Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 kwie 2009, 21:14

PaulinaS, Ale termin ma 6 listopada gin ci wyliczyl czy z okresu tak wyszlo, bo kurcze bylysmy w ten sam dzien moja dzidzia 15mm miala i termin na 15 listopada mam

matikasia, oj to ty chudzina , w sumie tez tam za bardzo duzo nigdy nie wazylam gdzies kolo 53 - 55 kg, no i w sumie po kazdej ciazy tez jakos normalnie wracalalm do tej wagi,
A co do twojego emza to od kiedy faceci takimi sprawami sie interesuja :ico_oczko:
no ale skoro gin nie zabrolnil to chyba mozna, to bardziej chyba przeciwwskazania do zagrozonych ciaz jest
co do przedszkola to u nas w sumie mozna od ze tak powiem od urodzenia oddac, ale takie min to zazwyczaj od roku daja, nie ma tu zlobkow tylko dzieci od 0-6 lat razem jakos sie chowaja.
Ja teraz od tego roku daje Milana
Ale widze ze twoj synek ma 3 latka wiec chyba ze dlugo tez sobie nie popracowalas co??

kilolek,to widze ze u nas na watku 2 panie nauczycielki sa :ico_brawa_01: :-D

U mnie ok.
Dzis niedziela palmowa wiec w kosciolku bylismy.
Wczoraj tez bylismy na probie chrztu , ksiadz tak sie wczol ze godzine czasu gadal o opwoiadal z czego kosciol zbudowany jest . Bo w wielkanoc moja siostra chrzci synka a ja bede matka chrzestna

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

06 kwie 2009, 08:51

siunia a no nie popracowałam:) od września do grudnia w przedszkolu i od stycznia mam nadzieje do czerwca dopracuję w szkole. Ale wiesz zawsze to coś;)

Co do seksu i orgazmu to właśnie mój mąż ten wątek poruszył bo się boi, aby nic się nie stało z dzidzią. Pierwszą ciążę miałam zagrożoną i lekarz zabronił w ogóle seksu przez jakiś czas bo wytłumaczył, że nie można doprowadzać do skurczów macicy. No i mój mąż teraz właśnie też zaczął się tym martwić:) a mi z usg wyszło na 15 listopada, a dzidzia miała 12 mm

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

06 kwie 2009, 12:25

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 12:04 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

06 kwie 2009, 14:46

witajcie
ja do gina to mam dopiero jutro wizytkę i zobaczymy co powie, dziś nawet byłam na pobraniu krwi w okolicy i w szoku byłam, bo kolejki w ogóle nie było, dziwne, zważywszy że terminy są na maj :ico_szoking:

kasia90 to trzymam kciuki, żeby wszystko się udało
siunia patrząc na fotkę, to też na początku myślałam, że bliźniaki, ale byś miała, jakby się tak okazało, normalnie drużyna do koszykówki ;-)
ja od września posyłam Wiki do przedszkola, a Tadzik pójdzie od przyszłego roku
a do pomocy przychodzi siostra mojej babci, która zajmuje się dziećmi, inaczej nie byłoby szans na pracę, wolę komuś z rodziny płacić, niż zatrudniać obcą opiekunkę, a tak wiem, że dzieci pod dobrą opieką
matikasia co do seksu i orgazmu, to jeśli nie masz zagrożenia poronieniem lub przeciwskazań od lekarza to czemu nie, dzidzia jest dosyć dobrze chroniona, a skurcze przy prawidłowej ciąży nie powinny zaszkodzić, ale jak masz wątpliwości, to skonsultuj się z lekarzem

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

06 kwie 2009, 19:58

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 12:04 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

06 kwie 2009, 20:00

matikasia, to w sumie rozumiem juz obawy twojego meza, no ale dobrze ze z ta cizaza wszystko ok i oby tak zostalo :ico_sorki: :ico_sorki:

Kasia90, a kiedy ty masz ten slub pisalas juz bo nie pamietam :ico_noniewiem:
A szyj sobie ja tam nie jestem jakas przeciwna szyciu jak ktos chce to czemu nie :ico_oczko:

barbapuppa, a to ty tez widze kobieta pracujaca. no ja praktycznie od ciazy z Milanem siedze w domu , czasem jak mialam okazje to tylko dorabialam, no i pewnie najszybciej to teraz za 3 lata pojde do pracy

Dzis jakis zakrecony dzien byl, bo rano byla u mnie i u siostry fryzjerka i nas tu malowala :-) A poitem wiadomo jakis obiadek i dziedzi dzieci dzieci.

O ktorej wy kladziecie swoje maluchy spac?
Bo u mnie Nat idzie o 19.15 a Milan o 19.30 i spia gdzies do 7, no wiadomo mlodszy jeszcze zalicza kilka pobudek

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

06 kwie 2009, 20:08

Mat nie szczególnie ogląda dobranocki, więc jeśli nie chce to mąż go idzie myć i potem kubek mleczka i śpi. Więc zasypia tak około 19.30-20.00 i śpi średnio do 8. Czasem do 7.30 a czasem do 8.30:)
Dziś miałam babski wypad z koleżanką. Odprężyłam się niesamowicie. Pogadałyśmy. Pospacerowałyśmy i mam pierwsze 3 bluzeczki takie już luźniejsze na brzuszek:)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 kwie 2009, 20:09

siunia, mój zasypia o 20 i tez spi do 7 całe szczęście bez większych pobudek choć zdarzają się sytuacje podbramkowe jak zaginięcie smoka albo słonika-przytulanki.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

06 kwie 2009, 20:11

U nas jedynie siusiu ale to nie zawsze:)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

06 kwie 2009, 20:28

no to widze ze tez unormowane te spanie waszych maluchow
U nas jedynie siusiu ale to nie zawsze:)
a jesli mozna zapytac to pampersa nakladasz jeszcze na noc, ja chce w wkacje sprobowac klasc Milana bez pampersa, no i wiadomo kilka razy obudze go w nocy na siusiu
Dziś miałam babski wypad z koleżanką. Odprężyłam się niesamowicie. Pogadałyśmy. Pospacerowałyśmy i mam pierwsze 3 bluzeczki takie już luźniejsze na brzuszek:)
to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja to mam troche ciuchow po tych 2 cizach wiec narazie jakos z dala od sklepow sie trzymam :ico_oczko:

kilolek, no prosze , moeje chlopaki nie maja swoich ulubuionych przytulaskow, ale tak fajnie posluchac inne dzieci maja :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość