wiec juz na drugi dzien smigalam po miescie
shoozdradz jak to zrobilas-jakies wskazowki cos... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
tez mi sie tak marzy.....

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

24 sie 2008, 22:00

mmarta81, ja mc zdychalam na zapalenie szwow...
wiec zycze udanego i szybkiego porodu z tzw hluśnięciem...

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 sie 2008, 22:22

mmarta81, ja mc zdychalam na zapalenie szwow...
:ico_sorki: oj to ale mialas :ico_olaboga: a te rozpuszczalne to tez mozna miec po nich zapalenie????
wiec zycze udanego i szybkiego porodu z tzw hluśnięciem...
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: znajac zycie to na odwrot bedzie...
a porod to tak dziedzicznie?????Bo mam 4 porody bardzo ciezko i siora 2 ciezko :ico_placzek:
Na pocieszenie mam mi powiedziala oststnio ze na 100% bde wiedziec kiedy rodze bo bede z bolu wymiotowac :ico_placzek: :ico_olaboga:
:-D :-D :-D ale ja sie nie dam zastraszyc :-D :-D :-D moge juz rodzic zeby tylko miec juz moja Igunie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

24 sie 2008, 22:30

czesc laseczki!! jestem juz w Maladze, czytam i oczom nie wierze!!!
[center]
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
[/center]

no i mam nadzieje, ze nasz Szkrab juz jest szczesliwa i spelniana mamusia, ale super!!!

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

25 sie 2008, 09:26

osita, witaj witaj :-) opowiadaj, jak było :-)
a porod to tak dziedzicznie?????Bo mam 4 porody bardzo ciezko i siora 2 ciezko :ico_placzek:
Na pocieszenie mam mi powiedziala oststnio ze na 100% bde wiedziec kiedy rodze bo bede z bolu wymiotowac
oj.. wcale tak nie musi być.... mam nadzieję, że Twój organizm zrobi tym opowieściom na złość zupełnie i będzie tak, jak pisze poccoyo :-)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

25 sie 2008, 09:42

mmarta81, hmm nic nie zrobilam :-) z tego, co wiem, to u mojej mamy przy porodzie ze mna tez szybko poszlo, w 3h bylam na swiecie, tez bez naciec i w terminie... jedyne, co "sobie" zawdzieczam to to, ze powstrzymalam sie od parcia, kiedy glowka juz byla cala widoczna (polozna na mnie krzyczala, ze mam nie przec i ze jak nie bede, to nie pekne.. :ico_noniewiem: ) - dziecko samo sie "wysunelo" - ja to tak pamietam.
Chociaz caly porod to taki troche zamglony - takie emocje, ze hej :-)
Pamietam dwa kurki od zlewu, na ktory sie gapilam podczas parcia :-D do teraz je widze... hehe

osita, dzieki za gratulacje :-) juz niedlugo Ciebie to czeka :P :ico_ciezarowka: --> :ico_dziecko: :ico_brawa_01:

zreszta, nie tylko Ciebie..

poccoyo, wspolczuje z tymi szwami.. zaloze sie, ze bolalo jak cholera :-(

uciekam na sniadanko... ktos wie co u szkraba?? zajrze na sierpniowki, ale mam przeczucie, ze jest juz PO :-)

[ Dodano: 2008-08-25, 15:47 ]
wlasnie wrocilismy ze spacerku, maly nakarmiony i spi... nie wiem jakim cudem mu sie to udaje, bo sasiad pietro wyzej halasuje wiertara (chyba pojde tam i mu powiem basta :/) .. glowa peka :ico_olaboga:

podziele sie z Wami fotkami z dzisiejszego spacerku :-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość