Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

22 gru 2008, 18:58

antynorma kupki faktycznie okazały się niegrożne i dostaliśmy tylko jakiś proszek na brzuszek który mam podawać razem ze swoim mleczkiem :-) A krostki na buzi też przejdą same bo to jeszcze moje hormonki w Filipku krążą.

betka współczuję tego krwawienia :ico_pocieszyciel: ja całe szczęście bardzo krótko krwawiłam, w zasadzie to tylko w szpitalu bardzo ze mnie leciało a w domku już mogłam używać cienkich podpasek a po kilku dniach wkładek higienicznych :-D A teraz to już bardzo delikatnie plamię na beżowo, tylko jak karmię to troszkę krewki poleci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

22 gru 2008, 20:29

Motylek22 pisze:kupki faktycznie okazały się niegrożne i dostaliśmy tylko jakiś proszek na brzuszek który mam podawać razem ze swoim mleczkiem
No to supereczek ze wszystko ok .
A krostki na buzce to moja tez dostala bo podobno nawet kurz i roztocza tak moga dzialac na delikatna skore dzieciaczkow ja ciagle sobie zarzucam ze cos zjadlam i teraz malutka ma uczulenie ale miszka z watka wrzesniowego mnie pocieszyla ze to niekoniecznie moja zasluga i powiem ze chyba to prawda bo jak pare dni staralam sie bardzo kontrolowac co jem to mala miala te chrosteczki wiec przemywam jej buzke rumiankiem i jest ok dostala wapno przez kilka dni to jej jeszcze sie polepszylo

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

23 gru 2008, 10:13

Jestem i ja.. napisałam się tyle w nocy, bo jaś usypiał i miałam chwile i wszystko mi zgineło..buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nie bawie się tak...;-((

U nas weekend był przebojowy, ja się zatrułam i zdychałam całą niedziele, jasiek od piątku robił po 10 kupek na dobe, więc co bączek to kupa, nie apał, marudził, całe szczęście jadł normalnie.. Jak jadł to miał wypisane na twarzy KOCHAM MLECZKO I NIKOMU NIE ODDAM :-))całe szczęście nie wymiotował więc tyle dobrze.. Od poniedziałku jest już dobrze, Mały dostał Espumisan i mineło, całe szczęście.. Pojawiło się kilka zielonych kupek, ale jak wczoraj była położna i jej o tym powiedzieliśmy to stwierdziła, że dzieci tak mają i nie ma się czym martwić, tym bardiej, że mineło, więc się nie martwie na razie..

U nas z przygotowań świątecznych jest choinka już ubrana, a reszta w lesie.. ale dzisiaj spokojnie zdąże, bo Wigilie szykuje mama i od razu zrobi dla nas gołąbki, a ja dorobie tylko sałatke z gyrosa i z zupek chińskich po miseczce, upieke karpatke i biszkopta z kremem, naleśniki z parówkami i żółtym serem i krokiety i już.. w tym roku się nie wysilam, całe szczęśie, że P jest w domu, to zajmuje się Jasiem bo inaczej to chyba nic bym nie zrobiła, bo szkrab uczy się po mału, że na rękach najlepiej, bo dziadkowie go noszą naj jest u nihch ale staramy się go oduczać i jakoś tam idzie..

Dzisiaj chcemy pojechac do ortopedy, chociaż nie wiem czy będzie przyjmował, bo to taki czas nie bardzo, ale z drugiej strony to prywatny gabinet więc zobaczymy.. Nasz pani doktor, nawet słowem się nie odezwała o badaniu bioderek więc sami sobie zrobimy..

Miłego dzionka!!

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

23 gru 2008, 13:18

A ja juz po pieczeniu ciast, zrobiłam trzy, wyskoczyłam jeszcze na ostatnie zakupki i mam luuuuzik.
Zostały mi tylko do zapakowania prezenty, ale to wieczorkiem zeby dzieciaczki nie widziały oczywiscie.
AAAAAAAAA i musze spakowac towarzystwo na kilka dni, to jest dopiero robota :-D :-D :-D

Moze powinnismy kupic sobie autobus...... :ico_haha_01: Na szczęscie nie musze brac wózka bo u moich rodziców jest zapasowy, a to tesciów wpadamy tylko na chwilke. Ale i tak na oko to wyjdzie ze trzy torby....

Mela dzis do rany przyłóz, grzeczniutka i sporo spi. Bardzo kochana dziewczynka. Chłopcy jak chłopcy, troche rozrabiają ale w normie, tak wiec moge sobie spokojnie popisac, wypic kawusie i zjesc drozdzowe ciacho. Cudnie :ico_haha_02:

Kochane dziewczynki
życze Wam wszystkim spokojnych, wesołych, ciepłych świąt, pełnych miłosci i wzajemnego zrozumienia. A takze grzeczniutkich maluszków i góry prezentów.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

23 gru 2008, 17:23

Witajcie :-)

Byliśmy dziś na spacerku i było cudnie :ico_brawa_01: Filipek bardzo lubi jeżdzić w wózeczku, jest spokojniutki i się rozgląda dookoła czasami sobie przyśnie.
U nas dziś nocka całkiem nie zła choć Filipek nie spał dwie godziny od 2 do 4 ale potem sobie pospał 4 godzinki i nawet się wyspałam :ico_oczko: Podałam Mu dzisiaj pierwszy raz ten probiotyk na brzuszek i zobaczymu jak kupki będą wyglądały, jak narazie wciąż zielone.

dana, ja przemywam Filipkowi buzię przegotowaną wodą i pediatra mi poradziła abym przykładała mu cherbatę do krostek, ale widzę że po mału znikają. A ja dietę mam bardzo rygorystyczną bo mój Filipek miał kolki i naprawdę muszę uważać co jem.

antynorma mój synek też dzisiaj spokojny i grzeczny mam tylko nadzieję że i w nocy będzie taki słodki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

23 gru 2008, 17:52

#ania#, ale fajne wloski Jas ma na tum zdjeciu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Motylek22, wasze zdjecie tez cudne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas ok ale nie mam czasu sie rozpisywac.

[size=150]Zyczymy Wam, Waszym dzieciaczkom i Waszym najblizszym aby te swieta byly cieplutkie, aby na Waszych buziach byl usmiech, zeby nie bylo nieporozumien a wszyscy patrzyli na siebie jak na najlepszego przyjaciela!!! A dla tych najmlodszych - ktorzy pierwszy raz beda w te swieta z Wami - samych zdrowych dni, aby dawaly radosc wszystkimi swoimi gestami, zeby rosly w sile, zeby Wam plakaly te szkraby (bo co ma byc tak kolorowo) - ale tylko dlatego ze chca waszej bliskosci a nie z bolu lub niewygody, zeby zadne dziecie nie mialo smutnych dni - i zebyscie Wy wszystkie mialy duzo sil do wychowania swoich malenstw, a gdy je tracicie zeby zawsze przy was byl ktos kto doda Wam otuchy i pomoze jesli bedziecie tego potrzebowaly!!!
I zeby kazdy kolejny dzien byl lepszy od poprzedniego!!!
Tego wszystkiego na te swieta i na zblizajacy sie nowy rok - zyczymy my czyli - Ja z mezem i naszym wspanialym synkiem Oliwusiem.
[/size] :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 gru 2008, 18:32

Dziewczynki sliczne zdjecia dzieciaczkow :-D betka a gdzie twoje fotki :-) ?
Ja juz jestem do swiat przygotowana pelna para :-)
Zycze Wam wszystkim Zdrowych i Wesolych Swiat Bozego Narodzenia, spedzonych w rodzinnej atmosferze z nowymi członkami rodziny :-D

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

23 gru 2008, 21:34

Uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy
i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie
dla dusz waszych..." (Mt 11, 29)
Wigilijny opłatek zachwyca jak serce Dzieciny:
czysty, cichy, pokorny... Każdy trzyma go
w dłoniach z taką czułością, z jaką Dziewica - Matka
trzymała swe maleńkie Dziecię.
Każdy wpatruje się w niego z taką uwagą,
z jaką święty Józef patrzył
na Boga leżącego w żłobie.
Opłatek zdradza tajemnicę serca
małego Jezusa z Betlejemskiej szopy.
Niech w każdej dłoni
spocznie jak księga mądrości
ucząca serce i kojąca ducha.

Cudownych, białych, miłych, radosnych,
pogodnych, spokojnych, zdrowych Świąt upływających
we wspaniałej atmosferze

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

23 gru 2008, 22:07

Dziękuje w imeniu Jasia, chociaż włosków jest zdecydowanie mniej niż zaraz po porodzie, troche się wytarły, no i zjaśnały, będzie blondynek :-))

My też już prawoe obrobieni na święta, jeszcze dwie sałatki i jutro troche mamie pomoge przy kolacji i będzie OKi, upiekłam dzsaj 3 casta :-))

Kochene.. tu są życzenia od Nas.. więc nie będe się rozpisywać..

http://www.dancingsantacard.com/?santa=2302836

Motylku nie wiem, czy obchodzicie Boże Narodzene, ale.. jeśli tak to życzymy tego co najlepsze, a jeśli nie to kilku miłych dni spędzonych z Męzulkem i Filipkiem :-))

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

24 gru 2008, 09:35

Kochana Aniu dziękuję za pamięć :-) Świąt nie obchodzę ale też życzę Wam wszystkim wszystkiego co najlepsze każdego dnia, aby wasze rodzinki były zawsze szczęsliwe i trwałe, a na wszych buziach malował się prawdziwy, szczery uśmiech, a jeśli łzy to tylko wzruszenia. :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość